Ova tema sadrži 168 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 169 ukupno)

Koliko imate pravih prijatelja?

• Coka78
    Član
    Coka78

Na prvom mestu je mm 🙂 On mi je i prijatelj i drugarica, mozemo se smejati do besvesti a sve bi ucinili jedno za drugo. (Pre nego sto sam njega upoznala nisam mnogo verovala u brak, i da sam tad procitala ovako nesto rekla bih: ajde ne se*i, zivota ti 🙂 ali stvarno je tako kod nas).
    Onda imam jednu prijateljicu i jednog prijatelja, oboje iz detinjstva. Bilo je tu mnogo vise ljudi ali sto neko gore rece, pravila sam cistke vise puta

kole
    Član
    kole

Tek kad sam pocela da zivim sa mm i rodila dete shvatila sam koliko imam prijatelj, dve drgarice koje su uvek tu za mene i ja za njih i jedna koja zivi u Izraelu ali se cujemo redovno a ostali prijatelji su se izgubili vode svoj zivot i ne zanimajuih tudji problemi, a bilo ih je bas jako puno.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

i dalje su tu oni pravi ,ima ih, oslanjamo se jedni da druge i guramo napred!

T3
    Član
    T3

mogu ih na prste jedne ruke izbrojati ,ali dovoljni su mi i to su bas oni pravi ,za koje istinski znam da su tu i kad mi je lepo i kad mi je tesko i za koje sam i ja tu i u pola noci.

ostale mogu nazvati prijateljima,ali ne u pravom smislu te reci.

samo je nekolicina njih pokazala istinski pravim i doslednim mog postovanja,prijateljstva i poverenja.

Mitrolina
    Član
    Mitrolina

Imam dva drugara s kojima sam odrasla i oni su mi najbolji prijatelji, ostalo su poznanici

Snezana J
    Član
    Snezana J

Trenuto je samo jedan pravi prijatelj,jer za mnoge sam mislila da su pravi ali sam se prevarila.

nakica
    Član
    nakica

vec 15 godina, koliko smo suprug i ja zajedno, su pravi prijatelji isti, nista se nije promenilo. Kroz niz razlicitih dogadjaja i situacija(a bilo ih je sa obe strane), pokazalo se daje prijateljstvo obostrano. Danas smo kumovi sa ti para, a cetvrti par je izjavio da bi njima bili, ali su vec bili vencani 🙂

secer
    Član
    secer

4-5 i ponosim se jako tim prijateljstvima ali sam neko ko mnogo ulaze u prijateljstva…….jer to mi je izuzetno bitno u zivotu…kafa sa prijateljicama…taj osecaj je skroz poseban……

malisha75
    Član
    malisha75

Zavisi od toga šta se smatra pravim prijateljem. Imam dosta prijatelja, od toga nekoliko vrlo dobrih, ali hvala Bogu nije baš bilo mnogo prilika da se pokažu da li su zaista pravi. Za sada se trudim da verujem da jesu… U svakom slučaju, primećujem da u prijateljstva ulažem mnogo više nego moji prijatelji i u poslednje vreme me to jako iscrpljuje…

Praslin
    Član
    Praslin

kada sam procitala pitanje pale su mi na pamet samo 2 osobe odmah. Cim ne mogu vise da ih se setim iste sekunde pretpostavljam da su mi samo njih 2 prave prijateljice.

T3
    Član
    T3

kada sam procitala pitanje pale su mi na pamet samo 2 osobe odmah. Cim ne mogu vise da ih se setim iste sekunde pretpostavljam da su mi samo njih 2 prave prijateljice.

upravo tako..meni je isprva samo jedna pala na pamet tako da slobodno i komotno mogu samo za nju i da kazem i da tvrdim da mi je zaista visegodisnja prava prijateljica…

Natasa
    Član
    Natasa

mm je meni 3in1.

macaraca
    Član
    macaraca

2 najbolje drugarice

dunja26
    Član
    dunja26

1 prijateljicu i 1 prijatelja, to su moja prava drugarstva, nezamenjiva i koja imaju svoju posebnu dimenziju i mogu da kazem bez imalo ustrucavanja da se u njih mogu pouzdati uvek i svugde, a imam i jos pokoju dobru drugaricu sa kojima mogu uvek lepo da se ispricam i zezam, ali ono dvoje su nesto posebno u mom zivotu

myche
    Član
    myche

sve tri kume koje znam ceo svoj život i dve drugarice za koje bi ruku stavila u vatru(buduće kume :)) Ne prodje dan da bar jednoj drugoj ne pustimo poruku „ej kako si“, to je pravo uzajamno prijateljstvo koje traje već duuugoooo godina.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 169 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.