Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  karven 6 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Kolica za blizance

• TwinMama
    Član
    TwinMama

A sta kazu iskusne mamice za kengure, marame, slingove?
    Da li ste koristili/koristite te nosalice?
    Ja pitala doktorku i rekla mi je da se ne preporucuje ali da zbor broja beba mogu povremeno koristiti jos od sada(mada je meni rano…nisu mi jops stabini za tako nesto).
    Meni se nekako dopada sling ali ne znam koliko je praktican.

pereca
    Član
    pereca

TwinMama ne verujem da ce to preporuciti bilo koji dr, vidim da su svi nesto protiv toga mada :neznam: zasto, mislim da nije dobro za razvoj mada nisam sigurna, jedan kengur bi mi bas dobrodosao, mada ledja mi otpadaju i bez toga.

Ja moja kolica vozam po kuhinji sa decacima i to je jedino sto moze da ih smiri kada size :kreten: u isto vreme.

Tanja kolica mi stizu iz Kanade 03.05. i jedva cekam posto imam utisak da ce da se raspadnu. Inace narucila sam ista kao tvoja cak su i zelena, ja sam htela tamno plava ili zelena, mm zelena a tamno plava su se rasrodala i eto, sigurno cemo se prepoznati ako se negde sretnemo 😆 . Zao mi je sto se se raprodao i neki stitnik za sunce tako da to nemamo a bas je to dobra stvar jer se ovi moji mnogo mrste na suncu.

tanja.
    Član
    tanja.

Pereca, i ja jedva cekam da probate nova kolica mislim da ces se oduseviti ,,, zaista su , sto Anci kaze ;kao perce …jednom rukom da ih guras… i preko neravnina i po ravnom i uzbrdo i nizbrdo…kako volish…
    Javi utiske :::a ako se budete setali po centru sigurno se srecemo :HAG: :-*

Kengure , marame i ostalo , nisam koristila zbog toga sto sam imala jake bolove u ledjima posle porodjaja …dr kazu zbog velike tezine koju sam nosila …u trudnoci sam skoro 30 kg dobila.. i eto …ostade taj grozni bol u ledjima i danas se po nekad javi 🙁

TwinMama
    Član
    TwinMama

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Stigla kolica :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    http://www.quelle.de/cgi/kooperation.cgi?action=product&shop_id=301971&ae_id=200005235463&akk_id=200005096851&sku=G011011027857&stat=MTL221828&refpid=one

Sutra idemo na probnu voznju 😛 😛

tanja.
    Član
    tanja.

TwinMama -prelepa su :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: a tek udobna :love: uzivancija kao sto uzivkaju Lazi mazi i Mishure :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

TwinMama
    Član
    TwinMama

Odlicna su…danas su se nauzivali…prvo su sat vremena gledali novi ambijent pa lepo spavkali pa se ukakili:):)…preporucujem svima…mene su izasla 250e
    a ta rucna koncnica mi je malo naopako…kod mene je sa leve strane…mm se vec ponudio da je prebaci ali ne verujem da cu ga pustiti :anene: :anene: jer mozda ostanem bez nje :>

anci79
    Član
    anci79

Evo nasih kolica…

pereca
    Član
    pereca

Tanja :caos: !

Nama kolica niakko da stignu, sada su neki novi zakoni o transportu pa cemo ih platiti vise nego sto smo mislili, nego ja bih da te pitam koliko naslon od kolica ima polozaja? I da li se lako nose?

Anci super su kolica!!!

TwinMama
    Član
    TwinMama

Pereco, kako su se pookazala kolica koja si narucila?

pereca
    Član
    pereca

Kolica su super, stvarno su lagana za voznju kao perce, jedino su uzasno teska pa se oteglim dok ih iznesem iz stana. U svakom slucaju se isplati, sada kada smo bili u Lici ja sah ih vozila po njivama i livadama bez problema sto mi je tamo bio spas, a i za Bg su super. Sve u svemu jako sam zadovoljna i da treba kupila bih ista takva.;]

mermaid
    Član
    mermaid

Potreban mi je savet za kupovinu kolica za blizance…koja su najprakticnija i najlaksa za upravljanje?
    I da li su bolja ona gde su beba jedna pored druge ili jedna iza druge?

Fokica
    Član
    Fokica

Jedna iza druge definitivno, sto se tice prakticnosti. Mozete da prodjete kroz sva vrata. Ona siroka su samo za setnju po parku.

mermaid
    Član
    mermaid

To sam i ja mislila, ali videla sam da se dosta njih zali da su teska za upravljanje…

Fokica
    Član
    Fokica

Ja nemam blizance ali medju mojim decacima je mala razlika- 15 meseci i imali smo vozic Graco Stadium duo. Nisam imala problema sa upravljanjem 🙂 Ja ih preporucujem.

pereca
    Član
    pereca

Mermaid dobrodosla :cvecko: ! Jesi :trudnica: ili si se porodila?

Ja imam jedna pored drugih, ista kao i Tanjina i super su, pogotova ako imas gde po prirodi da vozis decu ali su teska :leto: ali ne bih ih menjala 😆 . u svakom slucaju dopremili smo ih iz Kanade. Mozda se Boyanna javi pa ti kaze koja su njena i kako funkcionisu, ja da mogu mozda bi uzela obicna sa spojnicama kao i ona, to je dosta prakticno jer ih neces uvek setati zajedno, ali sam cula da te spojnice i nisu neko resenje pa i mene bas zanima kako njoj ide sa tim.

:caos: od nas!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.