Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi Koliko cesto posecujete svoje bake i deke?

Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mamaMaia 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Koliko cesto posecujete svoje bake i deke?

• katarina
    Član
    katarina

Ni ja ni mm nemamo nemamo bake i deke..nazalost svi su umrli a Jana je upoznala samo mog deku koje je umro pre 3god..tada je imala 4 god i ne verujem da ga se seca…ostale su mi lepe uspomene..

tirina
    Član
    tirina

Nažalost nemam ih, a znala sam samo baku -maminu mamu i to svega 9 godina.
    Zbog toga ima osećaj kao da ih nikada nisam ni imala i to je nešto što mi je u životu nedostajalo, alije doprinelo tome da mi stari ljudi prijaju, da volim da slušam njihove priče i da me ne smaraju.

Micka&Nidza

Deku vidim svaki dan (zivimo jako blizu).
    Ne moze ni jedan dan da prodje da ne skoknem do njega.
    Baka mi je umrla ove godine u martu i to me jos uvek jako boli…
    Bili su jedini baka i deka koje sam imala (oceve roditelje nisam imala priliku ni da upoznam umrli su kad je meni bilo 5-6 meseci).
    Ali sam zato imala mamine roditelje koji su nam uvek bili posveceni i koje ja i sestra mnogo volimo….

krissty
    Član
    krissty

Ja imam još baku sa mamine strane i dedu sa tatine strane, vidjam ih isto,tj. žive oboje u mestu iz kog sam i ja tako da idemo tamo recimo dva puta mesečno pa se vidimo. Sutra je godinu dana kako mi je umrla druga baka (tatina mama) i baš me je sad neka tuga uhvatila, koliko god da su imali godina ipak su naši i nedostaju

mamaMaia
    Član
    mamaMaia

Meni je ostala samo baka. Neko vreme smo mm i ja ziveli sa njom. Zao mi je sto su ostali pokojni… Nekako sam vise bila vezana za tatine roditelje. Bili su stariji a brat i ja smo im bili jedini unuci. Deda je umro kad sam imala 9 godina ali svega se secam kao da je juce bilo. Isla sam i idem cesto, nikad ne znamo ko ce koliko jos da bude ziv… Drugi deda je umro pre godinu i nesto a ja sam bila na klinici u Bg, moji mi nisu dali da dodjem na sahranu zbog narusenog zdravlja tada. Uzasan period…

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.