Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 436 članaka - 436 do 450 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• Lavita
    Član
    Lavita

kod nas je bas divno
    ne mogu da kazem koliko imamo cesto puta sex jer ne mogu da izbrojim
    uvek je tako spontano i super iako imamo dvoje dece
    ne znam kako nam uspeva ali uspeva i bas mi je drago zbog toga
    bitno je da mi uzivamo
    a koliko puta to vec nije bitno iako se mogu pohvaliti ali necu hahaha

T3
    Član
    T3

kobrice bravo za svaku rec..apsolutno se slazem sa tobom..i zelim vam od srca sto pre jedno KME…
    KOD NAS JE TAKODJE SZUPER.IMAMO SEX KAD MOZEMO TJ KAD JE TU,KAD SMO VOLJNI,RASPOLOZENI ,IMAMO VRFEMENA VOLJE,ZELJE…
    dakle sve je relevatno ne opterecujem se niti zameram jesmo li ga danas imali ili ne,jesmo li zadnji put pre nedelju dana ili juce…

kad se dohvatimo leti perje a do tada se iz prikrajka motrimo i volimo..hihihi
    mozemo samo ceo dan i da sedimo jedno pored drugog da se mazimo,pa nije ljudi moji samo sex jedini pokazatelj ljubavi…
    i sad posle troje dece sex nam je jednako kvalitetan ko i prvog dana nebitno koliko cesto ili pzuta na dan.sedmicno ili mesecno ga imali…
    bitno je sto kaze lavita da uzivamo,da smo se odlucili na njega iz zelje i htenja a ne iz moranja…
    i samo tako svaki put nam je jednako lep mozda i lepsi od prethodnog…

Lavita
    Član
    Lavita

smatram da je sa iskustvom i godinama sex sve bolji i bolji
    i ako kazemo da je to vrhunac da je bilo najbolje poslednjeg puta uvek se kasnije iznenadimo hahahhaa

jos nisam usla u tridesete
    kazu da su zene u tridesetim najbolje u sexu
    tako da bas supeeeeeeeeeeeeeeer
    hahahahahha

T3
    Član
    T3

i ako kazemo da je to vrhunac da je bilo najbolje poslednjeg puta uvek se kasnije iznenadimo hahahhaa

upreavo tako…a jos kad to radis s nekim koga godinama poznajes tj sa svakim odnosom sve vise upotnsajes onda mora da je svaki pout sve bolje.–
    i ja kad udjem u tridesete reci cu tj to ce pre mm trebato da kaze kakva sam hihihi.
    ne kazuvaljda dzabe da je od matore koke dobra supa tako da bicemo moj petao i vise negho zadovoljan hihi a bome i ja sa njim hahaha

kobrica
    Član
    kobrica

JA SAM USLA U TRIDESETE 😉 😉 😉

DUNJA26 HVALA TI NA ZELJAMA! :-*

MA SAMO DA SE MI SEKSAMO I UZIVAMO, PA SAD KO KAD MOZE (I SA KIM:)) NIJE BITNO, BITNO JE UZIVATI, ZAR NE?:) CMOKNEM JA VAS SVE OD REDA OVDE, MLADE MOJE SEKSICE:):):) :-* :-* :-*

dunja26
    Član
    dunja26

Lavita – 8/7/2010 23:43

potpisujem sve od pocetka pa do ‘hahaha’ :> :> :>

hmmm kad ce te tridesete, pa sta ce tek onda da bude kad nam je sad odlicno :srbenda:

