Ova tema sadrži 168 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 169 ukupno)

Koliko imate pravih prijatelja?

• Amara
    Član
    Amara

Imamo puno prijatelja.Neki su dole u Srbiji,neki ovde,ali se redovno druzimo ili bar cujemo telefonom.Posto mm radi po ceo dan nema vremena za cesto vidjanje,a ja uglavnom sa decom i sa drugaricama odem negde na kafu,ili mi dodju,ja odem kod njih.Sto se tice Stanislavine price o tom Crnogorcu,ne mogu da verujem kako se ljudi kompromituju na takav nacin.Bolje je prekinuti kontakt sa takvim osobama,jer sledeci put mozes samo da ochekujes gore od njih.Mi smo imali slican slucaj-priajtelje koji su se sa nama druzili iz koristi.Nekad ne mogu da dodjem sebi da posle toliko godina druzenje shvatis da se isti ti ljudi obrukaju zbog nekih sitnica. 😕

mamaLi
    Član
    mamaLi

pa malo……. kad sam zatrudnela masa njih je pocela da nas izbegava, ne znam da li je to prava rec, ali jednostavno nas vise nisu posecivali, mada smo ih zvali. a sad kad smo slavili prvi rodjendan mnogi nisu dosli, tj. jesu ali sa danom, dva, tri, pet zakasnjenja. mislim da to nije fer. doduse mnogi od njih jos nemaju decu, pa im valjda treba oprostiti.

Manana
    Član
    Manana

ej mama li i kod nas je bukvalno ista stvar! 🙁

Standzi
    Član
    Standzi

EJjjj MamaLi & Manana i kod nas je istoooo!!!Dobro,s jedne strane,ja zivim sad sa mm u Nemackoj,pa sam sve prijatelje „ostavila“ u Srbiji… 😥 Stekla sam dosta prijatelja ovde ali,pricala sam vec,sve njih treba moliti da odrzaamo kontakt kao da smo na kraj sveta..
    Kad su u pitanju rodjendani nase dece,mm i ja se bas trudimo,i uvek smo odlazili na rodjendane,ispostovali pozivnicu…
    Kad je dosao dan da Marku proslavimo prvi rodjendan,pozvali smo ih sve kod koga smo i mi isli i ostale koji nemaju dece..Naravno vecina nas je ispalila sto nam je bilo krivo zbog Marka najvise,znate ono kao slikanje sa tortom, duvanje svecica…PA ko ce biti na slikama????
    Oni koji su se pojavili nisu poveli decu jer zele da se „opuste“,mi smo se totalno razocarali!!A verujete i vi da su na decijm rodjendanu deca najbitnija..?!Niko nije bio tu od dece da pomogne Marku da duva svecice,bila je jedna mala bebica..Neka,mi smo udahnuli duboko i skoncentrisali se na naseg Marka…
    Hvala onima koji su bili…Zao mi je samo sto smo mi trcali bas na svaki rodjendan..a vratilo nam se kao da nigde nismo ni bili..Jedni prijatelji su pre nas 3 nedelje slavili svojoj cerkici rodjendan,kad je trebalo da oni nama dodju..e onda su deca bila bolesna…Kao docice naknadno…da da da proslo je nepunih 3 meseca!Gde su??Ma…

Hanan
    Član
    Hanan

Šta da kažem, ljudi su čudna stvorenja…nisu svi isti…ja imam prijatelja s kojima se stvarno intenzivno družim, i ne boli me od njh glava…Dok sa druge strane im i onih koji su me razočarali…Jedna moja prijateljica znamo se od rodjenja, skupa izlazile ko cure, išle jedna drugoj, ona ima salon frizerski kad god naiđem pored svratim, kad joj treba pomoć uvijek me zvala…ma sve super dok se nisam udala…nije mi još došla evo 13-ti mjesec…ona se udala za novu god, nije mi ni javila da se udaje, nit da se udala. