Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,291 članaka - 1,291 do 1,302 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• sladjanam
    Član
    sladjanam

Prve hodalice su nam bile baldino (oko 3000 din)broj 19, druge marko’s(isto oko 3000 din) broj, sad sam mu kupila eric sandalice(1500 din)broj 22 i falcotto patikice (3000 din) broj 21. Sandalice su strava udobne, iznutra koža, jedino što klinja nosi sad br 21, ali broj tih sandalica mu nije pristajao, prstići su mu virili. Nije isti kalup, šta li.

srecna mama

Sandra, mi smo takve imali prosle god.ja inace mnogo volim pollino.Samo sto su bile teget, htela sam i ove god.ali ipak kupih jedne otvorenije.

Leptir
    Član
    Leptir

Evo i nase nove sandalice 🙂 ipak smo kupili zatvorene napred da ne bude kao prosle godine 😆

bojana ns
    Član
    bojana ns

Da li mozda neko zna gdje u NS-u moze da se kupi djecije obuca koja nema anatomski ulozak, a da je to ipak kozna obuca i kvalitetna?
    Mi bas imamo sad problema, prije dva dana sam Loli obula cipelice Ciciban ( a inace ih je redovno nosila bez problema, problem postoji tek od prije mozda dva mjeseca) i jos cu joj otecene i crvene nogice! Uzas jedan, to vece kad sam ju izula doslo mi je da place kako su joj stopala izgledala 🙁 Imamo sad patike i cizme za snjeg i to bez anatomskog uloska, ali ne mozemo stalno u tome, treba nam i druga obuca pa sam unapred zahvalna na svim informacijama.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Bojana, Naturino nema anatomski ulozak. Njih ima u BebaKidsu i naravno u Rumi mnogo veci izbor i po upola nizim cenama ako vas ne mrzi ici do tamo!

bojana ns
    Član
    bojana ns

Hvala Dorothy, vec sam razmisljala da potrazim i tu obucu, tj. vec sam pitala u jednom Beba kidsu (onaj u Mercatoru) ali su mi oni rekli da ne drze obucu, imaju samo patofne za bebe. Moracu pogledati i u centru, nije nam problem otici do Rume, ali Lola povraca svaki put kad se malo duze vozi pa mogu misliti kako bi prosli preko Iriskog vijenca 😆 nebi da ju drogiram sirupima samo zbog cipela a opet bez nje ne mozemo kupiti. Nesto cemo morati pronaci.

chencha
    Član
    chencha

BOjana, chicco ima obucu bez anatomsgok uloska, samo ne znam do kog broja ih prave, j. uvoze kod nas. Ne znam da li u blizini imate neku deichman prodavnicu, oni imaju elephant obucu, nemacku, koznu (bas mi se svidja kvalitet koze), isto bez anatomskog uloska.

bojana ns
    Član
    bojana ns

Na zalost, Deichman najblizi nam je u Hr 🙂 ali treba svakako uskoro da idemo tamo. Hvala ti na savjetu, nebi se ni sjetila da pogledam tamo! A imamo Enci Menci pa mogu pogledati za Chicco cipelice, samo me jako nervira sto kod nas tako po radnjama bude samo par modela, a o velicinama da ne govorim, kao da zivimo u Tunguziji 😆

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Mi smo uzeli pre neki dan Timberland cipele i nemaju anatomski ulozak.Pogledaj u office shoes-u i tamo ima dosta modela bez istog.
    I chicco nema a.ulozak…imamo i njihove cipele i ok su.

bojana ns
    Član
    bojana ns

Jos jednom, hvala svima na info i savjetima. Potrazicu svakako nesto od svega toga i nadam se da cu naci. Ne mogu da vjerujem da sam tako kao mazga od samog starta zapela za cipele sa anatomskim uloskom, a sad nam je isti toliko naskodio 🙄
    Bicu malo pametnija sa drugim djetetom.

malisha75
    Član
    malisha75

Ima li neko da je prao crocs sandale u mašini za veš?

njamiii
    Član
    njamiii

Ja ih perem na na onom najkracem programu za vunu i zavese na 30 stepeni (ubacim ih u jastucnicu), a kada su bas sktrokave (uglavnom posle muljanja po prasini i blatu) prvo ih izribam cetkicom za zube uz pomoc Fairy-ja. Malo se ofuljala ona slicica krokodila sa strane na dugmicima, ali mislim da je pre do toga sto su stare vec dve godine. Par puta sam i Grubinove papuce, one za po kuci, prala u masini, mada vec neko sledece takvo pranje nisam sigurna da li bi mi prezivele.

Gledanje 1,291 članaka - 1,291 do 1,302 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.