Ova tema sadrži 168 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 169 ukupno)

Koliko imate pravih prijatelja?

• brinet
    Član
    brinet

Osim roditelja i mm…..imam samo jednu peavu prijateljicu kojoj u potpunosti verujem, sve joj mogu reci, razume me, podrzava, kritikuje kada treba, uvek je tu za mene. Na zalost, jako je daleko pa se trenutno cujemo samo preko telefona i neta, ali nas to ne sprecava da budemo naj, naj….Bas je volim i jako mi nedostaje.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Drustvo nam je veliko ali imam pravih prijatelja 3 a sa mm dojdem na 4 ;] Za njih znam milijardu posto da mogu da se oslonim i da racunam :HAG:

мирка

Ne znam :neznam: To će vreme pokazati….javiću vam za jedno 50 godina….

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Dobro ti je ovo Mirka, ima tu istine

мирка

Кога змија уједе и гуштера се плаши……

lillyblue
    Član
    lillyblue

Kako vreme ide, sve vishe uvidjam da je pravih prijatelja sve manje.
    chak i oni prijatelji iz detinjstva nisu vishe onakvi kakvi su bili.
    naravno, svi se menjamo, ali bi nasha sushtina trebalo da ostane ista, a kod nekih nije.
    ne znam da li imam pravog prijatelja, narvno osim porodice, sto ne bi trebalo ni da se pominje.
    Mozda na kraju krajeva sve osim najuze porodice bi trebalo uzeti sa dozom rezerve i nepoverenja.

vele
    Član
    vele

otkako sam se odselila i porodila vidim da je mnogima jako tesko da okrenu broj ili posalju sms…
    sve ja nekako probijam led (iskreno, ni meni nije jasno zasto se trudim), a izgovori su smesni-ne bismo da probudimo bebu, iako sam svima stavila do znanja da tada iskljucujem telefone…

lepo rece mirka, javljam se za nekih 50 leta

tanja.
    Član
    tanja.

Sto se tice onih pravih,sa kojima mogu bukvalno sve da podelim- moj magicni broj 7 😉

Hubba Bubba

Ja sam do skoro mislila da sam bogata zena, da imam puno prijatelja, medjutim, mnogo je zvanih malo odabranih…svako malo napravim cistac u tel.imeniku iz tih razloga, jedan sam od onih ljudi cija parola glasi, BOLJE SAM NEGO U LOSEM DRUSTVU, pa sam ponesena ovom mislju napravila cistac u svom zivotu i shvatila da od kako sam prijatelje rasterala ni neprijatelja nemam!

adrijana
    Član
    adrijana

Imam dosta poznanika, a prijatelja nemam mnogo, par njih koji su iskreni, ali najbolji prijatelj mi je moja rodjena sestra, njoj verujem 100% .

dragana.srb

Pre petnaest meseci kada sam se porodila u Višegradskoj upoznala sam jednu devojku, tačnije bile smo cimerke. Ona i ja smo sada nerazdvojne prijateljice. Shvatila sam da dosta mojih „takozvanih prijateljica“ koje znam po 20 godina ne mogu ni da joj pridju. Za ovih malo više od godinu dana ona mi je mnogo pomogla onda kada mi je pomoć zaista trebala, a niko drugi osim nje nije hteo ni da me pogleda. Znači, nije pravi prijatelj onaj koga najduže znaš već onaj koji hoće mnogo da učini za tebe!

Lavita
    Član
    Lavita

mislila sam da sam vec pisala ovde ali vidim da mozda nije stigao post
    kada sam citala vase poruke videla sam da sam mnogo bogata zena
    imam jednu kumu koja me je vencala i sa njom delim sve
    imam kuma druga iz detinjstva i njegovu verenicu sa kojima mogu da delim sve i koji mi mnogo znace
    imam dve sestre i za to samo mogu roditeljima da zahvalim sto nas je tri
    njih dve su mi nesto neprocenjivo
    i naravno majka otac i muz

ima tu jos dosta drugarica i koleginica i drugova i jedna komsinia super i super je to sve ali pravi prijatelji su ovi gore, njima mogu sve sve sve da kazem i za njih bi ja ucinila sve, a oni su meni vec dokazali koliko su veliki pa i da vise nista ne ucine za mene, hvala im

Lavita
    Član
    Lavita

i posto su moji crnogorci ima tu jos puno brace i sestara koji su bili tu kada su mi bili potrebni a i ja njma, tako da u mom slucaju ima nas puno ali tako se mi drzimo
    ipak oni mi nisu bas pravi prijatelji ali prijatelji jesu 100%

Hubba Bubba

Lavita – 29/3/2009 18:38

mislila sam da sam vec pisala ovde ali vidim da mozda nije stigao post
    kada sam citala vase poruke videla sam da sam mnogo bogata zena
    imam jednu kumu koja me je vencala i sa njom delim sve
    imam kuma druga iz detinjstva i njegovu verenicu sa kojima mogu da delim sve i koji mi mnogo znace
    imam dve sestre i za to samo mogu roditeljima da zahvalim sto nas je tri
    njih dve su mi nesto neprocenjivo
    i naravno majka otac i muz

ima tu jos dosta drugarica i koleginica i drugova i jedna komsinia super i super je to sve ali pravi prijatelji su ovi gore, njima mogu sve sve sve da kazem i za njih bi ja ucinila sve, a oni su meni vec dokazali koliko su veliki pa i da vise nista ne ucine za mene, hvala im

I ja sebe smatram bogatom sto se tice tog sto si ti nabrojala, imam i ja kumu koju obozavam, imam i roditelje i brata, i muza i nikoga od njih ne bi menjala ni u kom smislu i pogledu, imam i drugarice ali ovde je rec o prijateljima, pravim iskrenim kojih je ocito nestasica. Zato vise volim da sednem za komp i podelim s Vama sve lepo i ruzno nego da pricam a da to ode u etar jer su svi zauzeti, prezaposleni itd.itd…

Zato ziveo forum i svi clanovi! :zvezda: :zvezda: :zvezda:

sladjanam
    Član
    sladjanam

Najbolja prijateljica mi je sestra:)
    Imam još 4 prijateljice, neko vreme smo živele zajedno, i sad smo stvarno super, super, mada se viđamo ređe:)
    Imam i 4 najbolja prijatelja, jednog poznajem celog života (imam fotku na kojoj smo ja, sa 2 godine, on, 1 godina, i moja mama trudna sa mojom sestrom:) Ostala trojica su mi drugovi još iz osnovne škole, od prvog razreda, i i danas smo prijatelji.

To su ljudi na koje računam, i koji mogu uvek da računaju na mene:) Ima tu još ljudi koji su prisutni na ovaj ili onaj način, ali ne mogu se baš nazvati pravim prijateljima:)

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 169 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.