Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• maxmara
    Član
    maxmara

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    SVIM OVIM ZENAMA KOJE SU ISKRENO PISALE DO SADA,I KOJE CE NADAMO SE PISATI O OVIM SKAKLJIVIM TEMAMA,NAJLAKSE JE NA TEMAMA STA OBUCI ILI KOJA VAM JE OMILJENA BOJA BITI ISKREN…
    :kucam:
    :caos:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Maxmara potpisujem, e bre svaka ti cast! ovo stvarno treba svako da procita

tanja.
    Član
    tanja.

Sex – sta to bese ? 🙂 🙂 🙂
    Od kada sam :trudnica: mm se boji da mi pridje na „taj nacin“, kaze- mnogo ih volim(bebironcice) ne bih sebi oprostio da ih povredim… mazimo se mi … ali meni fali SEX 😆 😆 😆 🙂 🙂 🙂

Mirche
    Član
    Mirche

maxmara – 17/3/2007 2:05 AM

ZAMISLITE DA STE NA NJENOM MESTU I STA BI VOLELE DA CITATE KAD NEKOG NESTO PITATE A STA NE,I RAZMISLITE KAKO BISTE SE OSECALE DA PROCITATE NA ISTO PITANJE ODGOVOR KAO STO JE VAS.
    MISLIM DA CE BITI KORISNO ZA SVE.
    :blabla:

Ako je iskren odgovor, moguce da bude i vrlo slican njenom…a i ja znam dosta osoba koje se osecaju kao zona i jos neke zene, da je sex jako redak i nedovoljno uzbudljiv.
    I mislim da je to sve normalno, nekada ga ne zelis, nekada zelis. A mislim da i zene i muskarci prolaze kroz te faze.
    S obzirom da svi mi zivimo dosta brzo, da smo vrlo cesto izlozeni stresu i na poslu i u kuci, da nas sve more razni problemi, normalno je da se to sve odrazava i na sexualni zivot. Nije to ljubav u pitanju, jednostavno se nekada nametnu neke stvari koje sex stavljaju u drugi plan.
    A opet, treba da tezimo da sve te probleme prevazidjemo zajedno sa nasim dragim, da se makar na trenutak opustimo i uzivamo, da osetimo da smo lepe i pozeljne. I mislim da muskarci ne obracaju mnogo paznje na kilograme, celulit, stomak i ostalo. To mi, zene, mislimo da njima smeta, a u stvari blokira nas same i urusava nam samopouzdanje. Ne verujem da je nekoj muskarac rekao „vidi kakva si debela“…I ja sam u jednom trenutku mislila da sam nikakva, prolazila kroz slicnu fazu ali smo to brzo prevazisli. Ali bilo je perioda kada nam prilike (subjektivne ili objektivne) nisu dozvoljavale i po 3-4 nedelje. A kada sve to prodje onda uzivamo jos vise.
    Na srecu, sada nemamo problema i imamo sex dovoljno cesto, ne zalimo se ni jedno ni drugo.

Standzi
    Član
    Standzi

Pre oko 2 meseca imala sam bas problema sama sa sobom,smetalo mi je sva na meni,kada mi muz pridje ma i da me poljubi ja uvek nadjem neki izgovor,bila sam jako nervozna,u stresu,sve me je nerviralo,situacija sa S&S uticala je na sve,pa i na sex,nisam mogla da se koncentrisem,cak sam obozavala kad muzu dodje neki prijatelj a ja zbrisem ranije u krevet da bi se „odmorila“ pre svega psihicki!
    Trazila sam resenja,stvarno jesam,bila sam svesna da gresim,da treba da pricam sa mm,ali sam se i toga plasila,cak sam pocela da razmisljam da li me uopste privlaci na njemu,ma ne mozete zamisliti sta se u mojoj glavi desavalo!!!
    Samo sam urlala po kuci,upadala u depresiju sve dublje i dublje,znala sam da mi je nesto potrebno,neki odmor za dusu od svega…Videla sam da mm nije svejedno,govorio je da je u redu,ali videla sam po njemu da mu nije svejedno i da se on pita sta je sa mnom,ma bilo je odvratno,bukvalno sam izbegavala svaku situaciju…
    A sada,sve se promenilo! Bila sam mesec i po dana u Srbiji sama sa nasim sinom,muz je ostao ovde zbog posla a meni je trebao odmor i mir. Od kako sam se vratila mi smo svako vece u akciji :ukrevetu: 😆 i nije mi dosta 😆 Kad sam muza videla na aerodromu kad nas je cekao ja sam se ponovo zaljubila, i samo sam ga ljubila u autu na putu do kuce,rekla sam da vise nikad necu ici bez njega nigde i da ga volim najvise na svetu,bila sam opet kao sveze zaljubljena devojka u svog momka,osecam leptirice u stomaku kao kad smo se zabavljali,zao mi je da prodje noc a da se ne mazimo :ukrevetu: Pre sam uvek u pidzami spavala sva ususkana A SAD da izvinete,odmah se svucem kako bih osetila njegovu kozu na mojoj ….ma da ne pricam dalje :>
    Meni je mnogo pomoglo to sto sam sama otisla na odmor,postala sam svega svesna,videla sam situaciju sa druge strane,i znala kako cu kad se vratim!
    Eto Zone,ako si u mogucnosti,odvojite se na minimalno 2 nedelje ,idi negde,videces da ces jedva cekati da se vratis da „pametnije“ iskoristis prilike koje ti se pruzaju…
    Svaki brak ima te faze,nije to nista strasno,kad god ti je tesko u bilo kojim situacijama pomisli samo „i to ce proci“ i nastavi dalje!
    Zelim ti puno srece,znam kako ti je,ali na tebi je sve.

