Ova tema sadrži 2,014 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 4 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,015 ukupno)

Kolica

• Irssa
    Član
    Irssa

Posto jos nismo kupili kolica, pomozite mi oko odabira.
    [b]Koje marke su vasa kolica za decu?
    Zbog cega ste izabrali bas ta kolica?
    Da li ste zadovoljni?[b]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

prijo mi smo vec kupili kolica,moja su bebikonfort na tri tocka,izabrala sam ih zato sto imaju tri polozaja,stize mi korpa sa kojom iznosim bebu iz porodilista,mala malena korpica isto kaci se na kolica,pa ogromna korpa sto ima ono kao kisobran sto se povlaci,i onaj sedeci deo kad beba pocne da sedi,stize mi i najlon za ksu da se pokrije beba,onda dzak za noge kao skafander da bebi ne bude hlano,stize mi torba za bebine stvari flasice ,pelene,i kolica imaju kocnice ,e to je to i srvene su boje

milena
    Član
    milena

predlazem Inglesina zippy, jer su lagana i jednom rukom se sklapaju i rasklapaju – znaci, uzmes bebu u jednu ruku, a drugom otvoris odnosno sklopis kolica! idealno! i plus nisu teska, imaju 4 polozaja, amortizere, kocnice… ma idealno!

Irssa
    Član
    Irssa

milena – 3/1/2007 11:20 PM

predlazem Inglesina zippy, jer su lagana i jednom rukom se sklapaju i rasklapaju – znaci, uzmes bebu u jednu ruku, a drugom otvoris odnosno sklopis kolica! idealno! i plus nisu teska, imaju 4 polozaja, amortizere, kocnice… ma idealno!

Gde se ova kolica mogu naci u Beogradu

Aiko
    Član
    Aiko

Pogledaj u Merkatoru, bas je sirok izbor, a imas i veliki izbor u Sava Centru i u Aksi na Banovom brdu.

ummi-emina

Nasa kolica su chicco marke,velika su imaju amortizere,bas su super,zadovoljna sam sa njima,iskoristila sam ih sa cerkicom maksimalno evo 2 godine i nesto,i ako Bog da nameravam i za drugo da koristim ova jer,su bas funkcionalna.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Chicco uvek. Koristili smo ih pre 6 godina i opet ćemo. Gledali, tražili, upoređivali i opet Chicco :bravo:

Mirche
    Član
    Mirche

I mi smo Chicco. Imaju 4 polozaja, uzeli smo i onu korpu-sintezis, ima i najlon za kisu, lako se sklapaju, nisu teska…ma super su i Pavle se dobrano navozao u njima…i jos su citava!

milena
    Član
    milena

u „piramidi“ ima nekoliko lokala sa bebi opremom gde mozes naci ova kolica, i to na spratu onog dela blize ulici gde idu tramvaji, ili u prizemlju one najvece sa lokalima blize gradu – nadam se da si me razumela, ne poznajem bas taj kraj da bih ti rekla o kojim se ulicama radi, izvinjavam se, inace sam ovih dana prilicno van sebe. kolica su fenomenalna!

Irssa
    Član
    Irssa

znam na sta mislis, znam i gde je, hvala ti u svakom slucaju. Mozes li mi reci samo koja je cena, ako znas

Aiko
    Član
    Aiko

Ja mislim da su full Chicco opremljena kolica oko 29.ooo

Irssa
    Član
    Irssa

Da, chiccova kolica su od 18000 do 30000, ali bas me zanimaju ova Inglesina zippy, gledala sam slike i bas mi se dopadaju ali htela bih da ih vidim uzivo, choccova ima na svakom koraku, ima par modela koja mi sa bas svidjaju ali hocu da pogledam i neka druga

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ja prodajem moja Chicco, ako je neko zainteresovan 😉

Da, taj na spratu u Piramidi – tamo smo mi kupili i kolica i stolicu za kola i svašta nešto i kupićemo još jedna kolica. Zove se Meda Shop.

Lelejn
    Član
    Lelejn

Da li neko zana cenu ovih kolica(quinny buzz, ili speedi),gde ih u Novom Sadu mogu naci, i sta je ukljuceno u paket, tj. da li je ono sediste za kola i ona “korpa“ za bebe koje nesmeju da sede ukljucene, ili mozda osnovna vezija kolica ima vise polozaja i ako meni ne izgleda da moze da se pomera, bar ovo sto sam videla na netu.Da li je neko mozada koristio ovoa kolica?

Aiko
    Član
    Aiko

Kostaju oko 25 hiljada u Beogradu, a ukljuceno je sediste za automobil. Koliko cujem, ljudi sub zadovoljni.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,015 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.