Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 2 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• zona
    Član
    zona

Nakon 7 godina braka nas sex je postao jako rijedak i ne tako uzbudljiv kao nekad.

zona
    Član
    zona

[QUOTE]zona – 23/2/2007 1:47 PM

Nakon 7 godina braka nas sex je postao jako rijedak i ne tako uzbudljiv kao nekad.
    Ja sam nakon porodjaja (a imala sam 2 porodjaja) uvjek osjecala neprivlaco(Oba puta sam se udebljala po 30 kg) :roll:.
    Pa sam u pocetku odbija odnose sa muzem poslije obaveze oko djece pa njegov umor kad dodje sa posla pa sve tako redom dok odnosi nisu postali gotovo nikakvi.
    Sex je jako rijedak i nije vise uzbudljiv kao nekad.
    Naravno ja se nadam da je sve ovo samo faza ali me zanima dali i vi imate takve ili slicne probleme?
    :ukrevetu:

Karli
    Član
    Karli

Draga Zona!Nemoj da ocajavas nego preduzmi nesto!Ja sam cetiri god u braku i isto sam se ugojila!Doduse nisam radjala!Ne dozvoli da to zamre medju vama!Trudi se!Poradi koliko mozes na fizickom izgledu i uvedi neke novine u seksualni zivot!Nema veze koliko kg imas!Kupi neki lep ves!Trgni se i uradi nesto!

Irssa
    Član
    Irssa

i kod nas se dosta odnos promenio. Cak sam neko vreme mislila isto tako kao ti Zone, da sam debela i neprivlacna iako sam se u trudnoci ugojila 13kg. To me je strasno opterecivalo pa sam morala da mu kazem, i bolje je sto jesam. On je mislio nesto drugo, da me boli jos uvek rana i nece da me dira i da trpim bolove samo zbog njega…. Redje imamo sex, od prilike samo vikendom, ali necu da se zalim jer nije lose….

Seka
    Član
    Seka

Dobra ti je teme Zona..

Sta da ti kazem, mm i ja smo u braku 8 meseci.. imali smo uvek ludacki dobar sex.. I ja sam se isto ugojila 10-tak kg.. a nisam radjala.. imam tripove da nisam vise privlacna kao pre.. ali, njemu to ne smeta.. pricali smo o tome, onako iskreno, otvoreno, pita me covek sta sa mnom nije u redu, kada krenemo u akciju… nekada se ne opustim skroz, te mislim u ovoj pozi mi se vidi celulit, u ovoj stomak.. a to sve nije vazno, toliko.. Vidim da je i dalje ista strast kod nas i posle 5.5 godina, bez obzira ko kako izgleda, pa podji od sebe.. da se on ugoji, da li bi ga manje volela ili te manje privlacio, kada te poljubi, pomazi.. ne bi videla nista, ni stomak ni podbradak..
    Ja tako mislim.. tj. vidim kod njega, do duse, mm voli malo da ljuljuska..
    A sto se tice redovnosti.. sve zavisi, moze da bude danima za redom.. pa da nema 5-6 dana.. ja zaspim pre njega.. ili se samo zagrlimo i pozelimo laku noc jedno drugom i to je to.. nije obavezno svaki dan.. nekako kada si dugo sa nekim , nije ti to najosnovnija stvar.. bitna je ali ima i drugih stvari..
    U svakom slucaju, mislim da uvek treba unositi novine u sexualni zivot, sto neko rece.. sexi ves.. pa recimo ga spopadnes dok vozi, ako vozi.. meni je to omiljeno.. a i njemu..

Takodje mislim da razgovor resava ovakve situacije.. ako mislis da nesto nije u redu, kazi, pa resite zajedno.. pitaj ga sta on misli o tvom izgledu..

Kako on reaguje kada preuzmes inicijativu.. jel odmah spreman za akciju?

Auuu ,ala sam se raspisala..

Pozz

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nama je za dve godine braka sexualni zivot bio extra,cak smo imali i odnose dok sam bila trudna i nedelju dana pred porodjaj,ja sam se u trudnoci ugojila 9kg,8kg izgubila na porodjaju kad sam dosla kuci izgubila sam jos 4kg sad mislim da sam jos izgubila vidim po garderobi ali necu da se merim jer mi bas ide na zivce sto mrsavim iako to ne zelim.Kada sam dosla da zivim u Francusku imala sam 57kg super izgledala,drugi nacin zvota se przo odrazio na moje telo i ugojila sam se za 4 meseca 20 kg,posto se nisam lepo osecala u svojoj debeloj kozi za 4 meseca sam pazila sta jedem,redovno vezbala svaki dan i promenila jos neke sitnice i skinula taj visak od 20kg,proslo je nekoliko meseci pa sam zatrudnela,tih devet meseci nisam bila debela uopste cak do 7 meseca stomak mi se nije primecivao,ali hocu da kazem da ja i moj dragi ne opterecujemo se takvim stvarima on je meni lep i ja njemu,postujemo se i cenimo puno,on je meni prelep od glave do pete i da se ugoji on 20kg nikad mi ne bi zasmetalo ma stvari koje mi je pruzio i koje su nezaboravne u odnosu na visak kilograma niti verujem da bi to moglo da utice na nas seklsualni zivo,on je meni uvek govorio ja tebe podjednako volim i kad imas 57kg i 77kg,ja nisam smrsala taj visak da bih njemu bila lepa,jednostavno plasila sam se za zdravlje,i htela sam prvo sebi da budem lepa pa onda i njemu,medjutim na porodjaju su me malo secnuli iako nije bilo potrebe ali imala sam mala 3 koca koja mi uopste nisu smetala i ubrzo su otpali,medjutim svo ovo vereme zeljno se volimo i mazimo ali ipak cu sacekati skorasnju kontrolu kod ginekologa a i pijem kontraceptivne pilule pa da deluju i onda :ukrevetu: ,nama je super volimo se i lepo nam je bebironac nije promenio nas zivot uzivamo u svemu i u nasem detetu,najvise nam je smesno kad pocnemo da se mazimo i onda cujemo bebu kako se meskolji,ali kao da zna nece da uznemirava mamu i tatu,Zone mozda iskreni i otvoreni razgovor za tvojim muzem moze dosta toga da resi,puno uspeha ti zelim. :ukrevetu:

