Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Te ciciban o kojima Mima priča su super.I mi smo ih imali prošlo leto i stvarno su se pokazale super i ako su prilično jeftine.Da,cena im je i ove godine oko 1600.

Super je cena tih G sandalica,ali šteta što je u PA….dok platiš gorivo dođe mu na isto.Videla sam baš u gradu u G radnji,mislim da je u kralja Petra po ok ceni…

srecna mama

mima80;762492 wrote: Sm, ja sam ti u Pancevu, ali ako ti nije problem da dodjes mogu da ti objasnim gde je:)
    Uzela sam i sebi dva para, jedne za 1800, za po kuci ali su mnogo lepe, roze, i jedne braon zatvorenije, bas kao sandale, za napolje, one su oko 2400din. Meni je grubin zakon, ja ih godinama nosim leti, rpvu trudnocu sam izgurala u njima, do 4. jula sam se setala i bilo mi je extra, i ovu isto tako, za mene ne postoji nista udobnije

Hvala mima, mada nesto ne planiram do Panceva:) Cujem mogu se naci te teget jeftinije, samo ne znam gde u Bgd-u, jer su kao proslog.model.Mada za njihovu obucu uopste nije mnogo dati 1800 din.za sandale, ako uzmemo u obzir kvalitet, koji je neosporan, ja imam njihove plave klasicne za po kuci i potpisujem da nema nista udobnije.

Irssa, ne znam da li pavle ima cipelice za prohodavanje , meni je isto njihova obuca ok.Ciciban ima isto taj neki fazon sa crvenom oznakom, ali ja sma mom sinu sam ih jednom prilikom kupila,polusandalice, ne cipelice za prohodavanje i pukle posle mesec dana, verujte mi jedno mi se desilo da ciciban pukne a koristimo pavle i pollino od kako se rodio, pa sad, ne znam….:? 😕 😕

Je l’ ima neko „geox“obucu za dete, kakva su vam iskustva, u Roma pjaci u Surcinu videla sam broj 27 patikice „geox“ za 2400, smao se bojim da nije kopija:?

mima80
    Član
    mima80

Irssa;762504 wrote: a ja mislila da mora samo one klasicne kozne za prohodavanje, ovaj fazon, one su oko 50e Ivi sam takve kupovala, al ona je zimsko dete, o platnenim uopste nisam ni razmisljala,

Znas sta, ja mislim da je manje vise sve jedno. I meni je bila frka da prohodava u tim „jeftinijim“ patikicama, pa mi je sve bio strah da su previse mekane i da nisu dovoljno kvalitetno uradjene, ali me je na kraju spostvena logika naterala da mu ipak uzmem te i bila sam prezadovoljna. On ih je bas rado nosio, mislim da su mu bile jako udobne, mekane da nozica moze slobodno da se oseca u njima, a kazem imaju i taj anatomski ulozak. Ja cu sigurno i drugom uzeti slicne takve kad bude zatrebalo. Jedini problem koji smo imali je kada je prerastao te patike, dosla zima, mi uzeli Pavle cipelice, bas je imao otpor prema njima, verovatno su mu bile jako krute i kabaste.

Irssa
    Član
    Irssa

Iva nije mogla ni Pavle a ni Polino obucu, odgovarao joj je samo Ciciban, i u Nisu sam joj kupovala neke Andjela cipelice, one su fenomenalne ali idu od broja 20. Neznam ove Baldino kakve su, nikada ih nisam kupovala

MilicaCale

mima80;762498 wrote: Irssa, te platnene ciciban uopste nisu skupe, mnogo su jeftinije od npr. polino patikica, on je nosio one neke na lepljenje a posle i one njihove kao patofne, ako znas na sta mislim, ne zimske vec letnje patofne, platnene i imaju rupice sa strane, nesto mio je u glavi da smo mi te platili oko 1500 din. Sad ih nosi u vrticu kap patofne, a posle cemo ih nositi kao letnje patikice

jao, mi vec trecu godinu koristimo ove platnene ciciban, cele godine u vrticu, a leti i napolju (izadje iz vrtica u njima, nosi celog dana, pa ih uvece prebrisemo.
    trenutno smo u velicini 24, kupili odmah i 25 (zato sto su se prosle godine rasprodale, pa smo muke mucili trazeci patofnice) i to je to. Nema vise brojeva za nas, moracemo da izmislimo neke druge (a koje, kad ima debelu nogu i ne moze da nosi vecinu patofnica, ukljucujuci ciciban)

katarina
    Član
    katarina

a ovde dr kazu da dete mora prohodati boso:? cipelice nisu bitne koje su samo da su savitljive i da su malo dublje (bar prve) ..Irssa ne znam koja vam je marka ta Grubin al ovde ima takve sandalice,papuce ISTE samo drugi nazivi a i slikacu Janine pa ti vidi..uzecu ti sandale ili papuce bas cu se sutra dati u potraznju..koji broj?

katarina
    Član
    katarina

ma sad sam pogledala grubinov seit ma iste su ko ovde anatomska obuca samo nemacke marke i njihovi nazivi…üostavljam sutra fotke..

katarina
    Član
    katarina

napravicu biznis sa ovim papucama i sandalama(irrsa ti kao prva porudzbina za dz:wink: ) ne mogu da verujem da su tako skupe kod nas..ovde su kazem vam od 5e na snizenju(za decu papuce )do 20e maximum…ima milion modela pogotovu za odrasle…

katarina
    Član

katarina
    Član
    katarina

evo primera kostaju 5e

katarina
    Član

Irssa
    Član
    Irssa

katarina;762627 wrote: napravicu biznis sa ovim papucama i sandalama(irrsa ti kao prva porudzbina za dz:wink: ) ne mogu da verujem da su tako skupe kod nas..ovde su kazem vam od 5e na snizenju(za decu papuce )do 20e maximum…ima milion modela pogotovu za odrasle…

heheheh, divna si :cvecko: i nije ti to tako losa ideja, evo, ja cu da ih razvozim po Beogradu 😀

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Mi smo ove sandalice uzeli juce:

I ove patofnice :

Leptir
    Član
    Leptir

Sandra jesu to 24 broj sandalice? Lepe su samo ja razmisljam kakve da kupimo prosle godine smo slicne takve imali ciciban ali mu je stalno ispadao prst napolje i bas sam bila poludela,broj mu dobar kad se lepo namesti noga al cim krene da ide i trci prst leti napolje,palac. Tako da sad razmisljam da kupim zatvorene napred a i nazad.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Jesu,ove su 24.Veci je kalup pa su nam ok ove inace on nosi 25-26.
    Nama ne leti noga napolje…mozda zato sto su nove pa se nisu rasirile,a mozda i zato sto imaju sve kaiseve na podesavanje pa onda namestimo da lepo drze nogicu.

Za sad su skroz ok ;]

Gledanje 1,276 članaka - 1,276 do 1,290 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.