Ova tema sadrži 304 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mermaid 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 305 ukupno)

Koje serije gledate?

• MissGak
    Član
    MissGak

Ja sam jedina housewife koja ne prati Desperate Housewives.Ne mogu.Par puta sam uhvatila,posto se daje u vreme decije popodnevne dremke i ne uspevam da ispratim.U serijama koje me ne oduseve,bar uspem da nadjem jednog gotivnog lika,pa ne pratim,ali ako upadne,ne smeta.Nije slucaj sa Ocajnim.Trenutno imamo kablovsku pa sam radije na HD theater,Discovery,Travel Channel,a tu su i filmovi u izobilju.Upala sam u neke serijale I shouldn’ be alive isl.
    Grey’s anathomy tu i tamo-u vreme decije dremke,a iz kuhinje imam pogled na tv :]
    It’s always sunny cekam cetvrtkom!
    Zmu je pratio Sons of Anarchy pa i ja uz njega.Bajker 😉

macaraca
    Član
    macaraca

GREYS ANATOMY pratim kako izadje u usa ja je skinem, CSi sam volela, sad uhvatim na prvoj zlocin iz proslosti il kako se vec zove, fox crime skoro sve, dr Haus…

hippeia
    Član
    hippeia

A ja ne volim te krimi serije, moja sestra je, recimo, zaljubljena u Horejsija 😀 a hoce da specijalizira patologiju zbog Grisom-a, on joj je, kao, uzor 🙂 ali mene nesto nikad nisu interesovale takve serije…

macaraca – 29/1/2011 11:04

GREYS ANATOMY pratim kako izadje u usa ja je skinem, CSi sam volela, sad uhvatim na prvoj zlocin iz proslosti il kako se vec zove, fox crime skoro sve, dr Haus…

Konacno se nakanila da skinem 5-tu sezonu i ostalo mi da pogledam bukvalno jos 5-6 epizoda i sve to za 2-3 dana, navucena totalno…Evo sad mi se skida 6-ta:) Znas da je planirana i 8-ma od jeseni?

Ja tako skidam Hausa i Private Practice-kako izadje epizoda – skinem…

A Desperate Housewives sam ranije gledala dok su isle na tv-u i bas sam se bila navukla, ali totalno mi je zbrkano i na preskoke-pojma nemam sta sam pogledala od svega toga, a sta ne, pa se kanim da krenem iz pocetka-da skidam od prve sezone…Nervira me gledati epizode koje sam vec gledala, pogotovo prve dvije sezone, ali posle nista necu moci povezati ako ne krenem iz pocetka…

mima80
    Član
    mima80

Vec neko vreme gledam The Wire i odusevljena sam. Jako me podseca na Homicide-Life on the Street, takodje se desava u Baltimoru, kriminalisticka serija

84d
    Član
    84d

macaraca – 29/1/2011 10:04 GREYS ANATOMY pratim kako izadje u usa ja je skinem, CSi sam volela, sad uhvatim na prvoj zlocin iz proslosti il kako se vec zove, fox crime skoro sve, dr Haus…

I ja i ja i ja :bravo:

Micka&Nidza

Trenutno su mi aktuelne KAD LISCE PADA, ZABRANJENO VOCE….
    DVA I PO MUSKARCA I PRIJATELJI.
    Posebno dva i po muskarca…:lol:

mima80
    Član
    mima80

Trenutno sam apsolutno odusevljena i navucena na seriju Breaking Bad http://www.imdb.com/title/tt0903747/
    A serija koju sam pre par meseci isto odgledala ( cekam 2. serijal ) je Boardwalk empire http://www.imdb.com/title/tt0979432/
    Svaka epizoda je kao mini film, a prati desavanja u Atlantik sitiju u vreme prohibicije. Dosta istorijskih likova poput Al Kaponea i fenomenalni Steve Buschemi kome je ovo zivotna uloga.
    I onako za opustanje gledam 30 Rock http://www.imdb.com/title/tt0496424/
    Simpaticno i opustajuce

leptiric
    Član
    leptiric

Joj zadnjih 9 meseci uglavnom turske serije :
    sada gledam Veličanstveno Stoljece
    Adini Feriha Koydum
    Kad lišce pada
    omiljena mi je bila serija Ezel,ona se zavrsila pre 2 meseca
    jos sam par njih gledala, takodje su se zavrsile.

