Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Prijateljski Odnosi Kolege i koleginice-kakve ste srece sa njima

Ova tema sadrži 23 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dunja26 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 24 (od 24 ukupno)

Kolege i koleginice-kakve ste srece sa njima

• Lavita
    Član
    Lavita

dok sam radila u ministarstvu bilo mi je super

5000 ljudi i svako radi svoj posao

nemas vremena ni za sta i nemas vremena da tracaras okolo nego radis i cutis i uzivas i svi smo bili super

od kada radim u skoli vec 2,3 godine radila sam u super okruzenju nekih godinu i po dana i onda sam otisla na trudnicko

MAJKO MILA U STA SAM SE JA VRATILA

NIKO NI SA KIM NE PRICA

SVI SVOJU POLITIKU VODE

RAZGOVARAJU PREKO SLUZBENIIH BELESKI I NIJE IM DOBRO

MA DA NE PRICAM SADA SVASTA

ALI BALANSIRAM DA BUDEM SA SVIMA DOBRA JER SAM IH OSTAVILA TAKO STO JE SVE BILO OK

I SVI SU BILI PREMA MENI OK

I KAKO JA SADA DA BIRAM STRANE I STA JA ZNAM

ALI DA JE TESKO TESKO JE

I MUCNO

Lavita
    Član
    Lavita

NE ZNAM STO MI JE OVAKVA PORUKA
    BEZVEZE
    NEMAM VISE ZIVACA DA JE MENJAM

nakica
    Član
    nakica

ne brini Lavita, uspeli smo da je procitamo 🙂

dunja26
    Član
    dunja26

ja sam uglavnom radila na mestima gde je bilo i ovakvih i onakvih, ali na svakom poslu sam nasla neku osobu sa kojom sam se sprijateljila i druzila privatno…
    a na jednom od poslova je bome i gadno bilo, citava afera, podmetanje otkaza, lazi i prevare, intrige ma ko u nekom filmu i to sve samo zato sto je jedna od kolegica htela bolji polozaj u firmi i onda kad je zakuvala svasta je pocelo da se desava…kad sam videla dokle je to otislo samo sam lepo dala otkaz jer sa takvim ljudima ne zelim da radim… srecom nakon toga brzo sam se opet zaposlila na drugom mestu i dobro sto je sve tako ispalo jer sam na tom sledecom poslu upoznala mm-a hahaha

nakice nadam se da ces ostati tu gde si se vec usidrila…

nakica
    Član
    nakica

eto, dunja, tvoja promena posla potvrdjuje jos jednom moju omiljenu uzrecicu-Ko zna zasto je to dobro 🙂 Nasla si muzica 🙂 Hvala na lepim zeljama, javljam pocetkom septembra da li sam ostala tamo…

T3
    Član
    T3

i ja sam na jerdnom od mojih poslova upoznala mm-a…
    eto dunjce imamo iste sdbine da smo muzice nasli na radnim mestima hahaha..
    nadam se samo za lavitu znam da joj muz nije iz prosvete hihihi da i nakicin nije lekar ili neki dr ,mr…hahahaha
    eto i pored losih i dobrih strana kako iz poslovnog iskustva tako i iz koleginajne branse nadje ja i izvuce nesto najlepse iz svega toga ko i dunja muzica hehehe.
    ma sudbina je to.,.nema sta…

Lavita
    Član
    Lavita

eh t3 kad sam isla na prethodni posao
    upoznala sam muza
    hahahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
    inace u 7 ujutru sigurno ne bih isla u shoping

eto posao posao sve se vrti oko posla i muzeva

:)))

T3
    Član
    T3

hahaha lavita pazi kad neverujem a tebe jedinu izbaci iz te mogucnosti kad eto ti i nje u istom sosu sa nama hahaha

znaci isla si ujutru na posao pa usput njega smekala hihihihi

vec eto koje iskustvo cujem da su se sreli,upoznali,nasli,zavoleli bas na radnom mestu neposredno ili posredno u vezi sa njim nebitno..bas sto kaze lavita sve se vrti oko posla i muzeva..
    ima li jos koje sa istim iskustvom hihihihihi

dunja26
    Član
    dunja26

lavita znaci i kod tebe ista prica hahaha

t3 daj me podseti kad se vidimo da ti ispricam kako smo se upoznali tj detalje…jako zanimljiva prica i svi vicu da je to sudbina…

Gledanje 16 članaka - 16 do 24 (od 24 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.