Ova tema sadrži 304 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mermaid 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 305 ukupno)

Koje serije gledate?

• markova mama

Ja sam bila zaludjena za „Sex&grad“, a sad gledam „Ocajne domacice“

kalet
    Član
    kalet

I ja sam gledala Sex i grad, a sada gledam u knjigu i spremam ispit. Volela sam i ovu ljubav u zaledju.

Mirche
    Član
    Mirche

Toplo-hladno kada se prikazivalo…Vil i Grejs – ponekad…ne gledam bas puno serije…

vania
    Član
    vania

Ni ja bas ne gledam serije… virnem nedeljom na Prijatelje i usput trckam u kuhinju da kuvam…

kalet
    Član
    kalet

Ah da, moji obozavani prijatelji. Srecna sam sto ih ponovo repriziraju.

petra
    Član
    petra

obavezno gledam Vil i grejs,Prijatelje i ekipa za ocevid

Nina
    Član
    Nina

Uf, obozavala sam Sex i grad. A sad jedva imam vremena da nesto prezalogajim i okupam se. Tako da nista ne gledam 🙁

Manana
    Član
    Manana

PRIJATELJI!!!!!!!

Standzi
    Član
    Standzi

ja gledam King of Queens ako je nekom poznato

Amara
    Član
    Amara

ja gledam dve spanske serije(kad imam vremena i kad sam kod kuce).Prijatelji su mi se smucili,mislim da sam odgledala sve epizode koje postoje.Sex i grad mi se nesto i ne svidja 😕

Standzi
    Član
    Standzi

ja sam pre gledala Sex i grad,kad sam bila jos devojka…ali nisam nikad bila nesto odusevljena i nikad mi se nije desilo da „zurim kuci da gledam seriju“ …
    sad vise volim da gledam serije tipa bracni parovi sa decom u svakidasnjici….komedije..tu se stvarno nasmejemo i ja i mm ,ponekad nadjemo sebe u njima…takva je serija King of Queens,koju gledamo svaki dan…i Marko sa nama…tu bas zalimo ako propustimo ijednu epizodu..

njanja
    Član
    njanja

i ja sam gledala King of Queens kad se prikazivala kod nas! super je! preslatka zenica i blesavi debeli muz, jel’ to?
    obozavam Prijatelje, Sex&Grad, Vil&Grejs, Crnu Guju, Mucke, Man behaving badly, ma, gledam i gledala sam sve moguce komicne serije – ove ostale ne mogu, nemam dovoljno zivaca, a i potrebno mi je nesto lagano da se opustim i nasmejem!

Mina
    Član
    Mina

Da li neka od vas gleda GILMORE GIRLS? Ja je obozavam,ali nisam sigurna da se davala u Srbiji. ❓

ummi-emina

Mislim da se nije davala ta serija kod nas,jer nije mi poznata.Volim da gledam Prijatelje i Mucke jer bas se nasmejem lepo kad gledam te dve serije.

Hanan
    Član
    Hanan

Ja ponekad gledam na satelitu Gilmor G., onda MClaudove kćerke, a na našim kanalima gledam jedino neku špansku Ružna Beti, uskoro se završava i mislim da se tu i završava moje gledanje španskih sapunica…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 305 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.