Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• maxmara
    Član
    maxmara

Nema na cemu jedva cekam odgovor,bas mi je milo da ti se idej dopala a bice mi jos draze ako uspe da te opusti i vrati na staro,pa kad budemo u prolazu da i mi obidjemo nesto sto isprobate 😉 obozavamo takve stvari 😆 ustvari ko ih ne obozava 8)

:ukrevetu:
    :leto:
    :respekt:
    :kreten:
    :smizla:

:caos:

bubili
    Član
    bubili

Volim sex i rado ga se secam!!!
    Posto preko dana uglavnom :vesnapranje: :susenjevesa: :sudopera: :beba: i jos svasta nesto,uvece sam mrtva umorna.A i kada se naostrimo, Ljubica se obavezno probudi i sve pokvari.
    Tako da se desi jednom u 20 dana ,ali je extra.

mama Sanja

zavisi,ali ne pravimo duzu pauzu od dva dana.Oboje volimo sex pa nam nisu bitni ni mesto ni vreme. :ljubav:

Ella
    Član
    Ella

Ja od silnog sexa, nemam nista sad 🙁 Mogu da zaboravim na to sledecih nekoliko nedelja, strogo zabranjeno zbog bebane!!! Nije se tesko odreci zbog nje!
    A posle imam da silujem dragog!!!! Spremna sam… vec u mislima 🙂

Ivek
    Član
    Ivek

Eeee, pa da se upisem, ovo jeste skakljiva i intimna tema ali ajde….sve za Vas :HAG:

Na pocetku nase veze….bilo ga je svudaaaa :ukrevetu: :doomed: . Strasti smo imali za izvoz….onda kako su godine odmicale nekako se sve to uz silne obaveze i stresove na poslu (i mom i njegovom) svelo na normalu a onda zakrcenje i minimum :galamdzija: . Krivi smo samo mi, sto smo jedan drugome priznali, opet krivi sto smo dozvolili da zbog poslovne karijere, doskolavanja i ostalih faktora to postane usputna bracna obaveza i uzitak nam je bio sve bledji. A onda…kada smo se osvestili, slozili svoje kockice, porazgovarali i pri tom se ponovo zaljubili jedan u drugoga… :ukrevetu: :ukrevetu: :ukrevetu: -opet zajedno probudili strasti :bravo: . Sada kada radimo na bebi, puni smo ideja (novih poza) i eto ja sam cak skinula sa neta dokument. film Kamasutra da se jos malo edukujemo i pospesimo „trening u krevetu“ :ruganje: . On je naravno odusevljen i sve prihvata…za sada nam je dobro a dalje…videcemo :klanjam:
    Samo da kazem, NEMOJTE SE PREDATI SVAKODNEVNICI I NEMOJTE ZABORAVITI DA VOLITE SVOG DRAGOG!

Kiss :-*

Ivanela
    Član
    Ivanela

Otkad sam zatrudnela, uopste ne zelim sex.Samo mislim na bebu i ne mogu da se opustim.
    Nadam se da ce posle porodjaja da se sve vrati na staro inace cemo imati probleme.

zoe
    Član
    zoe

Pa,ajde i ja da se upisem,nema smisla preskakati ovako vaznu temu :-* ..Za sada nemam zamerki,nisam ni imala.Nas dvoje se po tom pitanju slazemo bez greske(mislim na kvalitet i kvanitet).Ipak,vreme odmora je bez konkurencije.Nema obaveza,frke,ranog ustajanja…Sta da vam kazem..ne brojim koliko puta,samo znam da je UVEK kao prvi put…

Ella
    Član
    Ella

Ne mogu ni ja izbeci ovu temu, bas me je pogodila 🙂 A dosta se toga promenilo od mog proslog pisanja ovde.
    Naime prvi put posle ne znam koliko dugo… vodili smo ljubav 14 dana posle porodjaja. Jako je bolelo i nisam uzivala. Pa me je jedna formurasica ovde posavetovala da kupim neku kremicu (za vec znate gde) 🙂 i odmah je bolje.
    Sad imamo sex kao i nekad ranije… ako ne i cesce (bez laganja). Mm je nacisto poludeo, inace je bik u horoskopu i sad je dobio rogove (pa bode na crveno… ma na svaku boju) hahaha 🙂 🙂 🙂 Ne znam kako ima tolike volje za sexom (ranije je bio normalan 🙂 ) Sad je odkinuo i odlepio skroz!!! Kao da ga vise uzbudjujem sad (hmmm nije mi jasno kako, ali dobro). Onda takodje mu se dopadaju "moje nove sise" koje su pune mleka i masala ima ih sad 🙂 Pogotovo se primecuju na meni koja sam visoka i mrsavica.
    Uglavnom svima je lepo, i meni i njemu i vodimo ljubav svaki dan (zadnjih mesec dana), a nekad i vise puta na dan (zavisno od malene) 🙂

