Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Kućne Majstorije Koji prasak i omeksivac za ves koristite

Ova tema sadrži 228 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tihi_mare 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 229 ukupno)

Koji prasak i omeksivac za ves koristite

• Karli
    Član
    Karli

Ja trenutno koristim merix i zadovoljna sam!Omeksivac retko stavljam ,ali kada stavim to bude beli kokolino!

leptiric
    Član
    leptiric

mi koristimo merix ( gorska svezina,i sa djurjevkom.)

a od omeksivaca( lenor—aromaterapy) razne ljubicasti,rozi,plavi
    i super pere ves.

skorpija
    Član
    skorpija

Od praska samo ariel i persil, a omeksivac lenor. A za decu prasak filetti sensitive i omeksivac comfort sensitiv -oboje su hipoalergen& dermatologisch getestet. ovo za decu je odlicno :vesnapranje: :susenjevesa: :glacanjevesa: :beba: :-*

skorpija
    Član
    skorpija

ups -dermatoloski testirano 😳 izvinite :hmm: izletelo mi :uzid: :uzid: :uzid:

makica 265

Ja obicno kupim ili faks zeleni ili bonux,a od omeksivaca kupim ili silan(bilo koji) ili bohor!

mikica
    Član
    mikica

ariel-mountain sping,a omeksivac lenor

Dusica M
    Član
    Dusica M

Lanza prasak,nije skup oko 2,80 eura i NEZAMENJIVI I NEPRIKOSNOVENI LENOR,u prasak dodam liso form za dezinfekciju,koji deluje vec na 30 stepeni operem ves na 60-70 i da znate da je belji nego kada ga iskuvavam.Kada iskuvavam uvek mi gume na gacicama posive.

Bojana I Anja

Arijel ili bonux a omeksivac lenor

gorana
    Član
    gorana

Persil!!

Lenor!!

ummi-emina

Za beli ves koristim arijel,a za sareni persil power gel,omeksivac lenor,uvek.

Hanan
    Član
    Hanan

Koristim Persil, a omekšivac Cocolino odkad se Muaz rodio, a prije je bio Silan.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Koristim tecni omo ili persil, omeksivac lenor zuti

katarina
    Član
    katarina

od praska koristim tecni-spee ili pa neki drugi koji lepo mirise…a omeksivac ne koristim-nikad nisam ni koristila..za peskire,posteljinu i takve stvrcice u masinu za susenje vesa pa je meekoo-ne stirkam stvari sem stolnjaka koje odnesen u servis oni operu i opeglaju..

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

gorana – 30/6/2007 11:10

Persil!!

Lenor!!

Obozavam ih!Stvarno sam zadovoljna.

Maki
    Član
    Maki

Ja za bele stvari koristim ariel a za ostalo koristim rubel ili bonux, od omekšivače koristim lenor za bebe, mada sam pre neki dan uzela onaj nov u crnoj flašici, miriše na pez. Po kad se zasitim lenora uzmem bohor zeleni.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 229 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.