Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  karven 6 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 42 ukupno)

Kolica za blizance

• tanja.
    Član
    tanja.

Sta mislite da ovde postavimo slicice kolica koja nam deluju zanimljivo, razmenimo iskustva, pokazemo koja smo kupili nasim andjelcicima…

evo ovako ovo su Graco kolica koja su aktuelna trenutno

jedina mana sto prva beba ne moze u lezeci polozaj inace jako lepo izgledaju
    ovako izgledaju sklopljena

ABC zoom

ABC Tandem plus

zatvorena

ponovo prva beba ima samo sedeci polozaj 🙁

Inglesina twin swift

Inglesina biposto domino double

Peg perego -aria twin

Instep double safari swivel

tanja.
    Član
    tanja.

In step run around

double decker

Mountain buggy urban double

tanja.
    Član
    tanja.

Hauk roadster duo SL

Chicco C5

hauk Buggy

tanja.
    Član
    tanja.

i Moja preporuka ako mozete nekako poruciti

Tike tech

a moze i na tri tocka mada mislim da je bolje kada se prednji tocak rotira

TwinMama
    Član
    TwinMama

Divan post…tj postovi:)
    Ja trenutno smisljam koja kolica da kupim pa sam malo setala gradom u nadi da cu negde neka opaziti ali ih skoro nigde nema…tu i tamo se mogu poruciti neka ali kako da samo na osnovu slike znam sta mi treba:)…a ona koja odaberem sada morace da sluze jer necu imati parica za zamenu…uff
    Dakle, sta mi mamice savetuju?…slazem se da se ova s vecim tockovima lakse guraju ali da li su laksa i sklopljena? Nemamo auto tako da ce kolica sluziti za setnjice po kraju…stan mali…prvi sprat bez lifta…i tako

pereca
    Član
    pereca

Jel ima neka od ovih kolica da se kupe kod nas? Mislim na ova sa velikim tockovima. Anka da li su ova kolica tvoja i u koji auto staju i koliko kostaju?

pereca
    Član
    pereca

Sada sam videla da su iz Nemacke! To preko Interneta sve ide kako treba? Inace nas dve smo komsinice, ja sam na Banovom brdu:wink:

myche
    Član
    myche

ja bih da pohvalim Hauk roadster duo SL jer imam takva za jedno dete i odlična su!!!

pereca
    Član
    pereca

Tanja da li ti imas ova Tike tech kolica? Mozda mogu da ih dobijem iz Kanade pa me zanima kakva su? I za koji gepek?

Nadam se da si se u medjuvremenu naspavala:-*

pereca
    Član
    pereca

Tanja sada videh da imas ova kolica. Decaci su ti preslatki, kao secer su obojica!!!

I meni se svidjaju ta zelena i ona tamno plava. izgleda da stvarno mogu da ih dobijem pa da te pitam da li si placala neku carinu i da li imaju polusedeci polozaj, moji decaci su jos mali.

tanja.
    Član
    tanja.

Pereca, da mi imamo ta kolica
    Doneo mi je prijatelj iz Njujorka.Fantasticna su , nemam reci ! :bravo: Preporucujem ti ih iz sve snage!!! Drago mi je da mozes doci do njih , veruj neces se pokajati sigurno. Bolje uzmi ova koja imaju dva tocka napred , nama su ta stigla greskom
    umesto ovih sa jednim i mogu ti reci jako mi je drago sto su pogresili ;]
    Nisam placala carinu , prijatelj ih je jos tamo izvadio iz kutije i umotao samo na aerodromu u celofan tako da ih je doneo kao polovna -za svoju decu 🙂

myche
    Član
    myche

tanja. ja za svoja nisam platila carinu, a kolica su mi stigla iz austrije, kum ih je kupio dok je bio na službenom putu. bila su u kutiji i još je dobio povrat pdv-a na granici( naravno moraš imati račun)

Boyanna
    Član
    Boyanna

Mi ćemo uzimati dvoje odvojenih kolica i spojnice,
    već smo našli, e sada jedva čekam da krene šoping, ali kolica tek kad se porodim pošto chicco daje popust 10% na otpusnu listu, tako da neću moći da ih vozam prazna po kući 🙁
    Ovo je taj model, ali samo nećemo uzimati tu nosiljku koja ide, nego kolica i sedište za auto,
    jedini je model kojem može da se okrene sedište prema roditeljima, što mi je bio jedini kriterijum

http://trio4me.chicco.com/trio4me.asp

tanja.
    Član
    tanja.

Boyana , ni to nije losa ideja …koliko smo se samo puta ja i mm razdvojili sa klincima „na dve strane“ pa smo nosali po rukama …ne ..ne uopste nije losa ideja :bravo:

TwinMama
    Član
    TwinMama

Anka…da li su tvoja kolica „twin for 2“?…ja narucila ta iz nemacke. Od kog meseca bebice nogu da se vozaju u njima?

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.