Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  karven 6 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Kolica za blizance

• mermaid
    Član
    mermaid

Ja imam dve devojcice…jedna ima dve godine, a druga 6 meseci, tako da mi to dodje kao da imam blizance
    🙂
    Mm non-stop radi, tako da smo nas tri uglavnom same, tako da bi mi ta kolica dobro dosla…mm nije
    odusevljen idejom, posto vec imamo dvoje kolica…
    Ali sta da mu radim mi najbolje znamo sta nama treba 🙂 🙂 🙂
    Svidjaju mi se hauck roadster, ali nikako da pronadjem nekoga ko ih ima…

Boyanna
    Član
    Boyanna

neko me spomenuo :D:D
    Ja bih ti preporučila da uzmeš spojnice, i spojiš ta kolica koja imaš, verovatno ti starija ćerka neće još dugo hteti u kolica, mi imamo spojnice, retko smo ih spajali, jer svuda idem sa mužem, i kod nas se jako bezobrazno parkiraju, evo danas sam išla sama jedan deo i super je…
    Spojnice ti koštaju oko 1500 dinara, možda i manje…
    ako kod vas nema ima u NS sigurno, ili u BG pa preko nekoga poruči…

sanjisan
    Član
    sanjisan

Znate li gde ima da se kupe spojnice za kolica? Hvala, unapred…

MishBeli
    Član
    MishBeli

Znam ja! U madjarskoj 🙂 Ja kupila pre 2 nedelje u brendonu (adresa ti je Budapest, Váci út 168)

http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/24168?storetype=store&store=32

U Beogradu nema nigde, jedino moze u Novom Sadu u Enci-menciju da se naruce, i kostaju 1500 komad. U madjarskoj u kutiji ima set od 3 komada (toliko i treba, jer treba da se spoje napred gore i dole, i nazad dole) i kosta 15 evra ta kutija!!

http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/24168?storetype=store&store=32

sanjisan
    Član
    sanjisan

Hvala ti puno, bas sam sad gledala njihov sajt, nego moze li online da se od njih naruci, posto nemam nikoga ko bi mogao to da mi kupi tamo? Pomagaj, stvarno ne znam sta da radim… Hvala unapred

kriki25
    Član
    kriki25

Joj i ja vec razmisljam kako cemo i sta cemo s kolicima. Razlika izmedju beba ce biti 14 meseci, tako da sam ja razmisljala o blizanackim kolicima. Sad citam da postoje te neke spojnice? Da li one sluze da se povezu dvoje istih kolica ili to nije bitno? Mi imamo jedna Chicova i jedna obicna kisobran, pa da li je moguce povezati ta kolica? Hm… cisto sumnjam. Videcemo vec sta cemo, ali svaki savet je dobrodosao!

sanjisan
    Član
    sanjisan

Mi imamo Cam kolica dupla (sedista jedno iza drugog) i ona su odlicna, ali su mnogo teska, 20kg, plus njih dvoje, to je koliko sam ja otprilike teska, sto mi dosad nije bio problem, ali s obzirom na to da vise necu moci da ih vucem gore dole niti podizem, onda cu kupiti dvoja ista kisobran kolica najmanja moguca i spojim ih spijnicama kad mi treba, to je super resenje, imas uvek dvoja kolica pa kad deca nisu zajedno, onda ih razdvojis…

sanjisan
    Član
    sanjisan

Kriki25, u svakom slucaju je najbolje da sacekas, kad ti veca beba prohoda da vidis hoce li jos hteti u kolica (sto kod je kod mene slucaj), pa tek onda ako budes dosta isla sama sa njima, nadji duplu varijantu. Desava se cesto da starije dete posle nece uopste u kolica. U prvo vreme ce ti sigurno posluziti kolica koja vec imas pa ces posle na tenane moci da nadjes kolica kakva ti odgovaraju. Moja preporuka je da se strpis do 6 meseci mladjeg deteta pa da uzmes kisobran blizanacka ili dvoja kisobran da spajas spojnicama… Meni je sin prohodao tek kad je cerka imala 2, 3 meseca, obozavaju da se voze i nema sanse da on ide pored kolica a da ja vozim dadu u kolicima. Zato su mi dupla bas posluzila, ali sada su mi preteska. Njih cuvam za trecu bebu (cerka ce tada taman imati 1,5god) a decko ce valjda setati sam sa 2,5 godine ili cu ga kao cara voziti i dalje…

kriki25
    Član
    kriki25

Hvala na savetima. Ali bez obzira da li ce mi starije dete prohodati brzo ili ne, ipak mislim da cu sigurno godinu dana morati oboje da ih vozim. Ja volim puno da setam, a tesko da beba od godinu i po moze da predje peske toliko. Tako da vec moramo nesto smisliti, a da opet bude prakticno, jer vidim da su ta dupla kolica bas bas teska, a ja se jedva borim i s ovim jednim od 8kg. 😆 Dok ova druga beba bude mala, znaci do 6 meseci, jedino da ih vozimo odvojeno u ovim kolicima sto imamo, a onda da kupimo jos jedna kisobran, pa da prispojim s ovim.

Jest’ da nije tema, ali me isto zanima da li kad je mala razlika izmedju dece kupujete jos jedan krevetac? Mi planiramo jos jedan da uzmemo, ali onaj rasklopivi, pa da imamo i za putovanja. Nisam za varijantu da starije dete ubacujem kod nas u krevet, vec da svako spava u svom krevecu.

sanjisan
    Član
    sanjisan

Mislim da dobro razmisljas sto se tice kolica, kriki25. Za krevetac cu ti odgovoriti na temi Mala razlika izmedju dece da ne bi bili off topic :)))

drdraganadimitrov

Mi smo uzeli Chipolino Twiny i zadovoljna sam ,jer su laka i za nosenje i za upavljanje,prolaze kroz ulazna vrata,ali mi se ne svidja sto im sunce vrlo cesto ide u oci,jer im je prednja tenda vrlo kratka.

karven
    Član
    karven

Možda možete pogledati ovo: http://www.toyswill.com, bio sam često u tom shopu kupiti nešto za moju kćer, evo nešto o kvaliteti, cijeni, raznolikost je niska.

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.