Sneki
    Član
    Sneki

Maxmara, svaka cast!

JEZ
    Član
    JEZ

Godinu i po dana sam u braku i imamo jednom mesecno odnos,glavni razlog je sto ja ne uzivam u sex,sada sam trudna i vec 3 meseca nisam imala odnos.Volela bih da se tu nesto promeni ali ne znam kako…

dusica81
    Član
    dusica81

Mi smo na pocetku braka stvarno uzivali u seksu a sada kada radimo na bebi, uzivamo u svemu sto radimo zajedno ali nam se seks sada sveo na cisto "pravljenje bebe". Osjetim da ne uzivamo oboje pogotovo sto smo unazad dvije godine imali odnose 2-3 puta mjesecno a sada kada nam je dr rekla da se moramo keksati ko ludi svaki dan da bi doslo do zaceca, ni on a ni ja bas ne uzivamo u tom prijedlogu.To mi je bas postalo mucenje psihe. Bas kada sam odlucila da se opustim i prepustim sve sudbini, doktorica kaze:"Hajde, pokusajte jos dva mjeseca tako…". Stvarno ne znam sta da radim. A budite iskrene raditi na bebi i opustiti se u potpunosti je stvarno nemoguce a da ne mislis konstantno i o ovulaciji, pa da osluskujes svaki potencijalni znak svog tijela koji ti govori da si trudna ili ne…a tek kada treba nastupiti menstruacija da izdrzis da ne otrcis u apoteku po 5-6 testova, pa da se mucis je li dovoljna ta svijetla II crtica koja se pojavi na testu…i na kraju jedno veliko N I S T A ! ! !

Pa onda veselo sve ispocetka…

jelenab
    Član
    jelenab

Ja se slazem da je ovo veoma ozbiljna tema i da joj treba pristupiti izkreno, ako vec zelis da podelis iskustvo i pomognes nekome. Moram da kazem da medju mojim prijateljima, s kojima sam zaista iskrena i o sexu se normalno prica, nema dve iste price.

Moja prica najvise lici na kikinu. Mi smo zajedno 6 godina, a od toga 5 godina zivimo zajedno  i razne faze smo imali. Nikada nismo imali duge periode zatisja ali prodje nedelju, dve dana, kada se (sem grlenja pred spavanje i poljupcica) ozbiljnije ne pipnemo. To se desava ili kada smo preumorni ili pod velikim stresom.Takodje i kad se posti. Ali ti periodi cak prijaju, jer je posle lepse.

E sad ono sto lici na vase price: ja sam se od kada smo mm i ja zajedno ugojila 20 kg, a sad u trudnoci za 5 meseci dodala jos 8/9. Znaci bas me ima (cist eufemizam)!!!! To mnogo vise smeta mojoj mami koja me besomucno maltretira, a mm ne reaguje (ona tvrdi da je on kriv jer mi stalno vice da sam lepa-pa ja nemam motivaciju da smrsam). Ne bih nikada mogla da budem s nekim kome bi to smetalo, jer to su stvari koje ni meni ne bi smetale: da se ugoji, ocelavi, ma ne znam-bilo sta u vezi s fizickim. Sigurna sam da i vasim muzevima to ne smeta, da je to sve iracionalno i u vasoj glavi. Tu je drugi problem: nezadovoljstvo sobom. A tu vec nesto treba promeniti ili prosto prihvatiti sebe (ne kazem da je ovo potonje resenje ali je izbor).

