Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• Amara
    Član
    Amara

Krema za lice: Olay ( u zadnje vreme)

Usne: Labello ili neki drugi Lipbalm koji nadjem

Mleko za telo: Nivea,Olay,Neutrogena-kako kad

Gel za tusiranje: Nivea,Palmolive,Fa-i sve drugo sta nadjem

Krema za ruke:uvek St.Ives za suvu kozu-Swiss formula,odlicna je

Od dekorativne kozmetike:ponekad tecni puder Revlon ili Almay,maskaru Max Factor 2000,senke i rumenilo kako koje,karmin vrlo retko koristim,uglavnom je to samo sjaj za usne

Sampon i regenerator-uglavnom Loreal ,mada i tu volim da eksperimentisem pa menjam i sampon

mimi
    Član
    mimi

e sto se tice sampona i pakovanja za kosu loreal su super, a posebno pakovanje-crveno za farbanu kosu…

Amara
    Član
    Amara

ja sam promenila jedno 15 sampona i do sada mi se Loreal pokazao najbolji

andela
    Član
    andela

sta koristite od kozmetike i dali ste zadovoljne.moja drugarica je isprobala sve i svasta i sad se skrasila sa oriflejmom konacno.inace ima problematicnu kozu.ja koristim od yves rocher i zadovoljna sam.ja i nemam problema sa kozom nemam bubuljice niti druge probleme.koristim samo losion za ciscenje lica i nocnu i dnevnu kremu i to je to.

Sneki
    Član
    Sneki

Ja koristi svoju 😆 .

Daca
    Član
    Daca

Samo AVON!Zaludjenik ketaloskih prodaja! 😆 :neznam:

Mirche
    Član
    Mirche

Afroditinu, Nivea…ma sve sam probala ali sam se zadrzala na ove dve. Imam suvu kozu ali mi ne prijaju hidrantne nego bas „teske“ , masne kreme ali mi je tesko da nadjem bas potpuno odgovarajucu.

Manana
    Član
    Manana

Ma koristim svasta…imam od svake gore pomenute firme ponesto 🙄 :neznam: Sta znam,nemam neku problematicnu kozu pa tako i koristim svasta :hmm:

Mina
    Član
    Mina

Ja to cesto menjam zato sto mi se koza brzo zasiti iste kreme mada uvek imam oil of olaz.Redovno koristim i dnevnu i nocnu i antirid kremu i tonik i blagi gel za pranje lica a po potrebi piling kremu i raznorazne maske.A da i s vremena na vreme vitamin e za bore.Koza mi je mnogo masna pa moram mnogo da je pazim-da je ocistim a da je ne osusim previse.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

kozmetika pusta kozmetika imam je na tone sve moguce marke i proizvodjaci,sad trenutno koristim losion za cicenje lica koji je na bazi meda pravljen u laboratoriji i kremu od poznatog doktora dr.Pierre Ricaud,i bas sam zadovoljna,muz mi je kupio jos dve takve,mada nekad i zaboravim sta sve imam to sve poredjano na polici i uvek uzimam ono u prvim redovima sto koristim svaki dan a ono odpozadi kad se setim 😯 😯 😯 zali Boze bacene pare e to je to

krisstina
    Član
    krisstina

Nekako mi Nivea najvise prija.
    Cesto znam da namazem lice nekom decijom kremom,naravno ne masnom.
    Jedno vreme sam koristila neke Avonove kreme,i nije bilo lose,ali mi se lice zasitilo.

leptiric
    Član
    leptiric

ja imam dosta kozmetike.ali se slabo sminkam. imam masnu ,aLI POMALO I SUVU KOZU.
    SADA KORISTIM TONIK-GARNIER/ESSENTIALS,ISTU TAKVU KREMU.
    ZA CISCENJE SMINKE I HIDRATACIJU 2 IN 1 IZ ORIFLAME. I KREMU DNEVNU Q10 UV OD BALEA .NEMACKA MARKA SUPER JE.
    ZA KUPANJE NIVEA,PONEKAD AVON ,I SAPUN DOVE
    A ZA SMINKANJE-KOREKTOR MAX FACTOR-SUPER JE ,PUDER TECAN ORIFLAME,MASKARA AVON,
    SENKE RAZNE,A KARMINE/ORIFLAME,AVON,LOREAL. MASKA ZA LICE SA GLINOM ORIFLAME.
    IMAM PUNO TIH STVARI,TO SU BACENE PARE JER IMA NEKE KOJE NIKAD NISAM NI PROBALA-ALI SE ZALETIM.
    SVIDJAJU MI SE DIOR,CHANEL,GIVENCY,Y.S.L.
    ALI SU ONE MNOGO SKUPE ZA NAS STANDARD

