Ova tema sadrži 461 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 451 članaka - 451 do 462 (od 462 ukupno)

Koliko cesto imate sex

• marmit
    Član
    marmit

dragaNLak;797080 wrote: Seks? Sta to bese?

😆

Iccy
    Član
    Iccy

Otkad se J rodio – retko 🙁 prvih meseci po porodjaju bio je totalni prekid, sada retko ali sa teznjom da se vratimo u normalu. Tesko je uskladiti sve obaveze i bebu i sacuvati snagu za sex, uglavnom ili nemamo vremena ili nemamo snage. Ali smo optimisti :>

marmit
    Član
    marmit

Meni su hormoni potpuno poludeli posle spontanog, samo na seks mislim. A nije da samo mislim, nego ga i upražnjavam 😳 , čak se i brinem, valjda bi trebalo da sačekam bar do prvog ciklusa. Valjda neće biti nikakvih problema 😯 !

Mikac
    Član
    Mikac

mi od porodjaja drugog nista, prvih mesec dva mi nije bilo do toga, a sada kad bi ja nekad u toku dana, on bi uvece a ja sam tada slogirana,tako da…ima dana,nadoknadicemo:)

marmit
    Član
    marmit

Biće, biće, samo da se uštosite… novo dete – nova organizacija.

Mladjox
    Član
    Mladjox

Cao novi sam na ovom forumu u stvari nikada jos i nisam pisao na forumima ali eto htedoh da pronadjem odgovor na moje probleme.

I tako da zapocnem svoju pricu naime ja i devojka smo u vezi skoro 2 godine ja sam se zaljubio u nju na prvi pogled i onda sam osvojio njeno srce,ali nije to problem u nasoj vezi nego to sto nemamo sex skoro jedva 3 puta mesecno ako su dobri uslovi tj da je ona raspolozena.Nisam je varao a nije da nisam pomisljao na to kad god krenem da je mazim ona kaze da joj nije do toga i tako prolaze dani i meseci i vec smo poceli ako toga ili je bar to razlog sto sam ja nervozan pa se svadjamo.
    Imali smo par iskrenih razgovora u kojima mi je ona priznala da je ranije imala po nekom svom misljenju previse sexa i da sada nema vise tolku zelju oboje smo 26 godina a ja lodim i neznam vise kako da se ponasam osecam da pocinjem da padam u manicnu depresiju zbog toga .Romantican sam jako po prirodi volim da joj ugadjam eto jedna od siytuacija kada god nesto zatrazi od mene ja joj to ispunjavam od sitnica da kao sto su masaza stopala do kuvanja rucka mnogo puta tto radim a da mi niko i ne kaze da treba hhocu reci veoma sam pazljiv.Pa bih na sve ovo moje voleo od nekoga da cujem da li je imao isti takav problem i kako ga je resio jer vec loodim hvala svima unapred.:?

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Evo ovako, cisto sa zenske strane da ti kazem moje misljenje……
    Imas nekoliko varijanti-prva je da je njena potreba upravo tolika-3 puta mesecno i ona se tako najbolje oseca. Razliciti ljudi imaju razlicite potrebe za sexom a kod zena je to najcesce jednom nedeljno (kada veza predje u neku rutinu….u pocetku veze mozda cesce)….naravno ovo nije pravilo ali je nekako prosek……
    Ako je ovo u pitanju tu malo sta mozes promeniti. Ili prihvati ili idi….ona bi mozda u ime ljubavi prema tebi i mogla da se natera da ima odnos cesce ali je to ne bi usrecilo……
    druga varijanta je da se ona plasi da ce da ti dosadi……ako je ti izgustiras, da ces da se pokupis i odes……mozda devojka zeli da se uda za tebe :ljubav: :buljavko: (porazmisli o ovome ozbiljno!)
    treca varijanta-najmanje prijatna za tvoje usi je ta da joj jednostavno sa tobom nije dovoljno lepo da bi to pozelela cesce. Jednostavno je prihvatljivo….ti zadovljavas vecinu drugih kriterijuma (pa je zato sa tobom) i posto trenutno nema boljeg na vidiku (a misli da ce ga mozda tesko i naci) odrzava vezu….
    ali jednostavno ti nisi njen princ iz snova koga je oduvek sanjala (bez obzira na sav tvoj trud i tvoju ljubav prema njoj….to u stvari ponajmanje ima veze sa tobom ….stvar je u njoj, njenim zeljama i ocekivanjima i najcesce nema nikakve veze sa stvarnim cinjenicama vec je cisto subjektivne prirode-ili se u nekog zaljubis ili ne, a sad zasto, tesko je objasniti i jedno i drugo!
    Eto, nadam se da sam pomogla……
    😉