MissGak
    Član
    MissGak

Ivana kontraceptivne pilile nisu preporucljive u periodu dojenja jer znaju da prekinu prozvodnju mleka,bar tako kaze moj ginekolog,on predlaze neka druga konctraceptivna sredstva… :neznam: -ispravite me ako gresim!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

MissGak meni je doktor preporucio u bolnicu licno moj ginekolog pitao me za koji vid kontracepcije zelim da se odlucim meni najednostavnije bile pilule,mada evo ne primecujem da nesto uticu na mleko jer ga imam za izvoz mada i Luka puno sisa,ne verujem da bi mi tek tako dozvolio da ih pijem posto zna da ga dojim u svakom slucaju uskoro imam kontrolu kod njega pa cu ga ponovo pitati

dr Avluela

MissGak je u pravu Ivana. :anene:

kalet
    Član
    kalet

Zona, ja mislim isto kao i devojke. Nije sex najvazniji, ali ipak i veoma bitan u jednoj vezi. Mi volimo nekog bez obzira na kilograme. Naravno, bitan i fizicki izgled, ali nije presudan. Ne volis nekog samo zbog toga, ipak su bitniji neki drugi kvaliteti, a vi ih prepoznajete jer ste toliko dugo zajedno. Uvek moras da radis na jednoj vezi, pa je tako kada je i sex u pitanju. Uvedi neke novine, kao sto su ti i devojke rekle i naravno iskren razgovor o problemu i eto resenja.

skorpijamaya

Sex ,pa kad se zalomi! lol 😆

leptiric
    Član
    leptiric

da se setim.
    bili je letos bas dobro.
    zadovoljna sam ,sa njim mi je uvek prijao.
    mada tada je bio na odmoru.i radili kad god smo hteli.
    posle je radio po celi dan ,pa znaci neki put nocu ili ujutru.
    sada vec 4 i po meseca.
    on nije ovde ,i jedva cekam da se vidimo. :ukrevetu:
    moram da cekam jos.

beban
    Član
    beban

Mi to radimo kad god nam se ukaze prilika. Bilo da je vece ili jutro. Radimo na bebi i jako smo aktivni….Ali bebe jos nema….. 😥 😥 😥 😥

jaz111
    Član
    jaz111

pa pre bebe mnogo vise,a sad kad se zalomi,obicno zaspemo cekajuci da jovana zaspe a ona ima 1 godinu i maksimalno nas iskusava dako da je sex redak

maxmara
    Član
    maxmara

zona – 23/2/2007 1:54 PM

[QUOTE]zona – 23/2/2007 1:47 PM

Ja sam nakon porodjaja (a imala sam 2 porodjaja) uvjek osjecala neprivlaco(Oba puta sam se udebljala po 30 kg) :roll:.
    Pa sam u pocetku odbija odnose sa muzem poslije obaveze oko djece pa njegov umor kad dodje sa posla pa sve tako redom dok odnosi nisu postali gotovo nikakvi.
    Sex je jako rijedak i nije vise uzbudljiv kao nekad.
    Naravno ja se nadam da je sve ovo samo faza ali me zanima dali i vi imate takve ili slicne probleme?
    :ukrevetu:

BRAVO ZA TEMU JAKO VAZNA ZA SVE KOJI SMO U BRAKU I IMAMO DECU!!!

ALI OVA TEMA DA BI BILA USPESNA ZAHTEVA ISKRENE,A NE FOL….I LAGANJE SAMIH SEBE I NAS OVDE,ODGOVORE.

TAKO DA BUDIMO ISKRENE DA BI POMOGLE ZENAMA KAO STO JE ZONA,DA SE NE OSECAJU LOSE ZBOG TOGA,ILI DA NE MISLE DA IH MUZ MANJE VOLI ZBOG ISTOG,ILI DA NIJE SEKS JEDINO MERILO LJUBAVI,ILI DA JE SEKS SVE KAD SE DVOJE VOLE.

ZENA KOLKO VIDIM (Naravno ja se nadam da je sve ovo samo faza ali me zanima dali i vi imate takve ili slicne probleme?) NIJE TRAZILA DA JE SAVETUJEMO STA DA RADI U SOPSTVENOM BRAKU ILI JOS GORE SAZALJEVAMO VEC JE IZNELA SVOJE ISKUSTVO,PA KO ZELI DA IZNESE SVOJE I TO JE SVE,I ONA SE NADJE ILI NE NADJE U TOME,DA JOJ BUDE LAKSE ILI GORE,PA DA MENJA STVARI KAKO ONA ZELI ILI NE MENJA….

AJMO ISKRENO EVO JA CU PRVA CIM NADJEM VREMENA JER OVO NIJE TEMA ZA DVE RECENICE.

STA VAM JE LJUDI 😯 :buljavko: :anene: :hmm:

ZAMISLITE DA STE NA NJENOM MESTU I STA BI VOLELE DA CITATE KAD NEKOG NESTO PITATE A STA NE,I RAZMISLITE KAKO BISTE SE OSECALE DA PROCITATE NA ISTO PITANJE ODGOVOR KAO STO JE VAS.
    MISLIM DA CE BITI KORISNO ZA SVE.
    :caos:
    :blabla:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.