Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• secer
    Član
    secer

T3 neme veze i mi smi navikle kome i sta je pisac hteo da kaze:)

Nataša 86

Loreal-ove pudere,korektore i maskare.Ovo ostalo je promjenljivo,kada idem da obnovim šminku kupim ono što mi se svidja.Ne obraćam pažnju na to koliko košta jer se ne šminkam svakodnevno tako da meni sjenke traju mjesecima.Jedino što svakodnevno koristim je korektor,maskara,rumenilo i neki sjaj za usne ili labelo.Kupke takodje mjenjam,jedan period koristim mlijeko za tijelo pa onda ulja i tako naizmjenično…Sad kada bih nabrajala šta sve koristim za stopala,kosu,kožu…mnogo je toga.Uglavnom više para dajem na njegu nego konkretno na korektivnu kozmetiku tj šminku.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Head and Shoulders Sensytive, Palmolive kupke, božen anticelulit sapun, SORAYA tonik za lice, NEUTROGENA wash za lice, EVELINE hydra expert kremu za lice, ScarZone Acne- za crvenilo, akne ili bubuljice (koristila ranije PROACTIVE refining masc i Vichy active anti-imperfection concentrate, ali je SCARZONE pobednik), Vichy aera teint puder, Max factor maskara, Revlon, Dior, Clinique i Sephora senke (Diorove su strašno skupe, ali isplati se, toliko su i dobre), ST Ives mleko za telo, Lady Speed Stick (ponekad FA)… Sad koristim MENTA melem protiv strija, preventivno, i ni jedna strijica mi se nije pojavila:)))

secer
    Član
    secer

meni u poslednje vreme pocela koza na licu strasno da su susi…kupila sam la roche-posay kremu bas za to i nesto mi ne pomaze,,,,predlozite mi nesto ali provereno, nebitno na cenu…cmokic

MilicaCale

secer, probaj da zamenis ostatak nege (cime se umivas, tonik…), ume i to da osusi kozu. Odradi i jedan piling, pa neku hranljlivu masku (med i mleko, ili samo pomesaj pavlaku sa medom). Onda ce mozda i obicna krema za lice da deluje.

secer
    Član
    secer

milicacale, pocela sam da se umivam samo vodom, nikakvi tonici nista da vidim kako ce bez njih biti, ali isto….probacu to sa medom i pavlakom, hvala na savetu:)

emili
    Član
    emili

Maybelline-sminka,Krema za lice NIVEA,sampon za kosu CLEAR,lak za kosu CIELO ALTO,krema za telo parfemska krema FANTASY.

teana
    Član
    teana

Za suvu kozu najbolji je obican vazelin, ali ga treba naneti na polu suvu kozu (posle umivanja blago obrisati peskirom da onako osetite da vam je koza jos vlazna) i onda uzeti malo vazelina i polako utrljavati u kozu, isto tako za ispucale usne je dobar a i inace za negu usana.
    Meni je to rekla mamina prijateljica koja u nekim svojim srednjim godinama ima super ten i ni jednu boru, kada sam je pitala sta koristi ona mi je otkrila to za vazelin a onda sam i ja sama videla bukvalno posle prvog mazanja mi je koza omeksala , kada pomislite da vam je koza postala masna jednostavno prekinite ali u ovim hladnim danima on daje i zastitni sloj kozi od hladnoce.

secer
    Član
    secer

ajde isprobavam i vazelin, to sam znala pre da mazem na lice kad sam bila klinka, ali eto probacu sad…hvala za savet:)

da2
    Član
    da2

Scauma sampon za kosu, Afrodita uljna kupka, Nivea intimo, Afrodita mleko za telo i Garnijer hydra, Green line proizvodi za lice, Balea krema za stopala, krema za ruke Garnijer crvena i Balea,
    Chanel puder za lice, ruzevi Vitaskin i Pupa, senke Pupa, Nivea i Avon, maskara Bourjois

da2
    Član
    da2

Secer,
    Da li pijes dosta vode, i to ima veze

84d
    Član
    84d

Za negu tela meni je NIVEA neprevazidjena! Ali za lice mi nije odgovarajuca. Ranije sam koristila Vitaskin dnevnu kremu i bila je fenomenalana, medjutim vise je ne proizvode. Zato sad koristim LOREAL i nije losa. Puder takodje imam LOreAL, maskaru takodje a i neke njihove senke. Sjaj za usne MaxFactor. Za kosu Revlon. Iako su, kao sto rekoste, skuplji proizvodi, meni dugo traju pa mi nekako deluje da se isplati, zar ne? MaskarA 6 meseci, puder i vise od godinu. Krema za lice po 2-3 meseca, preparati za kosu po nekoliko meseci….

da2
    Član
    da2

Meni je nivea ranije bila mnogo bolja kao i loreal, u zadnjih 10 godina su losiji proizvodi

nensy
    Član
    nensy

Ja koristim Vichy.Zadovoljna sam.

srecna mama

jA KORISTIM NIVEA KREMU ZA LICU, I ASTOR SMINKU, MASKARU LOREAL I MAX FACTOR.Ok su mi i artdeco senke i karmini, ali dosta skupi.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.