Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• bubica
    Član
    bubica

Ma trebalo bi ne platiti, kada nismo zadovoljne, kao što častimo kada smo izuzetno zadovoljne…ali, lepo vaspitanje i obziri…a ne ovako ostaju u uverenju da su obavile odličan posao….

ja sam se skoro prešla sa firizerkom, hoću modernu frizuru, hoću pramenove…ono šišala me učenica, sve vreme sam govorila gde da istanji i kako i dobila šatiranje , ne pramenove, a ipak platila, glupača, jer je moja zaova zna…a kad sam došla kući…sam svoj majstor! Poludela sam, i evo sad se boja isprala, a nije prošlo ni mesec dana… :buljavko: :buljavko:

A staro pravilo žensko lepo kaže: Nikad ne idi ni kod frizerke , ni kod kozmetičara neposredno pred važne dogadjaje, jer nema vremena da se ispravi….I onda šizimo!

Kod kozmetičara idem samo na depilaciju, a lice sredjujem sama i super je! :caos: :caos: :caos: :caos:

sani-sk
    Član
    sani-sk

Ja vec 3 god koristim lancom-kreme za lice i za oci. Kad mi nestane ubacim i vishi. Mislim da je bolje dati pare za dobru kremu, nego za dekorativnu kozmetiku, i najvaznije je ne zaboravljati je svako jutro i uvece. Isplati se. Kad sam tuzna sto "starim" namazem pola tona maske i jos ton nocne kreme, pa ujutro izgledam bolje. A i oblik obrve je bitan- trebaju odrzavanje stalno. Ali mislim da OSMEH je najbolje oruzje za mocan izgled. Kad smo sretne -lepshe smo!:o

MissGak
    Član
    MissGak

sani-sk – 10/1/2007 7:49 AM

Ali mislim da OSMEH je najbolje oruzje za mocan izgled. Kad smo sretne -lepshe smo!:o

DEFINITIVNO!!!

sunshine
    Član
    sunshine

i ja sam koristila afroditu, sad ne mogu do nje, pa se prebacih na niveu sto se kremica i losiona tice a loreal pink sampon i balzam za kosu.

Karli
    Član
    Karli

Ja za lice koristim na u domacu kozmetiku Puzzle i ona mi najbolje cisti lice!Od krema i losiona uvek kupujem za bebe!Nivea a sada imam Jonson i super je !
    Za kosukoristim amway sampon za masnu kosu i cliven balsam

katarina
    Član
    katarina

Imam masnu kozu,ranije sam imala i akne,mitesere ma sve u pubertetu naravno a sad mi hvala bogu lice super jednom mesecno kozmeticar i koristim gel sa perlama,pa voda za ciscenje lica i na kraju krema…posto mi se vremenom zasiti koza moram stalno(na svakih 6 meseci)da menjam kreme pa sada koristim vichy,nivea mi ne odgovara jer je masna meni samo kreme koje nemaju masnocu i sa visokom vlaznoscu…inace gelovi za tusiranje i sampone isto cesto menjam bitno mi samo da je miris osvezavajuci i da mi ne mirise na vanilu ili cvece..

nina*****
    Član
    nina*****

Ja sam od skoro pocela da koristim Eucerinove proizvode: za lice za masnu kozu,mleko za telo koje mi je nekad normalno,nekada suvo,onda kremu za ruke,za usne i zadovoljna sam.Inace koristim Vichy piling za telo,a za strije Mustelu jer sam trudna.

karanfil83

ja koristim za plavu kosu nivein sampon i subrinu a kao njegu koce koristim koncentrat od welle. i ta kombinacije mi se za sada pokazala najbolja. prije sam koristila elseve proizvode za kosu. od krema za lice koristila sam iz oriflema kozmetiku ali sad trenutno koristim garnier el za umivanje i mlijeko za skidanje sminke kao i kremu i to mi suer odgovara. mjesecno odradim tretman sama sebi isparim lice na kamilicu i fino ga ocistim. na kosu cesto stavljam maslinovo ulje utrljam po cijeloj kosi i drzim nekih 1 do 2 sata. kupke su palmolive super i im dosta opojnih mirisa . za sada toliko :caos: :caos:

dacka
    Član
    dacka

Ja koristim nivein tonik za ciscenje lica i posle toga niveinu kremu iz kolekcije visage.Prirodni lek za kozu lica je kamilica koga nemrzi moze se time umivati po par puta na dan koza lica je prelepa i negovana bez akni,mitisera…Naravno mislim kamilicu skuvati kao svaki normalan caj i posle toga se tako umivati,verujte ima vidljivog efekta :zvezda: :zvezda:

beogradjanka

Ja koristim niveinu soft kremu za telo i za lice…Kad sam nervozna ili pod stresom imam alergiju koja mi skoro pa rane pravi po licu i do sad se nivea pokazala kao najbolja…Od smpona i kupki ne znam sta sve nisam uzimala…Ali mi kupka palmolive onako najvise odgovara…A od sampona svi su mi isti… :neznam:

grace
    Član
    grace

Maxfaktor najviše a od ostalog pomalo :>

bubili74
    Član
    bubili74

E posto sam odlucila da ponovo povedem malo racuna o sebi kupila sam novu kozmetiku i trenutno koristim Nivea Visage kreme i losion za lice, a za telo takodje njihovo mleko za telo. I zadovoljna sam. Sto se kose tice koristim Dove za farbanu kosu, sampon i balzam, a posle i masku za suvu kosu.

sara
    Član
    sara

ja koristim garnier pure,jer mi je lice jako osetljivo i izadju mi bubuljice.koristila sam i vichy i stvarno su ekstra ali su skupe,pa ih dobijam ugl;avnom za rodjendan i praznike.i nivea mi je prijala aqua beauty.

Lukina mama

Kod mene su Nivea i Balea u kombinaciji, za lice i tijelo.

LjubicaZP
    Član
    LjubicaZP

Ja imam jako masnu i osetljivu kožu lica. Trenutno koristim Thalgo kremu i tonik. Jako sam zadovoljna i preporučujem.

Za telo koristim trenutno Garnie za suvu kožu. To doduše menjam svaki čas.

Od dekorative najviše koristim max factor, i deborah. Mada sam i lorealom zadovoljna.

Za kozmetiku sam manijak. Volim da menjam i probam nove stvari.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.