bubica
    Član
    bubica

Moja koža je, bogu hvala normalna, pa nemam naročitu potrebu da joj ugadjam, sem da je održim takvom…Već godinama koristim kolekciju ORIFLAME na bazi aloja vere…Piling lica, dnevna krema sa zaštitinim faktorom, 80% čist aloja gel, losion za čišćenje sve to iz te iste aloja kolekcije…Kolekcija je apsolutno hidrantna, a meni to odgovara, nikako mi ne prijaju masne varijante krema…Povremeno bih ubacivala Afroditine ili Nivea kreme, ali sam se uvek vraćala mojoj staroj dobroj aloji…

dr Avluela

Ja nikad nisam koristila kreme za lice i takve stvari.Jedino sto radim je pilling i to kad se setim.
    Kod kosmeticara sam isla prvi i zadnji put na tretman koze pre svadbe,na insistiranju moje sestre i rezultat ukupnog tretmana za mlade (ciscenje i razne gluposti sa raznim aparatima) je bilo da su mene iskocile neke krupne podkozne bubulice 👿 :buljavko: :galamdzija: :uzid:
    Htela sam da ubijem i kozmeticarku i moju sestru :batinepoguzi:
    A i probna sminka za svadbu je bila prava katastrofa. Ja sam od pocetka rekla da jedino sto hocu od sminke je da mi pokrije te bubulicetine sto su iskocile od njenog tretmana.Necu da se vidi sminka nego hocu diskretno sminkanje,skoro kao da sam nesminkana.Posle jedno 5 sati probe i nekih 10 raznih boja,ja izgledala kao (oprostite za izraz) ku..a u raznim izdanjima(jarko crvena usta-ukrivo nacrtana-5 kila senke na oci i 2 kila maskara-nisam mogla da otvorim oci od toga…). Ja jadna ljubazno (ne znam odakle sam imala toliko strpljenje) sam joj rekla da ona mene ne razume sta ja zelim i na to dobila odgovor da to sto ja trazim je glupo,jer mlada TREBA da izgleda nasminkana i ona valjda zna bolje od mene,a ako se meni ne svidja njen rad onda da se sminkam sama!
    Na to najdje i mm slucajno i kad me video tako nasminkanu covek se izbezumio 😯 Nije mogao da veruje da sam to ja! Ona je pokusala da ubedi njega da tako treba da se sminkaju mlade ali on joj rekao da ne dolazi u obzir. Platili 350 evra (toliko je kostalo tretman „pravljenja bubulica“ i probne sminke) i otisli. I onda sam ja pokusala sama da pokrijem te bubulicetine (mislim da sam dobro uspela) i sminkala se sama.A ona je sminkala moju mamu i sestru (one su htele da ih sminka …profesionalac :ruganje: ) i napravila je od njih :>
    Ne znam sta mi je doslo i pisala sam ovde sve ovo sada.Verovatno sam htela da podelim sa vama to ruzno iskustvo,jer izgleda da me i dalje boli.Znate kako je da sanjas taj dan godinama i da ti se desi nesto tako :buljavko:

MissGak
    Član
    MissGak

ZNAM!!!Mene je na kraju nasminkala moja sestra,a prethodno su od mene napravili ne k… nego tranvestita.Jedina je razlika sto se jod nas probno sminkanje ne naplacuje,tako da sam samo naroguseno napustila salon.
    Ako ista mrzim to su „pametne“ kozmeticarke koje su spremne da te ubede da je crno belo…nemam nista protiv dobronmernih saveta ali to ubedjivanje je besmisleno!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.