Ova tema sadrži 9 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nensy 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)

Koji je vas internet provajder?

• srecna mama

Sezampro je nas provajder godinama, medjutim, da li neko ko korsiti njihove usluge u poslednje vreme ima problema?Otkako ih je preuzeo Orion , totalno su pokvarili usluge, veza ouca, slaba konekcija,a kostaju 1500 din mesecno :galamdzija: Skoro smo menjali opremu i dali su nam pokvarenu opremu, pa smo opet isli da menjamo,interesuje me da li jos neko ima ovakvih isustava dfa znam jer sam na ivici da ih menjam.

Hvala

njamiii
    Član
    njamiii

Mi smo na Beotelu i sobzirom da evo do sad uopste nisam razmisljala o provajderu, to valjda znaci da smo zadovoljni… Ok su, do sad nije bilo nekih vecih nesporazuma, sta vise, prosle godine u ovo vreme su imali akciju da ako platis 6 meseci odjednom, dobijes 6 meseci gratis, tako da o placanju Interneta nismo uopste razmisljali neko duze vreme. Sad se sve nadamo da ce opet biti tako nesto, jer nam se poprilicno osladilo 😉

njamiii
    Član
    njamiii

A ako konekciju meris po ovom sajtu, onda nijedan provajder na svetu nije dobar 😆
    Salim se malo, mladost mi ostade na ucitavanju stranica.

srecna mama

njamiii – 30/11/2010 08:40 Mi smo na Beotelu i sobzirom da evo do sad uopste nisam razmisljala o provajderu, to valjda znaci da smo zadovoljni… Ok su, do sad nije bilo nekih vecih nesporazuma, sta vise, prosle godine u ovo vreme su imali akciju da ako platis 6 meseci odjednom, dobijes 6 meseci gratis, tako da o placanju Interneta nismo uopste razmisljali neko duze vreme. Sad se sve nadamo da ce opet biti tako nesto, jer nam se poprilicno osladilo 😉

Pa, to je bila extra povoljnost, mi koristimo Sezampro godinama, i nisu bili bas tako darezljivi.Placamo 1500 din.mesecno, koliko vi placate, pretpostavljam da imas neogranicen internet?Ma ja bih ih menjala ,ali nisam sigurna da li moze neki drugi provajder ovde. Moguce da cte opet pred novu godinu imati tako nesto slicno, jer pred novu godinu s eotvore kao neki novogodisnji paketici, samo sto ovi ni za ng. nisu tako darezljivi :>

pepaprase
    Član
    pepaprase

mi imamo kablovski internet SBB, sve zajedno, kablovska i internet kosta oko 2000 din mesecno. za sada su ok, cesto se desava da imaju neke kvarove pa onda nema interneta, i tacni su u minut odmah te iskljuce cim prodje 30 dana a ti ne platis 👿

srecna mama

Kod ovih nije tako, imas grej period od 15 dana ukoliko ne mozes da platis..To je dobra stvar i ako ne stignes ni nakon tih 15 dana, onda mogu da ti tolerisu jos nekoliko dana ako s ejavis i zamolis da sacekaju.

secercic
    Član
    secercic

Ja sam preko beotela i zadnjih mesec dana mi stalno prekida internet, razmisljam da ih menjam, da uzmem neki bezicni.

kobra74
    Član
    kobra74

STA BIH REKAO NA OVU TEMU OSIM DA KORISTIM OD PRVOG DANA PTT ADSL I PREZADOVOLJAN SAM ISTIM MOZDA JE SKUPLJI PAR STOTINA DINARA OD RUGIH PROVAJDERA ALI NEMA GRESKE ZA TRI GODINE KOLIKO SAM NJIHOV KORISNIK PAR PUTA NAJDUZE PO POLA SATA AKO SAM BIO BEZ INTRNETA PROTOK ISTOG IZNOSI 4536/512 A CENA USLUGE NA MESECNOM NIVOU JE 2.138. DINARA. STO I NIJE NEKA RAZLIKA NASPRAM DRUGIH PROVAJDERA AKO SU ZIVCI UPITANJU!!! 😉 😆 😉

Micka&Nidza

Mi vec cetvrtu godinu imamo ADSL stvarno smo zadovoljni.

nensy
    Član
    nensy

Mi koristimo VIP bezicni internet i zadovoljni smo.

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.