Ova tema sadrži 304 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mermaid 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 305 ukupno)

Koje serije gledate?

• Tixy
    Član
    Tixy

Moje omiljene serije su Prijatelji, Mućke i Nikita. Sada pratim onu Hrvatsku idiotsku Obični ljudi, ne znam zašto.

andela
    Član
    andela

pa jedinu seriju koju gledam to je ovde jedna nemacka serija zove se IZMEDU NAS i ponekad jos jednu DOBRA VREMENA LOSA VREMENA to su serije o mladima i o svakodnevnom zivotu

Maki
    Član
    Maki

GILMORE GIRLS se davala kod nas zimus a letos je bila na hrvatskom kanalu i obožavala sam da je gledam. Sada po neki put, kad imam vremena pogledam Prijatelje za ostalo nemam vremena, mada uveče sednem i odgledam neke serija na kablovskoj koje ne pratim stalno.

Ivka
    Član
    Ivka

Nemam puno vremena, ali dok uspavljujem malog zmaja ponekad pogledam Opcinjene.

Andjela.26

Sex&grad gledala ponekad, prijatelje pokusavala da ne propustim a trenutno mi je nezaobilazna ALF!!!!
    Secate li se malog simpaticnog vanzemaljca?
    😆

sakicar
    Član
    sakicar

Trenutno pratim seriju „Obicni ljudi“ 😉

pikola
    Član
    pikola

Ranije: Sex i grad, The X-files, Crna Guja, Alo,alo
    Sada: CSI-Miami, Struja u krvi

leptiric
    Član
    leptiric

CAS ANATOMIJE NA TV NOVOJ.
    I SERIJA OBICNI LJUDI NA HRT 1. IMA I NA PINKU.
    ITD

Irssa
    Član
    Irssa

Nina – 23/6/2006 3:30 PMUf, obozavala sam Sex i grad. A sad jedva imam vremena da nesto prezalogajim i okupam se. Tako da nista ne gledam 🙁

Pre nego sto sam ostala trudna, gledala sam neke silne serija, a od spanskih samo ruznu beti,

nina*****
    Član
    nina*****

Ja bas volim ove nase domace serije,tipa Bolji zivot,Srecni ljudi,a na Pinku gledam Prijatelje!

Ella
    Član
    Ella

Ne znam da li pustaju kod nas u Srbiji, ali ovde u FR sam ocarana serijom "LOST" i "Prison Break"!!!!

maja22
    Član
    maja22

kada se setim gledam prijatelje i pod suncem sen tropea

Karli
    Član
    Karli

Volim dosta njih,ali ne pratim bas redovno!Volim ocajne domacice,tri hil,odmori se zasluzio si tata i nase domace

Sanja N
    Član
    Sanja N

Gledala sam na B92 dok je bila "Istrazitelji iz Majamija" ,svidjaju mi se serije i filmovi tog tipa.A i sami glumci u toj seriji zaista izgledaju kao detektivi.Ima neka serija na pinku,tog tipa,zove se "Marinci" i odgledam je kada se setim i kad imam vremena,mada nije to to. :(

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Posto jos uvek imam vremena na pretek a nisam sklona serijama gledam samo Obicni ljudi

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 305 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.