Ova tema sadrži 2,014 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,015 ukupno)

Kolica

• maxmara
    Član
    maxmara

Prex – 17/3/2007 3:26 PM

Maxmaro, jeste i moja korpa je za bebe do 13 kg, sto znaci za godinu dana ili cak i malo vise. Nego kad sam napisala do 6 meseci mislila sam na nesto drugo – ja Taru stavljam u ovu korpu ne samo kad je vozim u autu nego i kad se vozimo kolicima, sluzi mi kao lezeca korpa za kolica i samo se ubaci u kolica nekim klik-klak sistemom, e na to sam mislila – da cu da je vozim tako dok ne pocne da sedi (kad bude imala 6 meseci otprilike), a posle cu normalno u kolicima da je vozim bez ove korpe.
    A kao sediste za auto i ja planiram da je koristim duze, sve dok bude moglo, a onda cemo da kupimo i normalno vece sediste. Inace kad smo vec kod toga, pitala sam se kad deca pocnu normalno da sede, jel’ se ne bune da „sede“ u ovoj korpi, s obzirom na to da u ovoj korpi ipak sede u nekom polu-sedecem/polu-lezecem polozaju? Kakvo je tvoje iskustvo?

Prex ja isto koristim sve to kao ti,ali moj Viktor sada evo ima 9.m i jos uvek ga vozim u toj korpi,sve zavisi od beba ali moj voli nju najvise jer mu je najudobnije utegnut je,sa svih strana ima potporu i posto cesto dugo obilazimo trzne centre,parkove,kejeve itd…nikad se pre 4.sata ako izadjemo ne vratimo,i onda on obavezno i popodnevnu dremku u njoj obavi,ne dizem ga jer ne trazi,jednostavno bas voli prija mu.

A sto se tice obicnih kolica ja sam ga stavljala ali mu se ne svidja,jer leluja okolo preveliko je sve a on mali,pa onda posto se oseca tako slobodan u tome pocne da se dize okolo da vidi gde sam ne vidi me a ni ja njega,pa kad nesto hocu da proverim trckaram ispred ko budala ovako mi odma pod rukom,pa kad cuje da pricam vrti se da vidi odakle dopire moj glas,ni meni i njemu je nekako zgodnije ovako,pa ne moze lepo da se namesti da spava a u korpi mu je bas onaj lepi polozaj,tako da sam odustala,ima vremena za to,ta kolica su ionako do 4.godine,a ovo ocu da iskoristim dok hoce i moze.

Ti samo sada mislis da ces je staviti sa 6.m u kolica:lol:
    …ali mislim…e necu nista da ti pricam Boze zdravlja videces sama pa javi kad dodje taj period dal si 😉

E pitaj sta god ti treba u vezi bilo cega dok mi je jos ‘sveze’ posto smo skoro sve prosli nije se mnogo toga promenilo hehe

Inace evo pitaj MissGak za nas problem mozda vec sutra sve zaboravimo
    :ruganje: :buljavko: :kreten: :sok: :uzid:

:caos:

MissGak
    Član
    MissGak

maxmara – 17/3/2007 4:17 PM

Inace evo pitaj MissGak za nas problem mozda vec sutra sve zaboravimo
    :ruganje: :buljavko: :kreten: :sok: :uzid:

:caos:

😆 😆 istina!Mada je to sad prica za drugu temu!!!!
    Ma hajde maxmara neke stvari ipak imamo u malom prstu 😉

A sto se samih kolica tice mi ih sama u sedecem polozaju koristimo vec neko vreme.Aleksa svoj car seat voli samo kada je u autu,dok je potpuno druga prica dok tumaramo peske,onda voli da ima direktan pogled na sve oko sebe i neverovatno je koliko ga sve zanima i koliko je miran dok se tako vozi…jedini problem nam je sto voli da se hvata za ono sto je na vesalicama kada smo u prodavnici,pa rusimo sve oko sebe :>

Prex
    Član
    Prex

[jedini problem nam je sto voli da se hvata za ono sto je na vesalicama kada smo u prodavnici,pa rusimo sve oko sebe :>

:> :> :> Bas sam se slatko nasmejala, i zamislila sam tu scenu…bas mi je to simpaticno…

ivy
    Član
    ivy

Gde da nadjem u Srbiji kolica ABC DESIGN? Da li neko zna koja im je cena? Jako mi se svidja model Tec3 ali ih ne mogu nigde naci…  🙁

cica-maca
    Član
    cica-maca

ivy pokusaj ovde, ima dosta tel. i adresa beby prodavnica, pa mozda i nadjes
    http://www.infodisc.co.yu/viewKlijenti.php?klijenti_delatnost_id=6

ivy
    Član
    ivy

Hvala:)

vec sam gledala i zvala mnogo prodavnica ali nigde nemaju ta kolica i ne mogu da se naruce…

