Ova tema sadrži 2,014 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 6 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1,951 članaka - 1,951 do 1,965 (od 2,015 ukupno)

Kolica

• disa85
    Član
    disa85

Porodila sam se 14.12 atek smo u martu kupili kolica… do tad sam koristila tudja… I konacno su tu. Najtoplija preporuka za Peg Perego Uno kolica… Imaju sve sto mami treba a jos vise sto treba bebi. Savrsena su, a nije potrebno izdvojiti neki ogroman novac za njih. 🙂

nacafaca
    Član
    nacafaca

Da li neka mama ima iskustva sa chicco ct o6???

lance
    Član
    lance

Mi smo danas kupili Maclaren Triumph kisobran kolica. Lagana su i super okretna. Vidjecemo kako ce nas sluziti.

http://www.ebay.com/itm/Maclaren-Triumph-Stroller-Black-Scarlet-NEW-/170712857736?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27bf477c88

Naravno kupili smo ih na snizenju za nekih 100$.

BjankaStefan

Da li iko ima iskustva sa Stokke kolicima? Ja zelim da ih kupim, ali me zanima da li ih iko ima i kakva su…

malisha75
    Član
    malisha75

Meni su Stokke kolica prelepa, elegantna, ma diiivna. Pre tri godine sam razmisljala da ih kupim ali sam odustala iz vise razloga. Ako te ne mrzi, prelistaj malo temu, pisala sam o tome negde u avgustu 2008. Poenta je da nisu odgovarala mojim potrebama.
    Treba da razmislis kakav ce ti biti stil zivota kada dodje beba. Ja sam znala da cu veci deo dana biti sama sa detetom, pa se podrazumevalo da cu puno setati, po svakakvom vremenu, pakovati kolica u gepek sto puta, ici i u vece nabavke. Osim toga, obozavamo prirodu, i cesto smo sa kolicima isli po nekim zabitima, livadama, sumama. Mislim da to Stokke kolica ne bi izdrzala. Isto tako, iskusne mame su me ubedile da vecina pre ili kasnije pored tih prvih bebecih kolica, kasnije kupi i jedna laganija „kisobran“ kolica, a to bi uz skupa Stokke kolica stvarno bio prevelik trosak. No, to su bila samo moja teoretska razmisljanja.

Ovde sam citala iskustva nekih mama koje su koristile Stokke, i vecinom su bile zadovoljne. Mozda ti pomogde u izboru.
    http://forum.roda.hr/threads/20352-Stokke-kolica

BjankaStefan

Ja zivim blizu centra i kolica ce mi sluziti samo za tu gradsku voznju. Muz radi i kada budemo isli autom on ce ih pakovati u gepek :ruganje: . Ja sam zaludjena tim kolicima vec 2 godine,a od januara skupljam pare za njih,jer necu da mi bilo ko prigovori. Moji i od mm roditelji ne smiju ni znati koliko su para :neznam: . Gledala sam sve druge marke i dzaba,jedino su mi cam kolica jos lijepa. Hvala ti mnogo na odgovoru,a taj Rodin forum Sam procitala ;]

Leptir
    Član
    Leptir

BjankaStefan sta kazes na Chicco Trio I Move? Slicna kao stokke a i cena!

Pogledaj snimak http://www.youtube.com/watch?v=wBGK3XRnzoY

http://www.youtube.com/watch?v=sV_VwNRfggk&feature=related

bojana ns
    Član
    bojana ns

Ova Chicco kolica stvarno fino izgledaju, ali ja sam se toliko razocala u Chicco da NIKAD vise necu kupiti nista njihovo! Da ne kazem da sam cula da na nase trziste dolazi uglavnom roba koja kod njih nije prosla inspekciju i bila predvidjena za unistavanje! Uvjerila se ja na nasim kolicima, uzas jedan, bila su dobra onoliko kolika im je garancija, a to je 6 mj. A imam i sestru u Hr. koja je za svoju curicu takodjer kupila Chicco, samo malo drugaciji model, bukvalno su se raspala za par mjeseci, onako nesto nisam jos vidjela, nakako se iskrivio tocak i kolica se potpuno iskrivila! Tako da ja vise ni slucajno, a onima koji bas zele, savjetujem, ako su u mogucnosti, nabavite iz neke zemlje koja je u sklopu EU!
    Sad ce mi trebati nova kolica za novog bebca jer ova nema sanse da koristim, iako smo dali puno novca za njih ( u nadi da ce biti i za drugu bebu) i stvarno neznam sta bi uzela. Vec vise od god. dana mi se svidja Stokke ali kad sam ih malo bolje osmotrila, mislim da nisu tako prakticna kao sto izgledaju, a i nije to ono sto meni treba, koliko vidim nemogu da se spuste u vodoravan polozaj, a desilo mi se 100 puta da mi dijete zaspi u setnji i onda mi je najzgodnije ( mislim za dijete) da moze skroz da se polegne i da normalno spava.