njamiii
    Član
    njamiii

Jao… Esmer moj :love: a Ezel :vestica: :kadtedovatim: Kad me se muz nije odrekao proletos :doomed: spasila me :trudnica: pa je zazmirio i trenutno :kreten: pripisao hormonima. Mada Izguljene godine i nisu baaaas klasicna „turiska’ serija :andjeo: Na stranu sve, ono sto mi se dopalo je muzika (u originalu), ne mislim samo na spicu, nego na jos nekoliko numera koje se provlace kroz seriju.

mima80;768682 wrote: Trenutno sam apsolutno odusevljena i navucena na seriju Breaking Bad http://www.imdb.com/title/tt0903747/

:respekt: :respekt: :bravo: Ja je vec duze vreme gledam na pink family i nikako ne mogu mm-u da objasnim da je bas dobra, kada vidi koji je kanala u pitanju samo prevrne ocima :neznam:

Sta se desava sa Domacicama, ne znam da li sam dobro nacula da je ova 8. sezona navodno poslednja? Sedma mi i nije nesto spec.

leptiric
    Član
    leptiric

gledala sam i ja Izgubljene Godine ,ne od pocetka .
    Suze Bosfora ( glumi dr poznati turski pevac Gohkan Tepe
    Ljubav i Osveta

mima80
    Član
    mima80

Njamii, nisam znala da kod nas pustaju Breaking bad, siroce, nemam kablovsku :p Naravno i ovu sam odgledala celu, strasno :doomed:
    A za turske serije…Khm, khm, ja ti ne bih ni trudnocu oprostila 😆 Znaci ospice dobijem kad vidim, a sad ih ima na skoro svim kanalima
    I meni je poslednja epizoda Domacica totalno bezveze, gledala sam samo po navici. I bas sam se pitala da li je sama sezona bezveze ili se samo vec predugo prikazuje. Valjda ce zavrsiti sa tom 8.

njamiii
    Član
    njamiii

:> trep trep :andjeo: Mi se kablovskom „posluzujemo“ :doomed: 8) I kako je mm dobio otkaz krenulo sve da nam crkava-frizideri, zamrzivaci, satovi… ja se zezam e jos kablovska da umre… 🙄 Sreca pa smo net uplatili na godisnjem nivou :love: Desi se svremena na vreme da zasusti TV, valjda nesto oni cackaju i svaki put me secne ispod plecke 😐
    Pustaju je vec duze vreme, mislim muljaju, repriziraju itd.
    Hoce li drustvance skoro, boga mi si ti odmakla posteno? 😆

krissty
    Član
    krissty

Ja pocela da gledam Tracaru i ponekad kad uhvatim Bandini, Prijatelji i Sex i grad sam vec sve odgledala nekoliko puta

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ne mogu da verujem koja je pomama za turskim serijama,jos gore nego pre desetak godina za spanskim sapunicama…Ja sam cula za Ezela(vise da je extra lep tip) od sestre od tetke,i bas bih bila luda da gledam tursku seriju samo zato sto je tip extra:shock:

Ja sam ovde pratila Dr House ,mislim da ne prikazuju vise ili nisam nahvatala,jedino me to interesovalo da gledam….

krissty
    Član
    krissty

Ja sam u poslednje vreme nekoliko puta nahvatala Dr House, ne znam sad ni na kojoj TV, al to nesto kasno uvece posle 11, kad svi odu na spavanje:))) Ako neko zna kad je House taman bi mogao da mi kaze:)

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 305 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.