Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• nacafaca
    Član
    nacafaca

A mozda on misli da si ti umorna pa ceka da mu ti das znak kada si spremna :).

ogi
    Član
    ogi

uh dala sam znak i direktno i indirektno, i onako ženski taktično. pričala, pravila se luda, ignorisala i ja njega… ne mogu da kažem da sexa nema uopšte, jednostavno nemam posećaj da me gleda sa nekom strašću i željom 🙁 nekako se distancirao od mene i podigao zid medju nama 🙁

Ania
    Član
    Ania

Ogi, ja citam sve ove poruke i polako se preznojavam…nigde ne vidim situaciju slicnu mojoj. Kad ono tvoja poruka!
    Ako ti je je neka uteha kod mene je ista situacija. Uopste ne znam zasto, nemam ni trunka viska od trudnoce, izgledam identicno kao i uvek, u svakom smislu, ali ja jednostavno ne osecam da ga privlacim. Sex imamo ali vrlo vrlo retko, u proseku 3 puta mesecno i sad sam primetila da je vise u meni problem. Pre je bio samo on, i uvek je razlog kojim se pravda umor, a u poslednje vreme sam bogami vise ja. Kao da sam od tog silnog zatisja ja sama postala hladna i izgubila potpuno zelju. Sad to njemu kao smeta…jako me to brine, mladi smo, mlad nam je brak, jesmo umorni oko deteta i ostalih obaveza, jeste da na to pre deteta nismo bili navikli ali opet citam o ljudima koji su mnogo duze u braku pa je sve ok. Zaista ponekad ne znam sta da radim….

lillyblue
    Član
    lillyblue

Pokusajte da popricate sa svojim muzevima otvoreno, ali uz neku romanticnu vecericu, uz malo vinca ili sta vec volite. Dobra muzika, i lepo raspolozenje. ali naravno oboje morate da budete odmorni. Posle lepo provedeneveceri situacija ce se sigurno promeniti.
    bar moja iskustva tako pokazuju.

kod mene je uvek problem bio uglavnom taj umor. Hronican. zelja se potpuno izgubila, postala sam dzangrizava i hladna. Nije mi ni do proice a kamoli necega drugog.
    Ali kad se naspavam i uradim nesto lepo za sebe, za oboje, onda je malo drugacije.

Ania
    Član
    Ania

lillyblue potpuno si u pravu, ja sam toga zaista svesna. Ali sam usla bukvalno u zacarani krug gundjanja, dzangrizavosti, nervoze…sad sam vec po defaultu odvratna, negativna, stalno umorna, nezadovoljna, a ne znam ni sama cim…tako…i onda za romantiku naravno da nema mesta. I bas to sto kazes ni ne prica mi se (sto cesto takodje izbegavam) a kamoli nesto drugo…
    jednostavno zacarani krug… u teoriji sve to znam i svaki dan kazem da necu biti negativna u startu ali…

Micka&Nidza

Svako vece…mada bih nekad volela da nije tako…asli njega brine da nemamo redovan sex-on pod tim podrazumeva svako vece…a meni je to malo preterano.
    Mislim zelim ja njega i volim, ali brate mili smanji dozivljaj….cak ni to sto je poceo da radi i vraca se kuci mrtav umoran ga ne „sprecava“ da me zeli..

šestica
    Član
    šestica

Micka 😯
    pa zar se tu samo on pita?
    Nekad mi stvarno nisu jasne ovakve žene… Bez uvrede…

lillyblue
    Član
    lillyblue

Pa micka svaka cast tebi kad ti to mozes da podneses.Iskreno, ja sam uvek bezala od tih momaka koji su imali nezajazljiv libido.
    ne secam se da sam nekad u zivotu imala sex 7 dana za redom. Iskreno, mislim da bi mi i dosadilo.

nego, da li vam se nekad desilo da ste tokom sexa bili potpuno hladni i da se niste ni malo uzbudili, i da ste imali utisak da samo ‘odradjujete’ to 😛 kad moram tako da kazem?

