Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Koju muziku voli vasa beba?

Ova tema sadrži 59 odgovora, ima 36 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Pevaj sa Sandrom 3 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 60 ukupno)

Koju muziku voli vasa beba?

• Beca
    Član
    Beca

Moja sestra trovala nas je baladama Olivera Dragojevica i drugih, ali Oliver je bio najcesci na repertoaru, a pogotovo kada je drskala Micu.
    Verujte da je moje dete svaki put zaspalo u momentu i pre toga uspela bi da zevne jedno 2-3 puta…
    Ostala muzika koja je zabavlja je iz produkcije njene mame.Milica jako voli da joj se peva dok se uspavljuje i dok se drska, pa tako da nekada obavim i citav razgovor sa mm dok se gdjica ne uspava.
    Inace, veoma je dobro da pronadejete ritam, jacinu i melodiju koja ce da umiruje i uspavljuje bebu, one prosto uzivaju u tome.Reci nisu bitne, bar za sada 😉

Lukina mama

Ovo za narodnjake u vrticima je uzasno!!! Pa kakva je to edukacija?! :batina: :kadtedovatim:

dunav
    Član
    dunav

Luka voli vesele pesmice najčešće kada mu ih ja pevam, obraduje se kada mu zapevam neku novu. trenutno reaguje baš veselo -nasmeje se kada čuje reklamu za neku banku koju peva neka devojčica a ide:“Želim da porastem najviša na svetu….“ Ima vremena za pravu dečiju muziku,narodnjake ne slušamo uopšte u kući,a neki put slušamo isto što i seka a to su neke zabavne pesmice koje ona obožava.

Jecca
    Član
    Jecca

Nisam nikad pustala specijalno nesto za Ninu, ja sam joj pevala specijalno i jos to rado cinim. Slusa ono sto i mi. Sa tatom slusa Soul, a samnom domacicu, pop, rok, zabavnu. A sa babama narodnjake , ali dobro nije Grand, babe su kulturne, pa joj puste Zikinu sarenicu, pa dete cupka uz kolce. Protiv toga nemam nista. Cak mi je zao sto ljudi cim kazes narodna muzika odmah pomisle na lepi Miki, lepi Gagi, lepi kurta i murta…. a oni pravi pevaci narodnih pesama upadose u isti kos….
    Tako da moje dete u zavisnosti od muzike i cupka. Jedna baba je naucla da podvriskuje na moravac, a uz tehno mlati glavom, uz Gala vece ide u krug i peva aaaaaaaaaaaaaa, uz balade se ljuljuska… Poznaje dete sve!

sunny
    Član
    sunny

U poslednje vreme je uspavljujem uz Norah Jones,a to sta voli..hm pa sve sto i njena mama koja je glavni DJ 😆

eleven
    Član
    eleven

Luka obozava John Lennon – Imaging. Voli i „Yesterday“, ali voli i kada mu pevam „U svetu postoji jedno carstvo…“
    Primetila sam da ga odusevljava zvuk gitare. Ma sav je na mamu :> dok jos imam uticaja na njegov ukus 😆

unicorn
    Član
    unicorn

Naša Mia obožava „Gas, gas“ od Severine… Ni dan danas mi nije jasno zašto joj se ta pjesma svidjela, jer vjerujte mi, nije mi svejedno… Imati curicu od 10 i po mjeseci koja vrišti kada čuje Severinu i hoće još kada prestane pjesma je za plakanje. Nisam sigurna da li od smijeha… 😳
    Inače osim te pjesme koja joj je ZAKON, voli „Zeko i potočić“, i uživa uz laganu klasiku, najviše zvuk klavira…

veverica07

Dok je bila bas beba pustali smo joj branka kockicu i decije pesmice sada vec slusa dosta i stranu muziku.Jedino na cemu mi i zameraju babe,tetke itd.jeste sto stvarno voli i igra na glasnu muziku ali sta da radim i ja to volim i u trudnoci sam non stop imala slusalice u usima.

malena89
    Član
    malena89

Moja anja se najlakse smiri kad joj pustim muziku na mom telefonu. Pustam joj Branka Kockicu, Leontinu, Bodu, Mandu i slicno. Ja sam skoro sve naucila napamet

Bubilina
    Član
    Bubilina

Moja beba spava uz pesme Hulia Iglesiasa, dok mm pusta decije pesmice 😛

Natalijica

Moj pasuljcic obozava melodije sa igrackica za bebe, pocne i on da ispusta neke zvuke tipa aooo 🙂

Ovako drugu muziku mu nisam nesto preterano pustala, tako da nisam ni obratila paznju na to… Bas cu sutra da mu pustim da vidim njegov ukus 😛

T3
    Član
    T3

mi trenutno slusamo i volimo ovu pesmu..
    cici i sav se ozari kad je cuje ,a i meni se svidja bas jke super i tekst i spot i muzika…prava decija…
    http://www.youtube.com/watch?v=lyqFhhL1EOQ&feature=related

Micka&Nidza

Moj bebeli trenutno uziva uz album Ivane Selakov….a i mama voli njene pesme,pogotopvo duet sa Darkom….

hippeia
    Član
    hippeia

Petar obozava da slusa Krisa Riju 😀 ALi stvarno 🙂 Imam na telefonu jedan njegov The best off sa nekih 20-ak pjesama koje sam nasnimila za porodiliste, jer me smiruje njegova muzika i kad god Petric vristi i ne moze da se smiri ja mu to pustim i on odmah prestane i zaspi. Ali mora uvijek od prve pjesme da krene, inace nece da se smiri:) A to da ga voli sam provalila jednog jutra kad se on probudio rano, a meni se jako spavalo, samo sam dograbila tel. pustila to i on zaspao 🙂 Eto…
    A voli i djecije pjesmice, narocito one koje pjeva Branko Kockica 🙂

Sena_bgd
    Član
    Sena_bgd

mi smo dva dana pred porodjaj bili na koncert Erik kleptona tako da nas malisa voli da slusa kletona dok sisa i kupilra:)))

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 60 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.