Maki
    Član
    Maki

E pa Ella, lepo je kad je sve po starom pa i još bolje.
    Kod mene se dosta promenilo. Dok smo se zabavljali i prvih meseci dok nisam ostala trudna radili smo to baš često, nije bilo bitno vreme a ni mesto, najčešće je to bilo a i obožavali smo oboje u prirodi, našli smo jedno skriveno mestašce u jednoj šumici da tako kažem i baš smo uživali, uživamo i sada ali ne tako često, nekad bude 2-3 puta nedeljno a po nekad prođe i po desetak dana da nemamo sex ali se svaki dan pomazimo pred spavanje i obavezno zaspimo zagrljeni izuzev kad ja zaspim pre njega. Jednostavno nekad nemam želju za sex-om, a nekad je nema ni on, nekad to odradimo onako rutinski. Ma sve zavisi od raspoloženja a i od umora.

Masha&Tasha

maxmara – 22/3/2007 11:17

[I potrudi se da vodis racuna o svom izgledu koliko god malo vremena imala,I OBAVEZNO UVEK BUDI ZADOVOLJNA SOBOM,ako jesi sebi onda si i njemu,ako nekad nisi a ti nesto promeni,podji kod frizera to uvek pali,pa neka masaza,kozmeticar,pedikir,manikir,depilacija,jednostavno da neko brine o tebi i ucini te lepsom,bice ti sigurno bolje.

E pa Max, stvarno si me odusevila sa svim postovima ovde, a ovo je ziva istina! Ja sam to primetila i kod sebe, kad sam zadovoljna sobom, sve stizem, svuda me ima i uvek sam spremna da iznenadjujem i pravim sitne “ zvrckice“ koje vode :ukrevetu: . Kad sam ne zadovoljna sobom, ma da dubi na glavi pored mene, ja bi :spavam: i kukala nad svojom sudbinom!

katarina
    Član
    katarina

E pa Max, stvarno si me odusevila sa svim postovima ovde, a ovo je ziva istina! Ja sam to primetila i kod sebe, kad sam zadovoljna sobom, sve stizem, svuda me ima i uvek sam spremna da iznenadjujem i pravim sitne “ zvrckice“ koje vode :ukrevetu: . Kad sam ne zadovoljna sobom, ma da dubi na glavi pored mene, ja bi :spavam: i kukala nad svojom sudbinom!

JA SAM TEK SADA VIDELA OVU TEMU
    PRVO MAX SVAKA CAST ZA SVAKI POST I CESTO SAM CITAJUCI TEBE VIDELA I SAMU SEBE—
    PRE TRUDNOCE :ukrevetu: SVAKODNEVNO PO NEKOLIKO PUTA NA DAN

ZA VREME TRUDNOCE PLASILI SMO SE I NISMO OD 5MESECA DO DAN PRE PORODJAJA KAD MI JE BABICA REKLA AKO MISLIM DA SE SKORO PORODIM MORAM DA SE BAZIM U AKCIJU :ukrevetu: 😯 DOSLA SAM KUCI POSLE PREGLEDA I REKLA MM A SAD KREVET I NA POSAO JA NEMOGU VISE 😆 SUTRADAN SE JA PORODI 😉 :> :>
    POSLE PORODJAJA NISMO 3 MESECA I KAD SMO POKUSALI NIJE ISLO MNOGO ME BOLELO,OTISLA SAM NA PREGLED I DR MI JE REKAO DA SAM PREVISE USIVENA 😯 😯 😯 😯 I DA MORA DA ME SECE AL TEK POSLE 6MESECI 😯 😡 😡
    TJ:NA PORODJAJU POCEPALA SAM SE 2CM A USILI ME 5 I KAD SE SVE POVUKLO I ZARASLO I MOJA CICA 😆 JE BILA SKROZ ZATVORENA :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: KOLIKO SAM JA PROPLAKALA TADA,MORALA SAM PONOVO U BOLNICU I POSLE 6MESECI PONOVO NA STO.
    NAKON TOGA JOS TRI MESECA DOK TO NIJE ZARASLO I ETO JA NISAM :ukrevetu: UKUPNO DEVET MESECI I VISE :buljavko: MM JE SVE VREME BIO UZ MENE NIKAD NIJE POMENUO :ukrevetu: A VERUJEM DA JE I NJEMU BILO TESKO KAO I MENI..TAD SE IZMEDJU NAS RAZVILA POSEBNA LJUBAV NEVEZANA ZA SEX::UZIVALI SMO U MAZENJU,MASAZE,KADA SA SVECAMA,DA NE NABRAJAM
    SADA JE KAO I PRE TRUDNOCE SVKI SLOBODAN TRENUTAK A DA OBOJE ZELIMO
    :ukrevetu:

Masha&Tasha

Ajde kad ste sve bile toliko otvorene, evo i ja da se upisem u „spomenar“.
    Na pocetk nase veze to je bilo ludilo, nas dvoje smo se toliko svadjali da to nije bilo normalno, uopste ne znam kako smo tad i opstajali zajedno, ustvari znam … :ukrevetu: je bio lek za svaku nasu svadju i onda je bio toliko dobar da se sve zaboravi i svakim danom je bivao sve bolji, a onda smo se razdvojili na godinu dana( ne zato sto smo hteli nego zato sto je tako moralo da bude), kad se vratio onda je sve bilo po starom i uzivali smo u svakom trenutku jer smo konacno bili zajedno i zauvek. E onda dolazak u Ameriku, problemi sa svih strana, sto oko posla, sto oko kojekakve papirologije, sto od toga sto nas brak nije bio prihvacen od njegovih roditelja a ziveli smo kod njih, pa nam nije bilo ni do cega a ponajmanje :ukrevetu: , samo smo :zevam: i :spavam: , a onda sam ja resila da okrenem list jer je sve pocelo da se klima,a kako sam veliki borac ne prepustam situaciju lako slucaju, pa sam isforsirala :ukrevetu: :ukrevetu: :ukrevetu: sto je vise bilo problema, to nam je :ukrevetu: sluzio za opustanje od svega i bezanje u samo nas svet! I uspela sam u tome! E sad kad sam ostala u drugom stanju, ne znam ni kako se to desilo ni kad, al eto desilo se tih prvih mesec, dva smo uzivali i stvarno sam bila maximalno opustena,a onda sam „pobegla“ malo kuci u Srbiju da i moji vide moj :trudnica: i da se odmorim od svega i svacega sto me je pritiskalo ovde( nije da sam bas uspela, ali to nije tema za ovde) kad sam se vratila, bila sam vec u 6om mesecu i malo me je „zuljalo“ :ukrevetu: al sam vremenom uspela da se opustim i sve je bilo po starom, e kad je dosao 8. mesec onda je pocelo da bude nezgodno pa sam odutala a ni mm nije navaljivao jer je video da ja histerisem, posel kad sam ja htela on se plasio da ne povredi bebu. E sad stigla nam je Tasha, pregurasmo onih „kaznenih“ 6 nedelja sto sam morala da potpisem u bolnici da necu imati :ukrevetu: i cim smo dosli kuci mi ko mala deca, ajde… ne mogu da kazem da mi je bas prijalo pa sam insistirala da prekinemo, sledeci put smo probali pa je bilo za nijansu bolje i tako svaki put, al dosta je proredjeno jer il sam ja umorna od Tashe, il on od posla il nam Tasha pravi sacekuse! :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Ipak ne mislim da je :ukrevetu: ono sto cini vezu, on jeste osnova, ali postoji niz drugih znakova paznje i sitnih dodira, pogleda, razmena neznih reci koje coveka cine srecnim i zadovoljnim. Meni je npr puno srce kad uvece izadjemo da prosetamo malu gospodjicu, pa jednom rukom pridrzavamo kolica a drugom se drzimo nas dvoje, ili zaustavimo kolica i poljubimo se, a ja letim do neba, ko da mi je 15god!
    E mislim da je dosta od mene za ovaj intimni „spomenar“ ! Pozdrav zene i volite svoje muzeve da bi oni voleli vas! :ukrevetu:

manea
    Član
    manea

divna prica zaista>Zelim ti da se zauvek osecas,kao u tim divnim trenucima.

ivančica
    Član
    ivančica

pa da i ja kažem koju,utešnu za buduće trudnice,U ŽIVOTU NISAM IMALA BOLJI SEX NEGO U TRUDNOĆI,nikad ni pre ni posle toga nisam osećala taj intezitet strasti,bili smo kao opčinjeni,i samo smo čekali pogodan trenutak,čak ni stomak nije bio prepreka,toliko novih poza ,ma svašta smo izmaštali.sada je već malo drugačije,kako bi rekla normalno,ali generalno mislim da je sve individualno

Mary
    Član
    Mary

Evo i mene da se slucajno ne zatvori tema bez moga komentara…

Ma i kod mene je tako… sexualno! Prije trudnoce super… „kao zecevi“ pa nam je i beba opalila od prve kad smo prestali da se pazimo. A i sada u trudnoci nema sta da kazem extra je, mada moram da priznam nije tako bilo na pocetku kad sam samo povracala i kad me je glava boljela da nemogu da je odvojim od jastuka. ali zato sada ne manjka…

:ukrevetu: :ljubav:

:caos:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.