Ova tema sadrži 2,014 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1,981 članaka - 1,981 do 1,995 (od 2,015 ukupno)

Kolica

• sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Jao meni su ta kolica prelepa.Svidja mi se sto je dete visoko,i sto tako deluju lagana za rukovanje.
    Da su postojala kad mi se prvo dete radjalo verovatno bi njih kupili,ovako…valjda te prodje ta euforija,znas sta su prioriteti,a sta je suvisno,tako da….
    U svakom slucaju izbor je super.

Meni se svidjaju Inglesina sa onim malim,tankim tockovima,sad nikako da se setim modela,tako da bi ona dosla u obzir.

Njamii,apsolutno se slazem sa tobom.Dosta puta se pokazalo da sama cena ne garantuje i kvalitet.

bojana ns
    Član
    bojana ns

Mi smo na kraju ipak kupili Mura 3 i to malo jeftinije nego sto kosta u Enci Menci radnjama ( otisli u Brestill, a kod njih je valjda ta cijena zato sto su zastupnici za Maxi Cosi), a taman su im stigli i novi dezeni tako da smo uzeli u crnoj boji ( to sam inace i trazila). E sad, teska jesu i glomazna, ali koja god da sam uzela, imala bi svakako neku manu, ne postoje savrsena, bar za nas. A dobra strana toga sto su teska je sto mogu da izdrze teret do 18 kg, sto znaci da moze i Lola po potrebi u njih. Ona inace seta ali kad se umori ili nosi ili vristi cijelim putem pa mislim da ce biti lakse uzeti iz kolica i nositi malu bebu nego nju od 15 kg 😆

Leptir
    Član
    Leptir

Prodajem Chicco trio tour kolica,u jako dobrom stanju,koristena 2 godine.
    Imaju sva tri dela koju su bukvalno kao nova,jaje za auto,korpa za kolica,tasna,grejaci za noge i kisna kabanica. Zainteresovani neka mi se jave na PP.
    Cula sam da postoji mogusnost da se kupi u Chicco sevrisu u BG presvlaka za komplet kolica ako neko zeli drugu boju ili da budu nova.

Teska su oko 11 kg. Boja je kao sa slike.

Bojana_elena

Treba mi mala pomoc jer sam vec luda od kolica i kupovine i svega kupila sam maclaren grand tour kolica i onda ih zamjenila za Stokke Xplory pink limited edition nadajuci se da necu imati nikakav problem kolica su stvarno super i jedva cekam da se moja curia rodi da se vozamo dobila sam uz njih nosiljku ali nisam dobila onaj krovic uz nosiljku i isla sam da skinem sa obicne sjedalice krovic i stavila ga na nosiljku ali problem je jer mi izgleda nisu spakovali patent zatvaraca u koji se umetne ona sipkica od drzaca krpva sa strana pa ne znam vise jel to trebam dobiti uz kolica ili se kupuje posebno ludddimmm polako pa ako neko ima stokke kolica i zna o cemu pricam pomagajte … I ne znam dali da je iznesem u nosiljci ili auto sjedalici stokke sve sam pokupovala sto je bilo i sad mi fali taj vraziji patent ;-(((((

bojana ns
    Član
    bojana ns

Jel neko isao u avion sa Mura kolicima??? E to me ovih dana bas muci!!! Kolica su super udobna za voznju al ono sto niko nece da vam kaze kad ih kupujete, je da kad se sa njima ide u avio, moraju se izduvati tockovi!!! Pa stvarno 🙄 🙄 odkud mi vremena sa dvoje male djece da ih izduvavam prije leta i jos da ih naduvam posle!!!! Ako je neko imao slicno iskustvo sa ovim ili nekim slicnim kolicima molim vas, pisite kako je to sve izgledalo. Zar cu posle svega morati da kupujem posebna kolica samo zbog aviona???

sanamala21

Pozdrav svima!Zna li neko gde mogu da se kupe kolica za bebu marke Brevi Hello Kitty u Srbiji?Videla sam ih na jednom italijanskom sajtu i jako su mi se svidela.:)

Marija Bg
    Član
    Marija Bg

Pozdrav svima. Nadam se da mi mozete pomoci. Pozajmili smo kisobran kolica i naravno otpala je guma sa tocka. Da li neko zna gde bi to mogli da zamenimo?

Helenikus
    Član
    Helenikus

Postovane mamice,da li nek aod Vas ima Stokke carry cot u pink boji?Ako ima,zamolila bih da mi se javi,zelim da ga kupim ali g anigde u Srbiji ne pronalazim…moj mail je [email protected]

bojana ns
    Član
    bojana ns

Drage mame i buduce mame, ako ima neko ko bi zelio da kupi Maxi Cosi Mura 3 u crnoj boji, javite mi se na pp. Kao nova su i mi smo prezadovoljni ali na zalost moramo kupiti neka laksa kolica iz nekih nasih licnih razloga. Kolica su stvarno super i imaju svu opremu koja ide uz njih plus suncobran, a imaju i garanciju jos najmanje godinu dana.

lola28
    Član
    lola28

bojana ns;797504 wrote: Drage mame i buduce mame, ako ima neko ko bi zelio da kupi Maxi Cosi Mura 3 u crnoj boji, javite mi se na pp. Kao nova su i mi smo prezadovoljni ali na zalost moramo kupiti neka laksa kolica iz nekih nasih licnih razloga. Kolica su stvarno super i imaju svu opremu koja ide uz njih plus suncobran, a imaju i garanciju jos najmanje godinu dana.

