Ova tema sadrži 304 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mermaid 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 301 članaka - 301 do 305 (od 305 ukupno)

Koje serije gledate?

• MilicaCale

ah, haus… jedna od retkih koje volim..
    ide na fox life, uopste ne mogu da pohvatam kad, ali, cini mi se, jednog dana u nedelji, 3 ili 4 puta dnevno (popodne, i uvece razlicite epizode, iz razlicitih ciklusa i pre podne jednom ili dva puta, repriza, ili premijera za to uvece, sta god bilo). Gledala sam ga preksinoc, do 10h (eto, to je prilicno tacno).
    osim toga, ako imam prazan hod, ubodem fox life i obicno je nesto sto mogu da gledam (makar deseti put, stalno repriziraju: kako sam upoznao vasu majku, ili nesto slicno). Ne pratim, ali mogu…

krissty
    Član
    krissty

Probacu da uhvatim onda na Fox Life, hvala MilicaCale. Ja mislim da sam na Avali gledala par puta uvece, njega mogu da gledam i istu epizodu vise puta, uvek vidim da sam u prethodnoj nesto propustila 🙂

Micka&Nidza

U poslednje vreme redovno pratim i seriju Zlocinacki umovi na rts.

Sto se tice turskih serija, slucajno sam pocela da ih gledam, tad je bila Gumus i Kad lisce pada, uglavnom u vreme kad uspavljujem Stefija pa se zagledam i tako mi preslo u naviku… MM i ostali ukucani ne mogu da shvate, ali dzabe kad sam se navukla.

Takodje mnogo volim serije Mesto zlocina Las Vegas, Istrazitelji iz Majamija i sve serije na tu foru. Ni dr Hausa nisam propustala….
    Ocajne domacice…jedva cekam sledecu sezonu!!!

šestica
    Član
    šestica

Ja u poslednje vreme jedino uveče imam vremena za TV i onda ubodem Fox life pa gledam šta tada ide 🙂

mermaid
    Član
    mermaid

Ja trenutno ne gledam ni jednu….ali ocekujem da pocnu nove sezone Nikite, Castle i Covert Affairs…inace ne uspevam da pratim ni jednu koja se daje na tv-u, posto je to nemoguca misija….jedino ako se daje posle ponoci 🙂

Gledanje 301 članaka - 301 do 305 (od 305 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.