T3
    Član
    T3

dunja hahaha onda ce da bude zemljotres-urnebes hihihi
    drmace se grad tj svi ce znati da se ti i tm seksate hihihi
    salim se..ma do tridesetih uzivamo i ovako kako nam je,a posle tridfesete postacemo pšrave tigrice hihihihi
    a kad muskarci postaju experti u sexu ..oko cetrdesetih ako se ne varam..
    uh zamislite kad to dostignemo i kad se tad spojimo..
    pa nece nas odlepiti niko,krevete cemno kupovati svakih sest meseci po jedan novi,a dece ce biti pun vagon hahahaha

malo sale..ali zaista ne opterecujte se koliko ga cesto imate vec kakav je on svaki put..sto kaze kobrica vazniji je kvalitet nego kvantitet u svakom pogledu hihihi

dunja26
    Član
    dunja26

znaces ko sto ja znam kad se vi sto kazu na jednom drugom forumu keksate hahahhahha
    ma ja stvarno nemam zamerke na nas sex. zivot, evo cak i sad kad mm radi od 7-17h i dolazi kuci oko 18h, pored umora i svega mi ne zabusavamo, mozda je malo redje al nije ni cudo, on covek radi napolju, a ove vrucine nisu normalne, al eto ne moze on meni da odoli hahahahah a bome ni ja njemu hahahaha
    mislim, nema sale, ovo je ozbiljna stvar, valja spremno docekati te slavne 30te, a mm ima jos 5 do 40te, moramo trenirati i vezbati, trenirati i vezbati i tako u nedogled hahahaha

JovanaV
    Član
    JovanaV

blago vama kad se tako redovno sexate. ja se od porodjaja jos nisam sexala, a imam zarku zelju. Dugo sam se oporavljala od epiziotomije, pa sam imala posle toga strah, pa sam cekala da kupim gel da me ne bi bolelo jer sam se svega naslusala (ali sumnjam da bi me ista zabolelo, ko bi mogao da razmislja u tom trenutku na bol posle 5 meseci bez sexa), pa kad su se taman kokice slozile, ja dobijem, pa sad imam kandidu, PA LUDIM VISE, NE MOGU VISE DA IZDRZIM. Ako prenesem njemu kandidu tek onda od sexa nema nista, i tako se mucimo, i mucimo, a nikad da predjemo na konkretno. Mada mislim da i mm ima blokadu u glavi, jer sam ja stalno pricala o porodjaju i redovno mi je gledao ranu pa ga je strah da me ne povredi. Mada koliko god da ga zelim kad dodje vece posle uspaljivanja bebe nemam vise ni zelju, samo bih spavala.

U trudnoci sam isto bila zeljna sexa, od sedmog meseca samo prestali jer on nije hteo, tad se plasio da ne povredi bebu, jednom smo krenuli i nije bilo nikako (ja sam imala bas, bas ogroman stomak) i od tad nismo ni pokusavali. Tako da devojke od pocetka oktobra sam vam ja ugrozena i verujte mi da mi ne bi bilo dosta ni svaki dan za redom da nadoknadim izgubljeno 🙂
    Inace mm je malo lenj za te stvari u zadnje skoro dve godine, inace da imam razlog da sumnjam u njega sumnjala bih itekako, mozda bih se cak i razvela. Naravno peting je prisutan kod nas, ali meni to nije dovoljna, ok po nekad, ali sad mi je vec dosta…

Cim se bacim na posao, nadam se uskoro, javljam se i castim, a do tad ga se samo rado secam 🙁

katarina
    Član
    katarina

ni ja jos nisam posle porodjaja evo 4 nedelja i ne verujem da cu jos 4 minimum..nemam volju,plasim se,cekam da dobijem i kad krenem sa pilulama tek onda moze do tada nikako..ne planiram trece…

srecna mama

Ja postim, a kada postim, postim naravno i postim i telesno.Tako da evo vec mesec dana nemam sex.

marmit
    Član
    marmit

Jakooooo retko! Jedva se i sećam! Nema nekog realnog objašnjenja! Bar ne moram da razmišljam o kontracepciji! 😯

Nataša B.

:ukrevetu: Gotovo svaki dan…To mi je jako bitno.Zajedno smo 4 godine,možda će to kasnije biti rjeđe:neznam:

Angel
    Član
    Angel

Evo mene opet posle mnogoo vremena 😆 .

Nemamo raspored, bude bas cesto i uvek spontano. Sjajno, zadovoljna sam bas. 🙂

dragaNLak
    Član
    dragaNLak

Seks? Sta to bese?

Gledanje 436 članaka - 436 do 450 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.