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

:caos: Ivy, pre svega dobrodosla! Mi smo kupili malom ABC DESIGN kolica i reci cu ti iskreno da nisam bas zadovoljna s njom, jesu ona lepa ali nisu bas prakticna, glomazna su. A platila sam je 400 evra! :-*

ivy
    Član
    ivy

hvala 🙂

koja kolica ste uzeli? koji model? ja ih nisam uzivo videla ali mi deluju ok. gde ste kupili

maxmara
    Član
    maxmara

Odgovorila sam ti na mejl,ne mogu ovde zbog reklame,imas tu mnogo modela,oni su jedini zastupnici za SCG uvoze ih iz Hrvacke a inace su nemacka i OPASNA SU.Pisala sam o njima u temi „qinny kolica“ mislim da se tako zove tema,a evo ti i originalni link njohov ima raznih modela pa pogledaj mogu ti oni naruciti bilo koji:

http://www.abc-design.de/display.php?oid=10&m_product_id=3800&m_view=designs&d=03&v=02&

Masha&Tasha

Mame, kad ste pocele da stavljate decu u kolica? Ja bi Tashu tako rado stavila u kolica bez onog sedista ali ne znam da li posto imamo tek 6 nedelja. Nasa kolica su ovakva, samo sto ovaj umetak za glavu moze da se prebaci i u kolica

Cekamo vasu dozovlu ili zabranu do daljnjeg :neznam:

Prex
    Član
    Prex

Ne znam da li ova tvoja kolica isto imaju varijantu da sediste/korpa za auto pasuje i kao dodatak koji ubacis u kolica i onda tako vozis bebu? (valjda si me razumela sta hocu da kazem) Ako i ona tako funkcionisu bolje vozi Tashu u korpi jer je ipak jos uvek mala i u toj korpi je „ususkanija“. Korpa ipak ima one specijalne jastucice za male bebe koji joj dobro podupiru kicmu. Ako samo oboris sediste u normalnim kolicima ona ce svakako da lezi i to je ok, ali u korpi je u boljem polozaju gde moze i bolje da vidi oko sebe, a i okrenuta je prema tebi pa ti mozes da pratis sta radi…(a i njoj ce znaciti da moze da vidi tebe, bice sigurnija)
    Ne znam, naravno ti odluci sama, ali po meni bebama je lepse u korpi dok su jos male, ja Taru i dalje vozim u korpi koju stavljam u kolica, ona je trenutno u fazi kad nece da lezi vec posto poto hoce da ustane u sedeci polozaj, tako da joj korpa idalje vise odgovara jer je u uzdignutijem polozaju i moze sve da vidi.

Irssa
    Član
    Irssa

Mi imamo ista takva samo u teget boji 😆 Neznam sta da ti kazem, ja bih sacekala jos koju nedelju, dok ne napuni dva meseca

Ella
    Član
    Ella

Ovo su nasa kolica i ja sam prezadovoljna!!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Masha&Tasha

Devojke hvala puno, ide korpa u kolica, tako se sad i vozimo, ali Tasha cesto zaspi u korpi kad idemo u setnju i ja imam utisak da je sva stisnuta u tome pa sam mislila da je mozda bolje da je malo oslobodim stega, a i kad je vruce da je bas ne ususkavam puno, a i lakse mi je da je vidim dok spava kad je samo u kolicima, a da vam ne pricam koje je dranje kad treba da je izvucem iz korpe jer s prvim otvaranjem ociju je gladna
    Ella i ja sam gledala takva kolic ovde, cak je i boja ista, ali nismo nasli korpu, nego samo kolica. Ne znam samo koliko smo radnji obisli i nema 🙄 , kad pitam za korpu oni mi nude sve drugo i pitaju sto bas hocu ta kolica…sta sam drugo mogla nego da izaberem druga kolica 🙄 😉

Ella
    Član
    Ella

Ova moja kolica su za dete do 6 god (ali pobogu necu voziti dete od 6 god u kolicima) 🙂 Uglavnom super su i imaju 3 dela. Najmanji i prvi deo sam skinula, njega koristimo u voznji autom. Sad je nakacena gore samo korpa koja je unutra ravna i odgovara joj jer je mala. Ali i tako moze da se vozi do godinu dana i vise, ima mesta hocu reci. A kad bas naraste skine se onda i ova korpa, i onda samo sedi obicno posto ce tad biti velika.
    Meni su ova kolica super prakticna i laka za voznju, a htela sam kolica sa 3 tocka, to mi je bilo bitno. Nazalost bila sam u bolnici (iznenadan porodjaj) kad je mm kupio ova kolica sam… Znao je da hocu sa tri tocka, ali nisam zelela crvenu boju. Medjutim ovaj tip kolica u to vreme se brzo prodao, i ostala su bila samo ova crvena. Posto je nama bila zurba, nismo se opremili za dolazak bebe, onda je uzeo ova crvena.
    Ma nema veze, nego sam mislila kad dodje drugo dete na svet, a bude musko, mozda ce biti smesno da se vozi u crvenim kolicima, ali sta me briga, druga ne kupujemo, i ova su bila skupa 😮 😯
    Ne znam koja je cena ovakvih kolica dole u Srbiji?!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,015 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.