Ova tema sadrži 210 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 211 ukupno)

Koju kozmetiku koristite

• Brandza
    Član
    Brandza

pretezno niveu…
    a od sminke l`oreal,rimmel,maxfactor…

Tijancica
    Član
    Tijancica

Vichy, od gela za lice do pudera. Stvarno je najbolji.
    Imam masnu i problematicnu kozu. Mada nisu losi ni Nivea i Garnier.

kika
    Član
    kika

STA GOD DA PROBAM, VRATIM SE NA NIVEU, I TO I ZA ODRASLEI BEBI , A ZA LICE POSEBNO BEBI SA BELIM TUFNICAMA.

Tijancica
    Član
    Tijancica

Kika pa ti onda imas suvu kozu.
    Moja koza je masna i bas moram da koristim odgovarajuce preparate. Inace bi bio haos. Ali Vichy mi je nekako najbolji. Ne sijam se vise.

El-el
    Član
    El-el

Vichy kremu i puder za masnu kozu vec duze vreme i koza mi se preporodila. U trudnoci isto vichy za strije.
    Sampon, pakovanje za kosu, pena i dr. revlon.

hippeia
    Član
    hippeia

Imam mješovitu kožu i svaki dan, minimum dva puta dnevno perem ga gelom Nivea Visage Oxygen Power (ranije sam koristila Garnier Pure gel, ali mi je mnogo isušivao kožu, tako da kad se pojavio ovaj mnogo mi bolje odgovara), poslije toga nanesem kremu, koristim Garnier Nutritionist i zadovoljna sam (ranije sam koristila Garnier Pure, isto je super).
    Inače svakodnevno koristim Nivea Visage maske – pakovanja za jednokratnu upotrebu (peel of maske, maske za aktivno čišćenje lica, vitaminske i opuštajuće maske).
    Za kosu L’Oreal Liss Intensive (šampon, balsam i serum-kapi),
    A za tijelo samo bilo koji shower gel, nemam problem sa kožom tijela pa me ne treba nikakv dodatni tretman.

tanja.
    Član
    tanja.

Koristila sam „Guinot“ do pre par nedelja a sada definitivno „Babor“- odushevljena sam, neverovatno prija mojoj kozi 🙂

tijanast
    Član
    tijanast

Meni Vichy definitivno najvishe odgovara, kolekcija Normaderm a za kosu samo Revlon

Selena
    Član
    Selena

koristim NIVEA kremu za suvu kozu.ujutru posle umivanja je namazem i to je to.imam super kozu,nikada nisam imala bubuljice.

bombica26
    Član
    bombica26

Od sminke sve zivo,MAX factor ruzevi,channel,loreal maskara i lakovi,OPI lakovi,lancome sjajevi za usne,ajlajner i senke,dior senkice i rumenila,eventualno ruzevi i po koji sjaj,YSL korektor naravno,MAC puderi i tecni i kameni.mleko za telo DIOR JADORE i Victoria secret(jagoda),od kremica za lice ERICSON nocna,dnevna,tonik,i gel za umivanjeSUDASHI(ne znam kako se pise tacno) za oci,a sad cu promeniti u CLINIQUE jer koristim vec pet godina pa promena prija,imam mesovitu kozu i ove kreme su mi super.maske za lice,sve i svasta .kreme za celulit VICHY ali ne redovno lenja sam ,sampon i balsam TONY AND GUY mada na svakih par meseci menjam za PROFESIONAL,maramice za skidanje sminke COMODINES,NIVEA samo za ruke,masna mi je za moj tip koze.otprilike to je to

piljari
    Član
    piljari

Moram da se pohvalim da imam jako glatku kozu, pa nemam puno problema. Cak i u pubertetu nisam imala ni jednu bubuljicu. Ali bez obzira na to, volim da mazem mleka za telo, ulje, pudere, i sve iz Johnsons baby kolekcije. Meni se ona jako svidja, a i znam da nema puno nepotrebnih hemikalija jer je namenjena bebama. Volim da pratim modu, ali ne u smislu da sam rob, vec ono sto mi se svidja i sto mislim da mi stoji. Opterecena sam da sve bude u istoj boji, uskladjeno, da se svaki detalj garderobe bar sa necim slaze. Mislim da zena treba da vodi racuna o sebi, ali sve u granisama normale. Svako preterivanje, robovanje modi i nekom stilu, zavisnot od krema i tretmana je preterizam 🙄

Jade
    Član
    Jade

Baby Nivea za lice ,a za telo mleko Solea,od dekorativne sminke koristim sve sto mi padne pod ruke,ali puder ne menjam vec 15 godina koristim Maxfactor jer je stvarno naj najbolji.
    Eh da ,ponekad narucin i Avon !

Ines
    Član
    Ines

Najvise vjerujem u Niveu.

mama mija
    Član
    mama mija

Ja koristim head and shoulders,posto u poslednje vreme ne mogu da se odbranim od peruti,od kremica dermatolog
    mi je preporucila nivea visage,posto mi je koza normalna.Za telo koristim ceo Lush asortiman,prosto obozavam mirise,a i mm se ne buni :> :> :> .

Bambina.
    Član
    Bambina.

NEGA:
    Vichy – krema za lice, sampon, ampule za kosu, losion za lice, piling za lice, termalna voda za lice, tecni puder, antirid za oci, dezodorans (bas ih volim)
    Neutrogena – balzam za usne
    Nivea – krema za ruke i kupke.
    Lush – kupke i kreme za telo
    Balea – tecni sapun za lice, kupke

DEKORATIVNA SMINKA:
    Maxfactor – maskara,
    Artdeco – senke, rumenilo,
    Lancom – korektor,
    Buorjois – sjaj za usne, olovke za oci, senke

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 211 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.