MilicaCale

osim svih varijanti koje je nabrojala anita, meni pada jos jedna: da li je slucajno na piluli? ona moze da oslabi zelju puuuno. Ili je trenutno u tako nekoj fazi zivota: tipa depresija, ili makar bezvoljnost?

tijanaMM
    Član
    tijanaMM

Pridruzujem se Milici i Aniti sa misljenima , dodala bih jos da ako stvarno nije slucaj sa nekom depresijom ( al mlada ti je devojka , ipak 26 za takve stvari ) i sa nekim lekovima a da nisi spomenuo …. Onda bih i ja morala da ti kazem bolnu istinu a to je da ili se odljubila od tebe , ili si je necim a da nisi ni svestan povredio …. ili ima nekoga a sao je pitanje dana da ti to i saopsti …… Licno uvek sam prvo ostavila momka pa makar isti dan usla u novu vezu ali po meni bolje i nejgora istina nego najlepsa laz…. Ali nisu sve zene iste …. E sad, moji kodeksi su suvise jaki za vecinu zena… ali nikada nisam i necu odstupiti od istih jer vise volim da zivim u iskrenom okruzenju nego da mi neko maze oci ….
    A da ti napomenem , da nijedna depresija nije toliko depresivna da seks ne moze da je izleci:wink:
    Kako je jedan moj momak govorio stalno ,, Ajde sta si potistena sada cu da te …. ima da budes kao nova :p ,,
    Tako i ti mozes da pokusas jos koji put , romantikom ili necim novim , a ako ne ide onda jedan otvoren iskren razgovor i znaces sta dalje !
    Pozdrav i sretno

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Kao zena koja je bila u petogodisnjoj vezi, zatim u devetogodisnjem braku i evo sada u drugom braku, samo da dodam na ova prethodna misljenja da postoji neto sto se zove „seks spirala“. Dakle, nije zelja za seksom uvek na najvisem ili uvek na najnizem nivou, nego raste i opada u nekim ciklusima… Nezgodno je kad se ciklusi ne poklapaju pa zelite razlicitu kolicinu seksa! Nemoj da mislis da ces celog zivota i ti imati istu ovakvu zelju kao sa 26 godina, samo da znas 🙂 Muskarci posle 40te imaju u natpolovicnom procentu probleme sa erekcijom, pa zbog toga i izbegavaju seks izgovarajuci se umorom, poslom, stresom itd. Onda nalaze ljubavnice da mi im nova romansa dodala uzbudjenje neophodno za postizanje erekcije, ali to je privremena mera… I onda se ulazi u vrtlog preljuba, kod mnogih.
    E sad, da ne budem mnogo mracna, nije tako kod svih muskaraca, a nije tako ni kod svih zena. Ako ti to nesto pomaze, da znas da se zene osecaju vise seksi (poneke) kada im je samopouzdanje visoko npr. Ako se ugojila, ili joj lose ide fakultet, posao,u svadji je sa nekim itd. sve to moze da utice. Razmisli sta se jos promenilo od kad ste poceli da se zabavljate? Ako ste tad pre svakog sastanka prali zube, kupali se, parfemisali, sredjivali nokte i kosu, kupovali nov ves i carape, sredjivali stan, menjali posteljinu…. Da li je tako i sad? Ili oboje sedite u trenerci ispred tv-a,jedete cips, gledate Talenat i cekate da vam dodje napaljenost? :)))))) Srecno!

lillyblue
    Član
    lillyblue

slazem se sa svim sto ste rekli i da dodam jos da zelja za intimnoscu kod zene cesto opada zbog niskog nivoa progesterona u organizmu. za to zene za vreme ovulacije, kad je taj hormon na visokom nivou imaju najcesce najvecu zelju za mazenjem. to je priroda tako namestila. jos jedna cinjenica, trudnice, doduse ne sve, takodje imaju vsok nivo ovog hormona pa su spremnije za akciju 😆

Angel
    Član
    Angel

dragaNLak;797080 wrote: Seks? Sta to bese?

:uzid: :uzid: :hmm: :kreten: :alkoholicari:

Gledanje 451 članaka - 451 do 462 (od 462 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.