šestica
    Član
    šestica

Sex svako veče kad oboje to žele i mogu da razumem.
    Ali da žena misli da je to preterano, a pri tom ipak pristaje na to, to mi je nekako neshvatljivo.
    Jedino ako se u pozadini krije nešto drugo…

Micka&Nidza

pitam se naravno….kad resim da necu onda stvarno nema sanse da me nagovori :ukrevetu:
    Ovo je nova situacija da on to trazi svako vece. Ni meni nije jasno zasto to odjednom…

Lillyblue ako je ono pitanje za mene, da tacno je, ponekad to uradim cisto reda radi….sto se mene tice meni bi sasvim dovoljno bilo 3-4 puta nedeljno. Moram sa njim o tome malo ozbiljnije razgovarati. Jer stvarno necu da dodje do toga da i on pocne da odradjuje to kao cistu branu duznost…

T3
    Član
    T3

micka n e nerviraj se..imao je i moj mm dana tj trenutaka kad je bio vise kuci pa hteo svaki dan..a ja uvece nevidim ni belu macku samo gledam kako cu da legnem ane jos i da se …bip..
    sto kazu ni za onu stvar nisam..
    žnekad sam mu znala udovoljiti ,ali to vise neradim..sad sa troje dece pogotovo imam i ja dusu,zna da sam mrtva uvece a tad jedino kad deca polezu mozemo i onda me postedi da tako kazem..
    to se desava samo kad je duze kuci,kad nije naravno da se pozelimo jedno dtrugog i jedva cekamo da se zasv ucemo ispod jorgan planine malo utivamo i opšustimo se…

kazem imamo sex nekad i po dva puta dnevno,nekad jednom dvaput nedeljno a nekad i jednom u dve nedelje..
    zavisi sve od zelje,mspleta okolnosti,kad je on tu i mnogih sdrugih faktora..
    ne opterecujemo se vise time kad je bilo zadnji put niti brojimo trudimo se samno da svaki put bude dobar i ko da je prvi tj sa istzom strascu ko i nekad i to je najbitnije…
    iz ljubavi i zelje a ne moranja je svako vodjenje ljuvavi kad god ono bilo i mislim da je to najvaznije…

dunja26
    Član
    dunja26

sto kaze t3 sve zavisi od spleta okolonosti, ali se time ne opterecujemo, ne brojimo kad i koliko, najbitnije nam je da nam je bilo dobro, a sad zalomi se 2-3 dana zaredom, pa 2-3 dana ne, pa 2 puta na dan..ima svakojakih varijanti hahaha

kobrica
    Član
    kobrica

UUUUU, PA NEKE ZENICE SU BAS AKTIVNE:). NEMAMO DETE JOS, PA NE RADIMO TO SVAKI DAN, A KAMOLI KADA BISMO UZ SVE OBAVEZE I RITAM DETE IMALI, MISLIM DA BI TO BILO RETKO, ALIIII KVALITETNO:)
    MI SMO U PROCESU PRAVLJENJA BEBE, PA NAM SE SEKS SMUCIO NACISTO, JER SMO GA OBOJE KAKO GOD SMO ZNALI I UMELI ODRADJIVALI U DANIMA OVULACIJE:) ZNACI NEKOLIKO DANA PRED OVULACIJU, PA ZA VREME OVULACIJE, PA POSLE. ZNACI DA CRKNEMO OD MUKE :sok: :sok: :sok: . MISLIM DA ONAJ KO JE KROZ TO SVE PROSAO, ZNA O CEMU PRICAM. A ONDA SU DOSLE BAKTERIJE NA RED, MORALI DA PRESTANEMO SA RADOVIMA:) PA SMO STVARNO UZIVALI, ALI NE SVAKI DAN, TO JE NEMOGUCE, BAR ZA NAS. PROSTO NE MOGU DA VERUJEM DA NEKO MOZE SVAKI DAN DA SE SEKSA, TO JE STVARNO MENI NESHVATLJIVO, ALI KAO STO CITAM, I TO JE MOGUCE.
    PO MENI, BITAN JE KVALITET, A NE KVANTITET I ZAISTA, SEM AKO NISTE U RADOVIMA NA BEBI, NE TREBA SE BEZVOLJAN I UMORAN SEKSATI. MAJKU MU, PA VALJDA OBOJE TREBA DA UZIVAJU, A NE SAMO JEDAN, ZAR NE?

dunja26
    Član
    dunja26

kobrice nadam se da ce vam stici bebica uskoro :klanjam: :HAG:

Micka&Nidza

Posto smo razgovarali o ucestalosti :ukrevetu: on je sad malo ‘oladio pa smo proredili na 3 puta nedeljno.I to nam je super, bar meni….
    Valjda je razumeo i moj umor sa dvoje dece po ceo dan i svi ostali kucni poslovi…. :klanjam:

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.