Ja sam resila da se nakon porodjaja dovedem u red, zato sto recimo u trudnoci to je nesto sto te vise zaokuplja, jer se plasis rasnih komplikacija i mnogo vise moras da vodis racuna da se ne ugojis.

Takodje pokusaji zatrudnjivanja: e to mi je mnogo bolnija tema. Znam kakav pritisak to vrsi i ni mm ni ja nismo bili postedjeni. To mnogo kvari sex, cak i kad je najredovniji moguci jer se gubi sve ono zbog cega ste vodili ljubav! Mi nismo bili imuni, i kada je to preslo u rutinu i moranje-rekli smo dosta! Mi se nismo vencali zbog dece, da smo znali da neko od nas ne moze-opet bi se vencali, prema tome necemo ni jednu od najlepsih stvari izmedju nas da pretvorimo u nesto banalno. I tako je i bilo, a nekoliko meseci nakon toga smo i zatrudneli (mislim da je tu esencijalno opustiti se) 🙂

Sada u trudnoci imamo nekoliko puta nedeljno odnose i divni su, drugaciji. Mislim da ih ne treba zapostaviti u trudnoci, ako je samo moguce i ako ne postoje neki problemi.

Jos jedna stvar, lepo je slusati iskustva drugih i porediti se, ali ako ste stvarno nezadovoljne, prvo razgovarajte sa svojim muzem, a onda razmislite o profesionalnoj pomoci. Valjda je konacno  u 21. veku prevazidjeno misljenje da je to sramota, cak i na Balkanu!!!

Ako postoji ljubav, nijedan problem u sexu nije dovoljno ozbiljan!

maxmara
    Član
    maxmara

ETO VIDITE KAKO MOZE DA SE BUDE ISKREN,NIJE TESKO A JAKO JE KORISNO NEKOME,NEMA POTREBE DA SE LAZNO PREDSTAVLJAMO PRE ILI KASNIJE SVE ISPLIVA I ONDA POSTAJEMO OBICNE CURKE U OCIMA DRUGIH A DA TOGA MOZDA NISMO NI SVESNE,AKO VEC UCESTVUJETE NA OVOM FORUMU TREBA PISATI SVOJA ISKUSTVA A NE ULEPSAVATI IH NEMA POTREBE ZASTO BI KADA JE PROIZVOD TOGA NECIJE LOSE RASPOLOZENJE,MI SMO TU DA POMOGNEMO AKO IMAMO VREMENA,JER MNOGE NASE RECI I PRICE MOGU POMOCI DRUGIMA,TUDJA ISKUSTVA MOGU CESTO BITI NASA SKOLA,ZAMISLITE NEKA OD CLANICA POZELI DA SE UPOZNATE JER JOJ SE UCINITE ZANIMLJIVOM I DRAGOM ZBOG VASIH RECI,TO JEDINO STO OVDE MOZE UPOZNATI O VAMA,A VI NAPRICALI SVEGA STO NIJE ONAKO KAKO JE KOD VAS,I STA?
    MOZDA PROPUSTITE VREDNOG PRIJATELJA U ZIVOTU KAKVIH JE MALO,ZBOG ULEPSAVANJA SVOJE PERSONE HMMM MISLITE O TOME…

Ostala sam duzna svoje iskustvo,pa ko ima zivaca i volje izvol’te:
    NARAVNO PISACU ONAKO,
    KAKO BIH ZELELA DA CITAM KAD NESTO PITAM HEHE:

NAS SEKS SE PROREDIO ODKAD JE DOSLA BEBA
    (ALI JE POSTAO JOS KVALITETNIJI I EMOTIVNO JACI)
    RADIMO TO KAD NAM SE RADI A NE DA BI RADILI I TO JE NAJLEPSE

