Ova tema sadrži 304 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mermaid 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 305 ukupno)

Koje serije gledate?

• hippeia
    Član
    hippeia

LediIv – 20/1/2011 22:47

hippi, sta da ti pricam… daljinski mi srastao sa rukom 😆
    ali nesto nisam inventivna, drzim fox crime/fox life, pa tu djoram. isla je tu ranije it’s always sunny… ali nisam imala vremena da je pogledam, a cini mi se da sad ne ide. a inace trenutno gledam sve moguce i nemoguce na ta dva kanala, neke su dobre, vecina onako, a neke su bas gluposti… a dobre sam uglavnom vec ranije gledala, i tako… sve u svemu, izgubih silno vreme na to, ali sad ionako nemam sta drugo da raidm dok ga dojim. a za nocna dojenja me trenutno spasava australian open 😆

:ruganje: tacno te zamisljam:)

mima80
    Član
    mima80

Jao, sad sam se setila tog prvog perioda dojenja, meni je to bio pakao – mi nemamo kablovsku!!!A Gavrilu su podoji trajali u proseku oko 45 minuta, pa 2 sata pauza, pa opet ispocetka 🙄 A ja hvatam Rts, Pink i B92 :uzid: :kreten: Moracu da povezem komp sa TV-om, dobro si me podsetila Ledi, i da se naoruzam nekim dobrim serijama, valjda cu do tada da otkrijem i neku novu, posto cu ove odgledati do avgusta

hippeia
    Član
    hippeia

Mima preporucujem ti Private Practice, sad ide 4-ta sezona, a sve sezone, ukljucujuci i najnovije epizode imas na rapidserbia forumu, mada je sad postalo uzasno skidati bilo sta sa rapishare-a, jer se ceka po sat vremena izmedju linkova, a ranije se cekalo po 15 min. osim ako nisi premium user pa ne cekas uopste…
    U svakom slucaju vjerujem da ima i torrent.
    To je ona serija gdje ti licis na Violet, sjecas se 🙂

mima80
    Član
    mima80

[QUOTE]hippeia – 21/1/2011 17:09

Mima preporucujem ti Private Practice, sad ide 4-ta sezona, a sve sezone, ukljucujuci i najnovije epizode imas na rapidserbia forumu, mada je sad postalo uzasno skidati bilo sta sa rapishare-a, jer se ceka po sat vremena izmedju linkova, a ranije se cekalo po 15 min. osim ako nisi premium user pa ne cekas uopste…
    U svakom slucaju vjerujem da ima i torrent.
    To je ona serija gdje ti licis na Violet, sjecas se :)[/QUOTE

Secam se :ruganje: Ali ja ne podnosim te medicinske serije, mnogo su mi neubedljive a cesto i obiluju patetikom 🙄 Kao svi pacijenti osecaju potrebu da sa svojim lekarima govore o svom privatnom zivotu, i svo medicinsko osoblje ih strpljivo slusa i savetuje ih 🙄
    Ja sam uzasno zahtevan gledalac :> Jedna sam od retkih koja ne podnosi „Prijatelje“, CSI i slicne serije, ma svakoj nadjem manu.

LediIv
    Član
    LediIv

ih, bre, mima, al’ si stroga 🙂

mima80
    Član
    mima80

LediIv – 21/1/2011 17:31

ih, bre, mima, al’ si stroga 🙂

Znam, grozna sam :> Kaze meni muz pre neki dan – Jadna ti, ti nista ne mozes normalno da pogledas na TV-u

hippeia
    Član
    hippeia

ahahahaha bolje da ti ne prenosim mm-ove komentare na medicinske serije 🙂 🙂 🙂

al’ ja bas te volEm 🙂

LediIv
    Član
    LediIv

ma da, svako kad gleda seriju iz svoje struke prevrce ocima i zgrazava se nad gluposcu :). lekari nad medicinskim, pravnici nad onim advokatskim, policajci nad raznim csi…
    a mm se najezi kad vidi onu seriju „numbers“, bas licno to shvata 😆

mima80
    Član
    mima80

Jao, ne spominjimi Numbers, kakva glupa serija, kakvo proser***nje :uzid:
    Elem, ukoliko imate neku ideju koja bi mozda mogla da zadovolji neki od kriterijuma :srbenda: znate gde sam 😉

hippeia
    Član
    hippeia

pa ne znam Mima, previse si zahtijevna :ruganje:

LediIv
    Član
    LediIv

meni je najbolja serija ikad homicide life on the street, ali to ili ne volis, ili si verovatno gledala vec sto puta…
    ja volim i desperate housewives, mada su prve sezone dobre, posle se pretvori u sapunicu, ali ja i dalje verno pratim :doomed:

njamiii
    Član
    njamiii

Eh… fox life :love: Moji favoriti sa life-a – Carpoolers, How I met your mother, Dead like me, Worst week of my Llfe, Cougar town.

Mima, ja mogu da ti preporucim The IT Crowd, nama je simpaticna, ali ne seda bas svakome, malo vuce na Pajtonovce. Imas na youtube-u cele epizode.
    The Riches je serija koja me je bas kupila na startu, medjutim snimili su 2 sezone i stali, sto je prilican smor kada se zagrejes. Mada, druga i ne obara s nogu koliko prva.
    Baci oko i na Dead like me, meni se djasvi :kreten:

It’s always sunny in Philadelphia ide isto na Fox L. ali nekako mi malo pasivna :hmm: pa uglavnom prednost dajem How I met your mother :love: sacni i nju, ako je nisi gledala do sad, nije losa.

I da li neko na kraju zna sta je bilo sa Dzordz O’ Malijem? :andjeo:

hippeia
    Član
    hippeia

njamiii – 22/1/2011 01:04

I da li neko na kraju zna sta je bilo sa Dzordz O’ Malijem? :andjeo:

pa on je valjda umro, u pozaru je izgorio, gledala sam malo na youtube te scene, kao lezi im na odjeljenju, a oni pojma nemaju da je on jer je neprepoznatljiv i ne moze da govori, a onda kao uradi nesto s rukom (ne sjecam se sta) za sta je siguran da ce Meredith skontati da je on u pitanju jer to je kao neka njihova nterna fora i ona skonta i nastaje frka, bla truc, uglavnom umro je…a Izzy je valjda ziva…mada sam ja stala na 4 sezone i jos nisam gledala dalje…

mima80
    Član
    mima80

Homicide mi je super serija, na Shield sam takodje otkidala, ali eto, obe sam odgledala. A juce sam skinula The Wire, prvu sezonu, deluje mi da bi mogla da mi se dopadne.
    How I Met Your Mother sam gledala na RTS-u, i bila mi je bas simpa, i sad skoro skinem 4. serijal, i totalno mi je bezvezxe, tako su mi vec usiljene fore, nisam se jedan jedini put nasmejala, a odgledala sam jedno 3 epizode, bas su me smorili. A mozda je to zato sto paralelno gledam It’s Always Sunny…, a njihove fore su bas brutalne, pa mi je kao da gledam Simpsonove posle South Parka 🙂
    A gledam i Domacice 😳 , priznajem, jeste totalni trash serija ali volem. I to naravno skidam cim izadje nova epizoda, tako da cekam neki tamo februar da izadje nova 😆

LediIv
    Član
    LediIv

daaaa, postale su totalni trash, ali ja sam navucena 😆

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 305 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.