Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• Standzi
    Član
    Standzi

U koju kozmeticku marku imate poverenja kada je vase lice u pitanju?Da li imate problematicnu kozu na licu?Kako to resavate?
    Da li uopste koristite nesto sa reklama iliti nesto sto je skupo? Sta bi preporucile?

kalet
    Član
    kalet

Ja nisam bas pametna kada su te stvari u pitanju, jer imam odlicnu kozu i koristim obicne kreme. Moja drugarica ima problematicnu kozu i znam da koristi loreal i da je prezadovoljna, a uz to jednom mesecno ide i kod kozmeticara.

Standzi
    Član
    Standzi

Blago tebi,meni se obavezno pojave akne nekoliko dana pre menstruacije…Kao obavestenje…I tada mrzim samu sebe..Posle 4-5 dana se povuku…ali opet patim zbog toga.Inace nemam ih kad mi menzis prodje..Probala sam svasta,od skupih do povoljnih…ne vredi nista,moraju da odu same od sebe kako su i dosle…Dugo sam koristila od Vichy-ja piling i kremu pa sam „zamisljala“ da mi pomaze…A sad koristim,ako ti je poznato od Balea…

Mirche
    Član
    Mirche

Ja isto nemam problema sa kozom osim sto je mnooogo suva. I koristim „afroditinu“ kremu i za lice i za telo i za ruke…odlicni su…sve ostale mi ne odgovaraju.
    I nivea nije losa, nju sam koristila dok nisam pronasla ovu afroditinu ..

kalet
    Član
    kalet

Ovde kod nas je ta Balea kozmetika sada in, svi je nesto koriste, ja imam dezodorans i nije los. Danas sam videla i kod moje sestre kremu, kaze da je OK!

Standzi
    Član
    Standzi

Pa da…kad sam dosla u Nemacku odmah sam otkrila moju sadasnju omiljenu prodavnicu „dm“! kad sam dolazila na odmor u Srbiju svima sam pricala o toj divnoj prodavnici 😆 :zvezda: i o kozmetici Balea…koliko je povoljna i nema sta nemaju..Cula sam od sestre da je i u Srbiji sad otvorena ista prodavnica i ima iste proizvode o kojima sam joj pricala.Pre toga sam njoj i mami uvek donosila pune kese Balea.U mom kupatilu nema sta nema od Balea,gel za tusiranje,piling za stopala,samponi,sve za lice,ruke,noge…ma vise ni sama ne znam.Jako je povoljno a efekat prijatno iznenadjuje….Ja sam prezadovoljna :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Moja mama ima drugaricu koja prodaje Balea kozmetiku i ja sam kupila par stvari i ako nisam znala da li ce mi se svideti. Imala sam i gel za tusiranje i super je. Krema za ruke odlicno mirise. Ima u Beogradu, na Terazijama, prodavnica dm i oni je imaju, videla sam.

Mirche
    Član
    Mirche

Da ima u dm-u ali nisam koristila. Cula sam da oni imaju super kremu sa nevenom…
    A za bubuljice znam neki super domaci recept sa kvascem…kada ga pronadjem, pisem…

Standzi
    Član
    Standzi

Ej cula sam i ja o tom receptu sa kvascem od zubarke..Ali sam zaboravila kako ide 🙁 😕

Standzi
    Član
    Standzi

Da,od Balea sve lepo mirise..to me prvo i privuce..Svaki put kad setam kupim po jedan gel za tusiranje pa onaj sto vec imam zurim da potrosim kako bih novi miris „probala“ …

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja od gelova za tusiranje koristim Niveu,krema,gel,losion za ciscenje koristim loreal tim sto je krema za lice energi,trenutno telo mazem kremom za strije posto sam trudna muz mi je kupio dobru i skupu ali ako koza popuca sta cu.i kremu za ruke koristim Nivea.

petra
    Član
    petra

ja koristim NIVEU,i super mi je,bas mi ogovara

markova mama

Ja sam u trudnoci mazala stomak sa pavlovicevom i nemam ni jednu striju. Inace koristim za lice Vitaskin za mesovitu kozu(trenutno), a svaki put kupim drugu kremu, jer imam utisak da mi se koza navikne pa krema vise ne deluje. Piling imam Freeman-ov, a maske pravim sama, mackarim se jogurtom, maslinovim uljem i raznim vocem…

Standzi
    Član
    Standzi

Kozmetika Dove nije losa,ja volim njihove gelove za tusiranje i mleko za telo,stvarno je prvoklasno..A i Garnier nije los..Jedno vreme sam imala perut i to strasno,kupila sam Garnierov protiv peruti,i cak posle prvog pranja nisam imala vise.Sad stalno to koristim..

mimi
    Član
    mimi

da da dove je super…imam kremu za telo i prezadovoljna sam :zvezda:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.