PROREDIO ZNACI NEKADA PRODJE CAK PO DVADESET DANA
    (ALI NE ZANEMARIMO MAZENJE LJUBLJENJE I NEZNE RECI NI SATA)
    IAKO SMO DOK SMO BILI SAMI BILI JAAAAKO AKTIVNI PO TOM PITANJU,CAK I U TRUDNOCI BAS,STO JE I NORMALNO,CAK I KAD SE BEBA RODILA I PORED REZA NISAM GA PREPADALA SA UZASNIM PRICAMA I KONCIMA,VEC POSLE TRI NEDELJE SMO PROBILI LED…

e onda dolaze velike obaveze ako ste brizan roditelj i to uzima svoje

ZA MENE JE SEKS SVE STO SE DESAVA IZMEDJU DVOJE LJUDI KOJI SE OBOZAVAJU I KOJI SU JEDNO DRUGOME NA PRVOM MESTU POSLE ZAKLINJANJA NA ZAJEDNICKI ZIVOT U DOBRU I ZLU,A SAMI CIN SEKSA FIZICKA AKTIVNOST KOJA SVE ZACINI HEHE.

Smatram da je za vodjenje ljubavi ili ti seks potrebno biti potpuno rasterecen psihicki,ako to radite samo da bi uzivali a ne odradili.
    Ja tako funkcionisem,takodje nikada ne iniciram na seks,zena sam i volim biti zavedena,a sad…kad igra pocne,skorpija ko skorpija,spremna je na sve i svasta sa osobom koju volim,pa i na to da preuzmem ulogu, ali nikada stvarno ne zapocinjem ‘igru’ prva.

Tako da moj(nas) seks zavisi od njega i toga dali je on raspolozen za to
    JA JESAM SKORO UVEK 😆 NE SECAM SE DA SAM GA IKADA ODBILA,
    ALI U SVAKOM TRENUTKU ON POKAZUJE I DOKAZUJE SVOJU LJUBAV,POSTOVANJE,VERNOST,DIVLJENJE I PRIVRZENOST MENI….
    TAKO DA NE MORA DA DODJE I DO SEKSA DA BIH BILA SIGURNA DA ME VOLI,ZELI,DA MISLI DA SAM LEPA,POZELJNA ITD…

A posto je sada tu beba i oboje aktivno ucestvujemo u njenom odgajanju,50-50% od kad sam prestala da dojim,uvece mrtvi padnemo u dnevnoj kad ga legnemo oko 20h ili geldamo film ili pricamo malo sa nasima preko kompa,i uglavnom neko zaspi uz tv hehe i sta znaci to..UMOOOR…ali pre toga smo se,mazili,stipkali,smejali bebinim ludorijama,hvalili jedno drugo…
    …i to je ta faza..ali prija..
    Naravno i ona ce proci,ali nikad nece biti kao kad smo bili sami,verujem,a kad bude tako,valjda vise necemo moci hehe SAAAAAAAALIIIIM SEEEEEEEE
    Meni je takodje za seks u ovom periodu najvise prijalo leto,more,pozitiva..putovanja i hoteli isto..ostanemo sami opusteni i to je to…
    Sad bre kad je zima brrrrrrrrrrrr samo se shcucurim da me greje golijana bi se ukocila,a obucena ko seljanke ne hvala piiiiiiiiii

Nikad nisam volela da mi govori non-stop,ljubavi,lepotice,srecice,volim te itd ..
    Neka to bude jedno ali vredno da se onako najezim kad mi to kaze…
    Mi imamo svoje interno kako jedno drugo zovemo i nema potrebe te nezne i lepe reci da upotrebljavamo u svakodnevnom razgovoru jer ima dosta drugih,to su jake reci i treba ih cuvati za prave trenutke…neocekivane…

Evo zadnje cega se secam na primer:
    Danas smo bili na bazenu i on bio po pice i vrace se,stipne me za guzu i kaze: “E gledam te ribo stvarno si mi slatka“,ja u shoku:“Sta ti je bre“
    “Pa nista tako mi doslo,moja si sta oces“i cmokne me,i ja ucutim a smesi mi se brk,jer u trenutku shvatim kolko od bebe glavu ne dizemo,pa zaboravimo i kako izgledamo i sta smo hehe,a Viktor prska li prska okolo ne mozemo da disemo,prvi put na bazenu medju drugim bebanima pa se pravi vazan…
    TO JE SRECA I TO JE SEKS
    I SEKS JE KAD:
    Ti on donese veceru zato sto si je preskocila jer si zauzeta,i kad te pokrije samoinicijativno,i kad te pridrzi jer je tu negde klizavo,i kad ti pridrzi vrata,i kad ti nosa sto kesa a ti nista,i kad ti uvece ubaci sudove umasinu ili ih opere jer vidi da si umorna,i kad sto puta uvece ustane da vidi dal je bebac pokriven,i kad ti ga donese na podoj pa posle vrati u krevetac,i kad mu menja pelene pa samo sto zamni,opere ga i sredi a beba se opet ukaki i tata mu i tad kaze “sace tata opet da te peje“,i poruka u toku dana a samo sto ste se rastali,i kad ode negde sto puta zove da pita kako ste,pa kad se vrati kaze nisam mogo bez vas nedostajali ste mi do bola,kad dok gledate zanimljiv film prodje vam kroz kosu prstima…ma i jos ihahaj toga(navedite same druge stvari ja sam nazalost veliku moju jako zaboravna)sve,sve je to ljubav i seks

