Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• nakica
    Član
    nakica

Neko je gore pitao za antiperspirant…godinama koristim kremu EGO i bas sam zadovoljna.

dunja26
    Član
    dunja26

retko kupujem kozmetiku ali kad kupim, kupim nesto kvalitetno…loreal maskara,lancome tecni puder(retko koristim pudere),jedan manhattan puder, rimell olovke za oci,imam 2, ruzeve ne koristim, samo sjaj za usne a od krema koristim dobru staru soleu ako mi bas treba

srecna mama

Pitanje za Nakicu, da li je to mediciska krema, jer posle porodjaja imam malo problem sa pojacanim znojenjem?I, pitanje za sve, preporuka za neki dobru olovku za oci.Koristila sma rimmel, ali budci da su mi oci malo vodnjikave ona meni nekako nije postojana.Imate li preporuku za neku bas postojanu?

nakica
    Član
    nakica

srecna mama, nije medicinska, ali mozes slobodno da je koristis, odlicna je! Ona ne sprecava znojenje u potpunosti, samo ga smanjuje, ali nema apsolutno ni malo neprijatnog mirisa i u sred leta, celog dana (deluje 24 sata).

srecna mama

nakica – 21/10/2010 20:30 srecna mama, nije medicinska, ali mozes slobodno da je koristis, odlicna je! Ona ne sprecava znojenje u potpunosti, samo ga smanjuje, ali nema apsolutno ni malo neprijatnog mirisa i u sred leta, celog dana (deluje 24 sata).

Hvala draga, potrazicu je, iskreno prvi put cujem, videcu bas u liliju za to.

nakica
    Član
    nakica

probaj, nadam se da ce da ti odgovara, a bas je blagog, prijatnog mirisa, pa pored nje mozes slobodno da koristis bilo koj dezodorans, parfem i sl. a da se ne mesaju mirisi…Poljubac za tebe i dasu!

srecna mama

Ok, ljubac i za tvoje decake,izuzev muza;))))

nakica
    Član
    nakica

haha, ma, moze i za njega, obradovace se 🙂

srecna mama

Pa, sad, ako ti tako kazes….kiss za sve;)

malisha75
    Član
    malisha75

Evo par odličnih proizvoda koje sam isprobala i koje ću uvek ponovo kupovati, pa preporučujem.

Za negu usana, naročito zimi, mast za usne sa kakao puterom.

Krema za telo, masna, ali se brzo upija. Ja sam je koristila za stomak u trudnoći, a kasnije za celo telo. Sporo se troši. Divno miriše!

I još krema za ruke. Isprobala sam ih jako mnogo, ali jedino ova je uspela dosta brzo da regeneriše moje ispucale ruke koje su tokom zime katastrofa (sve imam rane na mestima gde koža pukne i krvari), jer ih stalno perem, na poslu stalno koristim jaka dezinfekciona sredstva, a kod kuće ne umem ništa da radim u rukavicama. Po slici vidite od čega se pravi. Zbog toga joj miris nije baš idealan, bar ne za mene.

srecna mama

Malisa, ciji su ovi proizvodi?I, koja im je cena?Sorry na indiskreciji.

jeti3
    Član
    jeti3

malisha75, da li si kupovala u beogradu body shop proiyvode i gde?

srecna mama

Kupila sma deborah senke 4u1.Do sada sam kupovala artdeco, ali su uzasno poskupeli.Nisam odavno nista kupovala, sem maskare loreal volume kojom nisam zadovoljna, i imam nekoliko artdeco karmina.Rimmel puder i rumenilo.Senku takodje jednu rimmel, i olovke za oci, to je cela moja dekorativna kozmetika, malo ali uglavnom se trudim da bude kvalitetno i nesto sto traje

katarina
    Član
    katarina

Moja je kozmetika vecinom Shiseido,jedino maskaru uzimam Nieveinu sensitive jer ne mogu svaku…Za telo trenutno ulje za trudnice,inace loreal mleko,niveino mleko,dove kako na koje naidjem…Posto se svakodnevno sminkam puder,rumenilo,eliner,maskara i sjaj za usta trudim se da bude kvalitetna sminka jer imam jako osetljivo lice..

nensy
    Član
    nensy

Ja za negu lica koristim Vichy vec par godina i zadovoljna sam.Sto se tice pudera ranije sam koristil,max factora ,deborah,a sada trenutno loreal.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.