Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• iskra
    Član
    iskra

Pa ovako.

Jako je bitno da djete kad prohoda, cipelice koje nosi budu malo iznad članka.Meni su najbolje ciciban i pollinu, mada ni pavle nisu loše,fisher price imaju malo šri kalup i nisu tako čvrste .Imamo iste ciciban i fisher i ciciban su nakon stotinu pranja još uvijek čvrste.Ipak primjetila sam da dijete najrađe nosi ciciban patike i sandalice Pollino.Za one koji žive u BGD u Bulevaru Kralja Aleksandra mislim na br.271 ima pollino outlet gdje su cijene cipelica oko 25-30 eura.To mi je onako prihvatljiva cijena s obzirom da im je kvalitet baš dobar.

Brandza
    Član
    Brandza

Mi smo Anji u 11.mesecu uzeli Ciciban za prohodavanje…kada smo bili kod ortopeda na pregledu on licno ih je jako nahvalio…Posto ih je brzo prerasla uzeli smo nove cicibanke…ja sam prezadovoljna sa njima,ima i bar Elephant chicco-vih i one su ok,ali ciciban su mi najbolje…jeste da im je cena 5000…ali jbg,anatomske su i od prirodnih materijala

majja
    Član
    majja

Naravno da se slazem sa svima koji su rekli da je kvalitetna cipela jako bitna.Cak sta vise, nepisano je pravilo da garderobu dete moze da nasledi ali cipele nikako.Ono sto je nama rekao poznati novosadski deciji ortoped kada smo sa tri meseca vodili Stasu na kontrolu kukova je da nije bitna marka cipela,da ne treba bacati pare na preskupe cipele,da jednostavno svaka cipelica mora da zadovolji odredjene kriterijume a to pre svega znaci da skocni zglob bude fiksiran,da bude cvrsta a da ne bude kao kalup, da u predelu prstica bude ojacana, da bude od prirodnih materijala, i normalno, da ima anatomski ulozak.

Irssa
    Član
    Irssa

I mi imamo Ciciban, super su ali mislim da su malo precenjene, ima jos dobrih cipelica kao sto su Pavle, Minimen, Polino, isto su kvalitetne ali su i pristupacnije od Cicibana

Brandza
    Član
    Brandza

Irssa,kod nas je problem sto Anja ima visok ris..probali smo par ali jednostavno ne mere da udje nogica…ostajemo verni cicibanu,nema nam druge 🙂

Lukina mama

Mi u Zagrebu kupujemo Bambi cipelice, stvarno su odlicne. Skuplje su malo od Cicibana, ali su stvarno dobre!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mi smo Luki kupili Kikers cipelice .

daka
    Član
    daka

moja beba je jos jako malo za neke odredjene cipelice, ima 6 mes. i jos uvek mu nisam kupila ni one za prohodavanje. Sada se svrcka u malim najkama, koje mu vise sluze da mu upotpune „stajling“ i da mu zagreju mala stopala kada je hladno, posto su sa krznom sa unutrasnje strane. Kada dodje vreme, sigurno cu mu kupovati kvalitetnu obucu, posebno zbog toga sto sa strane mm moguce je , ne daj Boze, da nasledi deformitet stopala. Kada mu budem kupovala prve prave cipelice, rukovodi cu se vasim iskustvima i savetima. :caos:

cicanich
    Član
    cicanich

kada su decije cipelice u pitanju, smatram da je najbitnije da su kavalitetne, od prirodnog materijala, da cvrsto drze skocni zglob i da obavezno imaju anatomski ulozak. po meni je ciciban najbolji. jeste da je skup, ali mislim da je dobra obuca jako bitna za dete. garderoba moze biti i ovakva i onakva, i nasledjena, i jeftina, ali cipelice moraju biti kvalitetne.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Nosio je ciciban do trece godine, a sad vise ne jer je veci.Inace i pored cicibana ima ravna stopala, u Bg imate orto medic oni prave uloske

grace
    Član
    grace

Prije isključivo ciciban,a sad kako kada nekad frodo,bambi,geox

vaki
    Član
    vaki

Nasa Milena (koja ima 26 meseci) je pre par nedelja bila na kontroli. I doktorka je imala jos jednu sugestiju: osim sto cipelice treba da budu cvrste oko (ispod) skocnog zgloba, i sto treba da imaju anatomski ulozak, vrlo je vazno da ispupceni deo anatomskog uloska bude cvrst! To nisam znala, bas Primigi ima anatomski ulozak, ali je mekan taj ispupceni deo. Cvrsto je kod Cicibana, Polina, Minimena. Inace, mi smo odmah posle prohodavanja kupovali samo Ciciban, a posle sam se malo opustila, kupila sam i Naturino (koji ima blago uzdignutu unutrasnju stranu uloska) i Primigi i Melanija, koji i nemaju nesto jako ispupceni deo sa unutrasnje strane uloska.

Doktorka nam je rekla da pre trece godine ne mozemo da radimo vezbice (Milena ima blago spustena stopala), ali da vodimo racuna da do tada kupujemo dobru obucu sa cvrstim ispupcenjem na ulosku.

Sa druge strane, drugarica koja zivi u Briselu i ima dva sincica kaze da kupuje Naturino, cak po preporuci lekara.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mi imamo cipelice Kikers,ali moj dragi sin cim udjemo u kola i sedne u auto-sediste pravac nogicu u usta unakazio ih je.

Mislim nista to nije strasno samo malo su oguljene na prstima jer su od braon prevrnute kose pa ih on lizanjem malo izglancao.

Sad smo od bake i deke dobili za prvi rodjendan posto oni nece biti tu cipelice ,,Ciciban,, ali su kupili 24 broj jer on vec nosi 22br,od tetke smo dobili cipelice ,,Polino,, 23 br, zaista su lepe ,anatomski ulosci,lako se presavijaju na sredini.

DMITRA
    Član
    DMITRA

pozdrav svima. Imam dete od 2 godine. Kada je poceo da hoda kupili smo ciciban cipele, prezadovoljna sam . Patofne kupujem iskljucivo ciciban, jer detetu se neusmrdi noga u njima, a sad kupujem grazijine i pavlove ponekad ciciban kada smo u finansiskoj prilici. Ako kupujete ciciban cipele kupujte ih ikljucivo tamo, da ne biste prosli ko ja. Zivim u obrenovcu i prve cipele ciciban sam kupila ovde platila sam ih 4900 a u bgdu su bile ispod 3500. Sada idem za bgd da bih kupila patofne, jer ih ovde nema i kad ih ima uzasno su skupe.

mama malog Borisa

ciciban, frodo a sada sam uzela chicco. Broj 24

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.