Tako da merilo svega sto oseca prema vama tog trenutka koji vi analizirate nije SEKS,ako sve ostalo gore navedeno,ili jos dosta toga postoji,toga budimo svesne sto pre to bolje za nas,inace depresija je na pomolu…

:leto:

maxmara
    Član
    maxmara

Bravo za odgovor superrrrrrrrrrrrrrr je
    hehe
    😆 😆
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

maxmara tvog i mog muza kao da je rodila jedna majka isti su po ovome sto sam procitala tako je i kod nas :bravo:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja imam veliki problem sto se tice sexa, na pocetku je bilo super, a otkad sam ostala u drugom stanju sve se promenilo, nikako me ne privlaci ni sex ni mazenje ni ljubakanje, apsolutno nista. Mislila sam da je to zbog trudnoce i da ce se promeniti kad se budem porodila, medjutim cini mi se da je sad jos gore. Ne znam vise sta da radim mm je poludeo. Ima li neka od vas neki savet? Strasno patim zbog toga, ali to je ocigledno jace od mene!!!!!!

maxmara
    Član
    maxmara

Sanjica__ – 21/3/2007 4:27 PM

Ja imam veliki problem sto se tice sexa, na pocetku je bilo super, a otkad sam ostala u drugom stanju sve se promenilo, nikako me ne privlaci ni sex ni mazenje ni ljubakanje, apsolutno nista. Mislila sam da je to zbog trudnoce i da ce se promeniti kad se budem porodila, medjutim cini mi se da je sad jos gore. Ne znam vise sta da radim mm je poludeo. Ima li neka od vas neki savet? Strasno patim zbog toga, ali to je ocigledno jace od mene!!!!!!

Posto vidim da si u inostranstvu,ako ima neko bebicu da pricuva pokusaj sledece:

Podjite zajedno u saunu,najbolje fkk,lepo se iskupajte,malo damf,malo dzakuzi,malo sauna jedna druga treca,malo aromaterapija,malo trljanje sa solju,malo masaze,pa vecerica,pa zajednicko tusiranje,i kad dodjete kuci necete mocu da odolite jedno drugom,a garantujem da cete vec tamo poceti sa mazenjem 😆 :ljubav: :ukrevetu:
    Drugi predlog,tamo bre imate svasta isto ko i mi ovde samo treba se raspitati i pronaci,odete na dan u neki centar okolo planinski,pa lepo kupanje napolju,pa sve ono gore sto sam navela,pa hotel,pa rastereceni daleko od svega,iskljucite hendije i posvetite se smo jedno drugom.
    SVE NEKA BUDE TVOJA IDEJA I ORGANIZACIJA
    A ako nema ko da pricuva bebicu,kad ga uvece legnes onda lepo,napravi neku lepu vecericu sto oboje volite onako romenticnu uz svece i vino,pa mirisljavu kupku posle toga,da se opustite skroz…dalje sama znas.

I potrudi se da vodis racuna o svom izgledu koliko god malo vremena imala,I OBAVEZNO UVEK BUDI ZADOVOLJNA SOBOM,ako jesi sebi onda si i njemu,ako nekad nisi a ti nesto promeni,podji kod frizera to uvek pali,pa neka masaza,kozmeticar,pedikir,manikir,depilacija,jednostavno da neko brine o tebi i ucini te lepsom,bice ti sigurno bolje.

Aj javi jel ima promena.

:blabla:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Hvala maxmara na divnom odgovoru, odmah cu to uraditi za vikend, mama ce pricuvati bebca. Odmah javljam rezultate, nadam se da ce biti pozitivni. Veliki pozdrav za tebe i malog lepotana Viktora.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.