Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Predškolski Uzrast Koje crtane,emisije,gledaju vasi malisani?

Ova tema sadrži 146 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  janadunja 5 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 147 ukupno)

Koje crtane,emisije,gledaju vasi malisani?

• Brandza
    Član
    Brandza

Na tv-u zaista ima sve i svasta…ni crtaci nisu kao sto su bili,vecina su neke "karakondzule",krajnje nasilni…Mi smo se ubili trazeci sve diznijeve stare i nove crtace,tako da Anja uglavnom gleda njih (posebno Damba),naravno neizbezni "Nodi" i "Jagodica Bobica"…ne razumem zasto,ali paznju joj privlaci i Baby-Kanal…valjda zato sto je sve sareno,ali meni deluje ceo njihov program kao za retardiranu decu (poput teletabisa)…
    Sta gledaju ostali malisani,i koja su vasa iskustva,tj. vase dece na ovu temu?

baby growth

pregnancy week by week

gost mica
    Član
    gost mica

Brankice neznam sta im je to toliko zanimljivo ali i mi po ceo dan gledamo Nodija,Jagodicu bobicu,Majstor boba,Bracu koale… i da ti ne nabrajam vise.I oni meni cesto gledaju diznijeve,ali dok ovih crtaca ima nema sanse da ugasimo tv. Jedina sreca mi je sto nece da gledaju kako ti kazes neke "Karakondzule" delim isto misljene sa tobom u vezi toga

Lukina mama

Mi obozavamo Teletabise, posto smo jos mali i oni su nam potpuno jasni. Mislim da su Teletabisi prilagodjeni bas tom uzrastu, djeci do neke dve godine, jer se ponasaju upravo kao i oni. I ima jos jedan divan crtani, ne znam , mame, da li se vi njega sjecate kad ste bile male, zove se Krtko. To je jedne mala krtica koja istrazuje svijet oko sebe, jaaaako je poucan, a prilagodjen je i malima i malo starijoj djeci. Ima puno muzike, a Krtko nista ne prica, nego kroz njegovo ponasanje djeca mogu da shvate njegove postupke.

racic
    Član
    racic

Ivi TV ne drzi paznju ni jedan minut za sada, videcemo kako ce biti kasnije.

gost mica
    Član
    gost mica

Znaci i Luka voli da gleda Krleta,to sam zaboravila da navedem.Djole i Milan obozavaju pogotovo dva dela, ka krle i autic i kako krle pravi pantalone. Cak se i ja matora zanesem pa gledam sa njima a pogotovo mi je sladak taj deo sa pantalonama tu kao i nesto prica. Super je crtac za bas malu decu.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Uros gleda Nodija, Majstor Boba, Lesi Pipi dugu carapu i Ruzno pace

May05
    Član
    May05

Moju enu do skora nije interesovao ni jedan crtani,eh sad bi gledala sve od jednom,Pcelica maja je pod rednim brojem 1,nju je prvu pocela da gleda,ni je dan je drugi crtani ispocetka nije zanimao osim maje,tako da mi se maja na glavu popela, 😆 eh sad pored maje obozava da gleda,Bambija,Teletabise,Snjezanu,Nemo,joj nemogu vise da se sjetim ima ih jos par,al sad su joj teletabisi najzanimljiviji,maja je isfurala 😆 :klanjam: :klanjam:

leptiric
    Član
    leptiric

Fifi
    Nodi
    Pcelica maja,Uspavana lepotica, Crvenkapa, Pinokio,Vuk i 7 jarica
    Dambo,Bambi,Snezana i 7 patuljaka,
    Hajdi,Dusko dugousko,Hanki spanki
    Popaj,Carobnjak iz oza,
    Ruzno pace
    Pera detlic, Zlatokosa i 3 medveda
    Macak u cizmama,Patuljci,
    Nikolica
    Pingvin pingo
    Tri musketara
    Zvoncici, Sasava druzina,
    Sofijine Vragolije
    Najlepse price
    Palcića
    Petar Pan,Kralj Lav
    Jagodica bobica ,na tv
    i na Super rtl ,razne crtace

mayya
    Član
    mayya

Nemanja gleda crtace na TINY POP TV-u i obozava TIMOTI GOES TO SCOLE i REMBOW FISH.
    oD SKORO MU SE DOPADA I super mario na POP tv-u.

Jade
    Član
    Jade

Kod nas su interesantni samo Nodi i Pingvin Pingo.

LediIv
    Član
    LediIv

u pocetku iskljucivo teletabisi, jagodica bobica i nodi. onda je relativno lako i fifi dobila svoje mesto, ali za diznijeve ni da cuje. sad je malo starija pa pocinje vec da gleda i druge. nazalost, sad maltene sve crtano hoce bar na minut da opgleda, ukljucujuci nindza kornjace i takve gluposti, ali joj to definitivno nije omiljeno. jagodica, nodi i fifi su sampioni.
    ali i dalje voli teletabise, mada ih polako prerasta. baby tv obozava, narocito kad se nesto igraju. ja ne mislim da je to za retardirane, nego je za malu decu – nisu oni retardirani, nego je to njihov uzrast (ako budu voleli teletabise i baby tv sa 15 godina, onda treba da se zabrinemo 🙂 , ali za sad je to sasvim prilagodjeno uzrastu). ja vise volim da gleda to nego neke bratz ili slicne gluposti, ovo ej bar decije.
    inace, ima vikendom na bbc prime neka decija emisija, to obozava. ide negde oko 8 ujutro subotom i nedeljom.
    ne znam sta je to pingvin pingo, gde to gledate?

Lukina mama

U, pa mi nemamo taj sa pantalonama, moracemo naci! Njemu je omiljeni onaj kad Krtko nadje kisobran, preprica ga od pocetka do kraja :“Mama, Krk, tuci buzo, iba njam-njam, boba njam-njam (lubenica), deca bezi-bezi, pao cika, paa-paa!“

gost mica
    Član
    gost mica

I oni vole isto taj sa kisobranom i svaki put mi traze lubenice, Djole posto prica zna da ti isprica sve kako nesto krene on kaze sada ce krle ovo ili ono. Taj sa pantalonama je na disku broj 2 koliko se ja secam,a zeznula sam se sto im nisam kupila 4 i 5,i zadnji put kada sam bila u Tempu nisam mogla da nadjem a retko gde ih i ima. Vecinom ima Nodi,Jagodica bobica i ostalo. I moja svekrva zna napamet i zezala ih je da joj ostave kada su bili tamo,kao sta ce baba da gleda,jer tri nedelje je po ceo dan gledala sa njima i pricala Mikiju sta krle radi. Crtac je super. Probaj da nadjes taj sa pantalonam tako je sladak,super je…

Lukina mama

Mi smo to dobili od jedne moje drugarice koja je iz Ceske, pa joj je direktno stiglo. Nisam ni znala da moze da se nabavi kod nas. Hvala sto si mi rekla, mi imamo Krtkova dobrodruzstvi 1, trazicemo i dalje! Veliki poljubac od nas!!! :-*

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Damjan, od crtanih, voli najvise Diznijeve: U potrazi za Nemom, Ledeno doba, Kralj lavova, Petar Pan (je prije bio favorit)… a isto tako voli Nody, Fifi,Poslednji stanar Noine arke i Nindza kornjace.
    Pored crtanih filmova jako voli da gleda emisije o zivotinjama, a imamo i 2 CD-a od National Geographic, isto o zivotinjama.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 147 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.