Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• nacafaca
    Član
    nacafaca

Mi za sada imamo puma ne hodajuce ali smo dobili i fila ali hodajuce br 19 pa sada ne znam da li smem da mu obujem takve hodajuce???

ciciban
    Član
    ciciban

Iskljucivo samo ciciban mada patike su pumine

Tanja i Mia

Ciciban, Pavle, Frodo. Ali glasam za Ciciban, po mom misljenju je najbolji. Jeste skup, preskup ali je i kvalitetan.

mayya
    Član
    mayya

Bas sam ovih dana razgovarala sa ortopedom i prodavcima cipelica takodje.
    Nije toliko bitno da budu bas ciciban, ali ako ste prve cipelice kupili ciciban (kao mi), onda bi i sledece cipelice takodje trebale biti ciciban. Zbog oblika, uloska, visine cipelice…
    I tako cemo na zalost morati opet da se iskezimo za cicibanke.
    A druga stvar je sto su te prve, hodajuce, uglavnom sve iste, slicne.
    Ali dobro, valjda cemo brzo ucvrstiti korak.

hippeia
    Član
    hippeia

Glasam svim srcem za GEOX. Žene, možda jesu malo skuplje, ali vjerujte da zlata vrijede.
    One su potpuno nepromijenjene posle pola godine intenzivnog nošenja. Isti slučaj sa sandalama ljetos. Čak se na đonu s donje strane ne vidi da su nošene, uopšte se nisu izlizale!!!
    Uostalom na sniženjima im je cijena sasvim pristojna.
    Evo, npr. ja sam Kseniji kupila sandale identične kao što je imala prošle godine, na kutiji su bile 4 naljepnice sa cijenama, dakle četiri puta snižavane. Na kraju su bile tostruko jeftinije nego prošle godine. Samo treba uhvatiti i potrefiti.
    Jako kvalitetna i dobra obuća!

racic
    Član
    racic

mayya – 18/3/2008 15:32

ako ste prve cipelice kupili ciciban (kao mi), onda bi i sledece cipelice takodje trebale biti ciciban. Zbog oblika, uloska, visine cipelice…

Sa ovim se potuno slazem, i ja tako mislim.

Nama su prve cipele bila cipelici (isto imaju ulozak kao i sve ostale- kvalitetne), njih je kratko nosila pa smo presli na Pollino i sad samo njih kupujemo. Koliko sam ja shvatila kod svih proizvodjaca je ulozak isti, znaci jastucic za oblikovanje stopala i na peti. Imam neki utisak da samo marka drzi cenu a kvalitet isti, mozda i gresim :neznam:

tijanast
    Član
    tijanast

Hippeia, jel Geox ima bash male brojeve 16, 17, jer Ema ima neverovatno malu nogu, evo sa 7 meseci 0ne nehodajuce patikice br.16 su joj velike, a za jedno mesec dana bi trebalo da joj kupimo hodajuce jer bi shmizla vec na noge. Za sada sam gledala samo chicco i nisu mi neshto, a videla sam da Polino ima novu kolekciju i bash su lepi modeli ali ono shto sam ja videla je sve od 19 pa na dalje, ima li neko iskustvo sa njima?

racic
    Član
    racic

hippeia – 18/3/2008 15:46

One su potpuno nepromijenjene posle pola godine intenzivnog nošenja.

Dzaba traju tako dugo kad Ivi raste noga kao da je drzi u vestackom djubrivu, ne moze da nosi cipelu duze od 3 meseca 🙂

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Geox nema tako male brojeve, pitala sam za Aleksu, a i modeli su im bili nesto bljak, ja sam gledala u onom u Delta sitiju

mayya
    Član
    mayya

tijanast – 18/3/2008 16:51

Hippeia, jel Geox ima bash male brojeve 16, 17, jer Ema ima neverovatno malu nogu, evo sa 7 meseci 0ne nehodajuce patikice br.16 su joj velike, a za jedno mesec dana bi trebalo da joj kupimo hodajuce jer bi shmizla vec na noge. Za sada sam gledala samo chicco i nisu mi neshto, a videla sam da Polino ima novu kolekciju i bash su lepi modeli ali ono shto sam ja videla je sve od 19 pa na dalje, ima li neko iskustvo sa njima?

Sasvim su ok!

racic
    Član
    racic

Tijanast, ako si pitala za kvalitet polinovih cipelica ja sam licno prezadovoljna i kvalitetom i modelima i cenom. Bas sam sad gledala njihov sajt ima nekoliko modela koji se rade od broja 17.

Evo ja cu ostaviti link, imas mogucnost da vidis kako izgledaju i u drugim bojama u kojima se rade. Ako moderatori misle da ne bi trebalo neka obrisu. http://www.pollinoshoes.com/index.php?entry=collection&group=prima&lang=srpski

tijanast
    Član
    tijanast

Hvala vam puno na odgovorima :-*
    Racicu :HAG:

MissGak
    Član
    MissGak

Vidim spominjete Geox,pa moram da dodam da sam i ja odusevljena cipelicama.Trenutno imamo br 21,nisam sigurna da li ih prave u manjim velicinama,ali mogu da proverim!U BG mozete ih naci u Turbo Limacu u Mercatoru i u Gandijevoj!Pored njih nosili smo Pollino i njima smo bili zadovoljni.A Pavle je pobrao neke silne nagrade za kvalitet,medjutim mi to nismo proverili 🙂
    Hippeia samo jedno pitanjce-kakav je ulozak u vasim Geox cizmacima?I samo cu da potvrdim tvoju izjavu-i na nasim je djon potpuno ocuvan!

una
    Član
    una

Evo mi smo kupili prve cipelice za prohodavanje pavle
    za sada sam zadovoljna.

hippeia
    Član
    hippeia

tijanast moja sveki je kupila našem bati male, nehodajuće geox cipelice br. 17! A prošle godine su imali preslatke crvene patike br19, tako da imaju i male brojeve!
    MissGak ako misliš na to je li uložak anatomski-jeste i još ima i onaj sistem „respira“ sa rupicama za ventilaciju, ne znam jesi li na to mislila :hmm:

racic – 18/3/2008 16:56

Dzaba traju tako dugo kad Ivi raste noga kao da je drzi u vestackom djubrivu, ne moze da nosi cipelu duze od 3 meseca 🙂

Hehe, super fora 😆 😆 😆

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.