Ova tema sadrži 168 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 169 ukupno)

Koliko imate pravih prijatelja?

• kalet
    Član
    kalet

Mislim da je covek bogat onoliko koliko ima pravih prijatelja. Nema nista lepse nego deliti sa njima i lepo i lose. Ja se prijateljima mogu pohvaliti i ponosna sam sto ih imam u tolikom broju.

Standzi
    Član
    Standzi

Moji pravi prijatelji su na zalost svi u Srbiji…Kad sam dosla u Nemacku,bilo mi je jako tesko da se naviknem,jer nisam znala jezik bas najbolje…Samo sam trazila sa zemljacima da se druzim…Ali sam shvatila da tako nikada necu nauciti nemacki.Ucila sam svaki dan preko tv-a ,radija, filmova…
    Ovde je tesko imati pravog prijatelja.Imam jednu,za koju mogu reci da je stvarno prijatna i poverljiva osoba…(Suzana).Ne vidjamo se tako cesto…Mozda 2 puta mesecno.Ali onda se bas ispricamo.A ostali…cim im nesto ne odgovara odmah dignu nos,i jednostavno se ne javljaju.Imala sam jednu prijateljicu sa kojom sam bila jako dobra,i kad je htela jednom da dodje do mene,ja sam joj predlozila da ostavimo to za sledeci put jer mi nije bilo dobro…Ona se zbog toga naljutila i nije se vise javljala 😕 Toliko o prijateljima ovde..

petra
    Član
    petra

ja imam svoje tri drugarice i nerazdvojne smo 23 godine,naravno ima tu jos prijatelja ali su one nesto posebno

markova mama

Imam prijateljicu koju znam od osnovne skole, ali sad se nevidjamo tako cesto zbog bebe, a ostalo su prijatelji uglavnom sa posla. Sta mislite da li se sa muskarcem moze biti najbolji prijatelj?

kalet
    Član
    kalet

Mislim da se uvek sa jedne strane, kad tad, javi odredjena vrsta simpatije, privlacnosti itd., ali isto mislim da su muskarci mnogo bolji sagovornici, kolege, drugari. Zene su u vecini slucajeva pomalo sujetne.

Standzi
    Član
    Standzi

Moj najbolji drug Srdjan je u Srbiji (ma svi su mi dole) i stvarno znamo se od malena…Nikad se nije nista desilo izmedju nas,nismo ni pomisljali!!!Ja se bolje snadjem sa muskarcima.

Mirche
    Član
    Mirche

Ja imam 2 drugarice koje znam iz osnovne skole. Sa jednom sam i kuma. A imam i druga koji mi je takodje kum…i mislim da moze da postoji prijateljstvo medju polovima…barem su moja iskustva takva…

markova mama

Ja se nekako opustenije osecam u muskom drustvu, mislim nisam ni muskaraca a nisam ni neka „zavodnica“, jednostavno, moj najbolji prijatelj je muskarac i nema niceg medju nama…stvarno smo kao Vil&Grace…E, to moji svekar i sveki ne mogu da svare i to ih izludjuje..

Manana
    Član
    Manana

Nesto bas i ne mogu da se pohvalim…mislim imam ih dosta ali nesto se promenilo od kako sam se udala posto su one sve neudate…nije kao pre. 😕 Vise se ne razumemo… 🙄 Nemamo iste teme za razgovor.

Standzi
    Član
    Standzi

Verujem ti manana!Na cisto ih moras terati da dodju!??I misle da nisi vise prava osoba kojoj bi se poverile,kao,nemas vremena itd..znam znam..

Mirche
    Član
    Mirche

Promene se teme za razgovor. I zato ja uvek pokusavam da sa drugaricama koje nemaju decu sto manje pricam o roditeljstvu (naravno da se prica ali da ne bude non-stop) nego nadjem neku drugu temu koja i meni prija a ne tice se dece…
    Ali treba puno razumevanja i strpljenja da bi se prijateljstvo odrzalo, to sigurno…

kalet
    Član
    kalet

Naravno, oni koji nemaju decu nemaju ni neku preteranu paznju za to. Sve se kasnije promeni kad je dobiju, to se istog momenta oseti. Do tada treba puno strpljenja da se odrzi pravo prijateljstvo.

Standzi
    Član
    Standzi

Da vam ispricam sta se mm desilo,kad je rec o PRAVIM prijateljima!!!
    Imamo jednog komsuju (crnogorca) sa kojim je mm jako dobar.Ovde je tek neko vreme,mlad ,ozenio se i dosao ovde da zivi.Rastao se ubrzo sa zenom,i poceo sam da zivi,jel…Blizu je nas,pa mu je mm mnogo puta pomagao,jer on NE ZNA dobro nemacki…iako se pravi neki macho 👿 Mm je isao cak sa njim kod doktora da mu prevodi,kad mu se pokvario mobilni isao je sa njim u servis,sve pozive u vezi posla,mm je za njega obavio,kad se useljavao u stan,pomogao mu da montira namestaj,znaci bio mu je uvek pri ruci,i NIKAD ga nije odbio…Ponekad se desavalo da nas prekine u rucku jer mu treba mm nesto… ❗ Mm mu je naravno opet pomogao!
    E sad…juce nas je nazvao i pitao hocemo ici sa njim i njegovom zenom (pomirili se) u setnju u grad…Nismo mogli jer je Marko spavao..E onda je pitao mog muza da li moze um esto njega da potpise neki dokument,nesto u vezi placanja na rate,jer njemu oni iz prodavnice ne dozvoljavaju da kupi ista na rate (ko zna zasto)…Mm mu je lepo rekao da tako nestone radi,jer pare i drugare ne mesa,i ko zna sta moze da se desi pa ovaj ne moze vise placati – moracemo mi jer je mm potpisao!!Mislim da bi i vasi muzevi tako reagovali,zar ne?Ili bi vi poludele kad bi cule da je uradio vas muz tako nesto?!
    I sta bi??Ovaj drug se tako naljutio i jos rekao „jako si me iznenadio“ mislio – razocarao!!Zamislite to!!??Kad mi je mm ispricao ja sam bila sokirana!Znaci taj ludak je ocekivao da mu mm jos i racune placa!!??Gde to ima!?A on mm nikad nista nije ucinio!NIKAD!!!Zao mi je zbog mm jer je jako razocaran kakvih „prijatelja“ ima…I poceo je da sumnja da je u njemu problem…
    Eto kakvih OVDE pravih prijatelja ima!!!

Manana
    Član
    Manana

🙁 E pa Standzi,samo mogu reci…STRASNO!!!!!! 😡

kalet
    Član
    kalet

Strasno, neki su ljudi bas nezahvalni!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 169 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.