Pozdrav,

Da li mozes da postavis sliku kolica i koja je cena?

Hvala

bojana ns
    Član
    bojana ns

[img=http://static.kupindoslike.com/Kolica-Maxi-Cosi-Mura-3_slika_O_6153025.jpg]slika 1[/img]
    [img=http://static.kupindoslike.com/Kolica-Maxi-Cosi-Mura-3_slika_O_6153029.jpg]slika 2[/img]
    [img=http://static.kupindoslike.com/Kolica-Maxi-Cosi-Mura-3_slika_O_6153033.jpg]slika 3[/img]

Cijena im je 200 evra.

Oljica
    Član
    Oljica

Ja prodajem Peg perego kolica,nekoriscena…ako nekoj od devojaka znaci da kupi mnogo povoljnije nego u prodavnicama neka me zvrcne…pozdrav svim mamama,nije me dugo bilo ali opet cemo se druziti :p 0658899553

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Bojana , divna su ta kolica !!
    Ja sam juce gledala Stokke marku evo npr poput ovih http://malioglasi.co.rs/oglasi/kupujem-stokke-kolica-2/ i strasno sam se razocarala sto su standardna svega 99.990 dinara !! Da li mi neko moze objasniti odkle ovaj brend jer nikada nisam za njega cula ( mozda jer nikada do sada nisam bila trudna 🙄 ) i pobogu zasto su toliko basnoslovno skupa ??? Meni bi takva savrseno odgovarala ali nema smisla stvarno … Molim i za savet koja su najbolja kolica za novorodjence ?
    p.s Bojana javi kada prodas ili ako ste vec prodali vasa da znamo svi mi kojima trebaju i sjajno ocuvana polovna … Evo ulazim u 6 mesec polako ali mi je jos rano za kupovinu , tek sagledavam sve opcije i trazim adekvatna …sto vidim da mi je veci problem nego sto sam mislila cega sve ima na trzistu …
    Veliki pozdrav

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Mi imamo chipolino pooky kolica….ja kupila vec dvoja takva-prva za prvog sina, druga za drugog a sada malecka koristi prvo da je vozikamo po kuci a novija za ulicu.
    Oba kolica su potpuno isti model (samo je dezen razlicit) i meni su ta kolica zakon za bebu do nekih godinu dana kada je eventualno mozes prebaciti u laka kisobran kolica. Meni su se oba deteta aktivno vozila u tim kolicima do nekih 15 meseci. Kolica su dovoljno komotna da dete moze i da spava u njima do neke 2.5 godine-mi smo tako u nedostatku adekvatnog lezaja da ne bi smo nosili sklopiv krevet (a bili smo nezadovoljni pomocnim lezajem jer je bio u drugoj sobi pa on nije hteo da spava tamo sam) najstarije dete stavljali da spava u kolicima kad smo bili na moru tokom 10 dana! I bas je uzivao.
    Posle kada dete vec stabilno hoda i kada mozes ocekivati da nece veci deo setnje provesti vozeci se, vec hodajuci ( a u kolica ce hteti tek kad se umori) mozes kupiti neka laka kisobran kolica.
    Model ciji cu ti link ostaviti ima lezeci polozaj a kolica se mogu okrenuti tako da beba gleda u mamu, a moze gleda i u pravcu kretanja. Ima pokrivac za noge za zimske mesece, tendu, sklapaju se kao kisobran. Ima 5 polozaja naslona, torbu koja ide uz kolica, stitinik od kise, korpu za stvari dole, prozorce na tendi da vidis bebu sta radi kada je okrenuta u pravcu kretanja.
    Teska su 9 kg…..a najidealnija je cena za sve to-oko 150 evra za nova kolica!
    Moze se kupiti i auto sediste jaje koje se moze koristiti i kao nosiljka za iznosenje bebe iz porodilista, a moze se kaciti i na kolica tako da usnulu bebu uoste ne moras da vadis iz AS.
    Meni su ona stvarno idealna i zaista su uzdrzljiva-evo ova prva kolica su u upotrebljivom stanju vec 5-tu godinu a svasta su prezivela. Inace kolica su cista kopija inglesina kolica koja su samo neuporedivo skuplja.
    Evo ti link da pogledas:
    http://www.chipolino.rs/
    :-*

Iccy
    Član
    Iccy

U pocetku smo koristili pozajmljena, ne znam koje marke. Moze im se skidati sediste kao nosiljka za bebu, auto sediste, okretati smer da beba bude okrunuta napred ili nazad, ima i nekih podesavanja ugla za sedenje i lezanje, fiksiranje i ljuskanje. Ali bila su nam jako teska i glomazna, pa smo kupili Esprit Fox, jos ih koristimo, prezadovoljni smo! Naslon se obara pa se mogu koristiti od rodjenja bebe, postavljena su, lagana i okretna. Bili smo neiskusni, inace bi ih kupili mnogo ranije :>
    Evo slike:
    http://www.preciouslittleone.com/product-information/24/23960/esprit-fox-1968-stroller-(brown)/

Gledanje 1,981 članaka - 1,981 do 1,995 (od 2,015 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.