Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• tanja.
    Član
    tanja.

Koristim „Orlane“ kremu za lice i „Eyliplex-2“ za oko očiju – Fantastične su . Preporučujem ih za mešoviti tip.

da2
    Član
    da2

tanja. cija je to kozmetika, ko je proizvodi?

da2
    Član
    da2

tanja. cija je to kozmetika, ko je proizvodi?

tanja.
    Član
    srecna mama

Poz svima, interesuje me da li neko koristi majbeline maskaru?Ucinila mi se povoljna i dosta jeftinija od loreal i max faktor.d ali neko ima iskustva.ja mogu da kazem da su max faktor i loreal jako dobre, ali mislim da mi je prodavacica rekla nesto u smislu da im je majbelin jako slicna, odnosno skoro isti efekat.Tako da volela bih da cujem od vas. :hmm:

Snezana J
    Član
    Snezana J

Trenutno koristim oreiflam[giordani]puder i rumenilo je takodje giordani,sto se maskare tice imam problem oci mi suzave tako da sam probala razne ali nista.Ako znate neku preporucite.

Maja-belgija

Tanja draga ja bi htela da kupim krema od orlane kozmetika za sprecavanje prv bore mozes mi reciti koja je najbolja?i kad je savrseno vreme za kreme protiv prve bore

malisha75
    Član
    malisha75

Imate li savet za neki dobar muski anti perspirant? Mm je kupio neki novi Adidas, miris je odlican, bas mi se jako svideo, ali upravo sam mu peglala majice i imam sta da vidim, ostali su neki kao masnjikavi tragovi na tkanini, a ponegde se i boja promenila. Deluje kao ima hlora u sebi pa ostane fleka, kao od Domestosa recimo. Grozno izgleda, mogu da bacim te majice, a bas su kvalitetne i nikad ranije nismo imali slican problem :(.

lillyblue
    Član
    lillyblue

malisa, moj muz vec godinama unazad koristi iskljucico reksonu u stiku. Kaze da je fenomenalna. Nema znojenja, nema mirisa, tj smrada:), a ne ostaju fleke. Nikad ne koristi perspirant u spreju, nego samo u stiku.

njamiii
    Član
    njamiii

Isto i mm, reksona u stiku plava ili zelena, koja u tom trenutku ima u liliju. E, sad ako ima obe ne znam koja ima prednost. Mada to verovatno nije ni bitno, razlikuju se samo u mirisu.

malisha75
    Član
    malisha75

E, super, bas vam hvala na savetu, probacemo. Sad je uzeo neki Nivea, pa sledeći uzimamo Rexona svakako. Inače, i on koristi samo u stiku, a ne sprej.

Što se mene tiče, sad ne koristim skoro ništa 😯 , samo ako baš znam da me čeka neki ekstreman napor (planinarenje i slično). Još od prve trudnoće se skoro uopšte ne znojim, čak ni leti. Ne znam šta se desilo ali mnogo mi se dopada ovakav status 😆 . Više može da dođe do izražaja miris parfema, koje naravno volim, i koristim.

Natasa
    Član
    Natasa

Sto se tice kose vec neko vreme koristim Gliss ljubicasti sampon i pakovanje, za telo cesto menjam, trenutno su u opticaju nivea diamond gel za tusiranje i nivea mleko. Sto se tice lica- garnier tonik, garnier krema od krastavca za mesovitu kozu. Dekorativna kozmetika- ono sto ne menjam je max faktor maskara i takodje njihov puder. Najvise imam deborah senke, mada imam i aurine i neke sa pijace,a od ujne sam dobila PUPA ljubicastu senku i nju obozavam. Sjaj za usne rimel, labelo pearl&shine(rozo). Kuglice oriflame. Kupila sam nedavno L’oreal Mat Mineralls puder u prahu, ali nisam nesto zadovoljna.

srecna mama

Natasa, ja nisam zadovoljna sa „loreal“ milion maskarom, najnoviji proizvod.Sta je to sa njima?
    Ja volim „artdeco“ senke, i karmine, takodje i „max factor karmine“ i „astor“.
    Puder rimel

Za telo.nivea i dove su mi najbolji, za kosu , sampon „orzene“

Natasa
    Član
    Natasa

Ne znam, bas sam se razocarala, taj puder nema nikakav efekat, ali ima dobru cenu.

srecna mama

Iato vazi i za maskaru, cena joj je kao i cena max factora cijom sam maskarom bila jako zadovoljna.Pre nekoliko dana resih da kupim tu lorealovu, i bukvalno je ista kao i mejblin od 300 din.Isti efekat, uporedjivala sam.

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.