Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,261 članaka - 1,261 do 1,275 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• Irssa
    Član
    Irssa

mollim??????????? pa gde to nalazis, ja sam prosle godine platila ivine u grubinovoj radnji u cika Ljubinoj 2600,
    javi molim te ako naletis na ovaj model http://www.limundo.com/kupovina/Odeca-i-Obuca/Obuca-za-decu/Sandale/GRUBIN-sandalice-br-27/2734539

mima80
    Član
    mima80

Irsa, u toj apoteci nije veliki izbor, imaju samo 2 modela za decu. A apoteka je u Pancevu 🙂 Tako da…Ako ti se isplati, svrati 😉

katarina
    Član
    katarina

jao pa kod vas su mima duplo skuplje nego ovde..Jana nosi papuce i juce sam joj kupila za 10e a videla sam da ima i za malu decu bile na snizenju papuce za 5e a mozda su i sandalice nisam obratila paznju…
    Irssa ako hoces kupicu ti ovde a da su dobre jesu i papuce i sandale Jana nosi od malena i ne znoji joj je noga jer je koza dole..

Irssa
    Član
    Irssa

Katarina, jel na grubinove mislis, hocu, kupi mi ako mozes, ove godine ce biti u radnji sigurno preko 3000, a moram da joj kupim i neke cipelice i bebi raste noga i njoj moram za prohodavanje, tako da mi se bas nakupilo.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mi smo danas Luki uzeli prelepe cipele lagane,meke kao dusa 🙂 i sandale 🙂 Patike odgovarajuce nismo uspeli da pronadjemo,sve su dzombasti i preteski modeli.Prodavci nas savetovali da sacekamo za nedelju dana bice novih modela:)

Ja sam od sestre pre dve godine dobila Grubin papuce srebrnkaste boje,nosim ih po kuci,kao nove su,a preudobne:)

Prijo,ja bih ti poslala,ali ovde u FR nema sandale/papuce za 5eura….Danas ako nisam obisla pedeset prodavnica sa obucom, onda nisam ni jednu :sok: Ovo sto smo danas Luki uzeli ,otisle dve tatine dnevnice…Ali sta cu ,sve sto smo danas isprobali 80% modela da kazem mu ne odgovara,a onih 20% ,zna se preskupe.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Prijo,ja imam jedne prelepe nenosene cipelice za prohodavanje,ne znam tacno da li su 18 ili 19 br.Crvene-bez na pertlanje,mogu za decake i za devojcice,sutra cu pogledati ne mogu sad da trazim.Kad je Luka imao 7-8 meseci tata mu kupio dva para ,jedne bez-plave sam poklonila sinu od mog brata, isto nenosene,jer mom sinu su prve cipelice bile br.22,tako da ni jednom ni jedne nije nosio od ta dva para.Ove su prelepe,jako kvalitetne,ako tvoja beba ima mala stopala rado cemo vam poslati :****

Irssa
    Član
    Irssa

Prijo, divna si, sta da ti kazem drugo :)))) malo mi je neprijatno da mi poklanjas, ali rado bih ti dala parice ili kupila nesto Luki, Katarini ,takodje,bih uredno palatila sandalice :)))))))

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Prijo pstttt:) samo se nadam da ce odgovarati.Ja pronasla cipelice i 18br.Ako odgovaraju tvojoj lepotici saljemo odmah:) Nema potrebe da ti bude neprijatno,a meni ionako stoje vec 4 god,a dok dodje druga beba ihahaj:lol: o da li ce odgovarati drugoj bebi,posto prvoj nisu 🙂

mima80
    Član
    mima80

Irssa, uzeh ja juce sandale u onoj apoteci. One obicne, teget su 1460 din. Imaju i neke zlatne, ja mislim da je to onaj model koji si ti okacila, pitala sam posto su, kaze 2150 ili 2000din posto imaju dva slicna modela. Mislim da srebrne nemaju, samo zlatne.
    A sto se tice cipelica za prohodavanje, ja ti ipak ne bih za malu preporucila grubinove, ipak su one nekako kabaste. Ja sam G kupila tada ciciban platnene patikice, odlicne su, mekane a imaju anatomski ulozak

srecna mama

Grubinove sandalice su u Cika Ljubonoj ulici u njihovoj radnji 1860 din.Da li znate da li daju snizenja, ili mozda cekovima na odlozeno?

srecna mama

mima80;762476 wrote: Irssa, uzeh ja juce sandale u onoj apoteci. One obicne, teget su 1460 din. Imaju i neke zlatne, ja mislim da je to onaj model koji si ti okacila, pitala sam posto su, kaze 2150 ili 2000din posto imaju dva slicna modela. Mislim da srebrne nemaju, samo zlatne.
    A sto se tice cipelica za prohodavanje, ja ti ipak ne bih za malu preporucila grubinove, ipak su one nekako kabaste. Ja sam G kupila tada ciciban platnene patikice, odlicne su, mekane a imaju anatomski ulozak

Mima, gde si nasla za 1460 din.ja bih kupila mom sinu jedne radne i jedne paradne:) Ove radne bih kupila za 1460, je l’ to neka apoteka u Bgd-u?

mima80
    Član
    mima80

Sm, ja sam ti u Pancevu, ali ako ti nije problem da dodjes mogu da ti objasnim gde je:)
    Uzela sam i sebi dva para, jedne za 1800, za po kuci ali su mnogo lepe, roze, i jedne braon zatvorenije, bas kao sandale, za napolje, one su oko 2400din. Meni je grubin zakon, ja ih godinama nosim leti, rpvu trudnocu sam izgurala u njima, do 4. jula sam se setala i bilo mi je extra, i ovu isto tako, za mene ne postoji nista udobnije

Irssa
    Član
    Irssa

Ljudi, ja sam prosle godine ovakve kao sa linka platila 2650, Idem sutra ili u utorak do radnje pa cu pogledati koliko su, a za bebu ne planiram grubin, trenutno nosi ciciban ali moram da joj kupim ponovo neke ali ne ciciban jer su preskupe

mima80
    Član
    mima80

Irssa, te platnene ciciban uopste nisu skupe, mnogo su jeftinije od npr. polino patikica, on je nosio one neke na lepljenje a posle i one njihove kao patofne, ako znas na sta mislim, ne zimske vec letnje patofne, platnene i imaju rupice sa strane, nesto mio je u glavi da smo mi te platili oko 1500 din. Sad ih nosi u vrticu kap patofne, a posle cemo ih nositi kao letnje patikice

Irssa
    Član
    Irssa

a ja mislila da mora samo one klasicne kozne za prohodavanje, ovaj fazon, one su oko 50e Ivi sam takve kupovala, al ona je zimsko dete, o platnenim uopste nisam ni razmisljala,

Gledanje 1,261 članaka - 1,261 do 1,275 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.