Leptir
    Član
    Leptir

Bojana zao mi je sto vam se to desilo sa kolicima,tockove mozes da promenis ako hoces,ima servis chicco u Bg mogu ti dati broj ili nazoves u Enci Menci pa pitas.
    Mi imamo chicco trio tour 4 i bas sam zadovoljna,evo drugo dete vozimo u njima,sve je u najboljem redu.
    Tamo u servisu ima i da se kupi nova presvlaka za komplet kolica pa mogu da budu kao nova (2000 din)

Druga nisam koristila da bi ti preporucila neka,moje drugarice imaju Peg perego i zadovoljne su.

BjankaStefan

Super izgledaju ova kolica,posebno ljubicasta :))). Mi juce saznali da je curica,pa mi boja bas odgovara. Voljela bih da uporedim Stokke i Chico,jer jos nisam nasla bolja od stokke :).

bojana ns
    Član
    bojana ns

Leptir;775604 wrote: Bojana zao mi je sto vam se to desilo sa kolicima,tockove mozes da promenis ako hoces,ima servis chicco u Bg mogu ti dati broj ili nazoves u Enci Menci pa pitas.
    Mi imamo chicco trio tour 4 i bas sam zadovoljna,evo drugo dete vozimo u njima,sve je u najboljem redu.
    Tamo u servisu ima i da se kupi nova presvlaka za komplet kolica pa mogu da budu kao nova (2000 din)

Druga nisam koristila da bi ti preporucila neka,moje drugarice imaju Peg perego i zadovoljne su.

Nisu meni otisli tockovi, nego mojoj sestri, tj. njenim kolicima 😆 davno je ona njih vratila i uzela neka skroz druga. A ja sam generalno mojim nezadovoljna, u pitanju je Chicco trio 4 me, jako sam razocarana, skripe kao da ce se raspasti! Mozda si ti imala jednostavno srece kad si kupovala pa si dobila neka ispravna, ali ja stvarno necu vise nista njihovo uzimati, a toliko sam razocarana da ne zelim ni dinara da ulozim da bi ih popravljala. Kao sto rekoh ranije, ko moze nabaviti negdje vani, vjerovatno ima dobrih modela, svako sebi nadje sta mu odgovara, ali kod nas ja nebi kupovala. Sjecam se koliko sam bila odusevljena kad sam ih kupila i mislila da sam uzela nesto najbolje, e toliko sam se sad, i jos vise, razocarala 🙁 Nadam se samo da ima vise zadovoljnih korisnika, tako kao ti, nije lako ljudima u ovoj zemlji odvojiti neki veci novac za tako nesto pa nije onda ni u redu podvaljivati ljudima losu robu.

Leptir
    Član
    Leptir

Ako neko prodaje buggy board neka mi se javi na PP.

vele
    Član
    vele

Na prodaju polovna kolica:

Peg Perego Venezia, decja kolica sa tri polozaja naslona, rucka se prebacuje na obe strane, sva 4 tocka se po potrebi mogu obrtati za 360 stepeni ili fiksirati (prebacivanje rucke na drugu stranu ne utice na upravljanje kolicima), pojedinacne kocnice na tockovima, daska za casu, navlaka za kisu. Na kolicima se nalaze i dve platforme za starije dete (da stoji dok gurate bebu). Sva oprema se pere u ves masini na 30 stepeni. Kolica se vrlo lako sklapaju sa jednom rukom, i samostalno stoje – nije im potreban oslonac! Posto je rucka iz jednog dela, vrlo lako se guraju samo sa jednom rukom! cena – 6500din

Graco Mirage, decja kolica sa tri polozaja naslona, zimska navlaka, suncobran, daska za casu/jelo. Vrlo laka, lako se sklapaju, drska iz jednog dela – vrlo lako guranje jednom rukom. cena – 3500din

bojana ns
    Član
    bojana ns

Da li neko ima Maxi Cosi Mura kolica (svejedno da li je Mura 3 ili 4)? Ne sjecam se da sam vidjela u ranijim postovima, a zanimaju me iskustva. Vec mjesecima razmisljam koja bi mogla uzeti, a da mi zadovoljavaju sve kriterijume (veci tockovi da mogu ici po svim terenima, da su dovoljno komforna, da moze od rodjenja bebe, tj. da mogu da se spuste u skroz ravan polozaj). Ova kolica mi sve to zadovoljavaju, osim sto su malo povelika, ali presla bi preko toga samo ako su stvarno dobra, pa molim vas pisite ako nesto znate.
    Vec sam ranije pisala da vec imamo Chicco Trio 4 Me i eto ona su poprilicno mala kad se sklope, mislila sam da ce biti bas super, a tako sam se razocarala da nebi vise njihova kolica uzimala.

malisha75
    Član
    malisha75

Bojana, moja prijateljica je imala Mura kolica, pre tri godine. Najviše joj je smetalo što su teška, i sedište se teško održava. Brzo se prlja, a ne može lepo da se opere, potamni i ostaju fleke. U predelu točkova su dosta široka.

Gledanje 1,951 članaka - 1,951 do 1,965 (od 2,015 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.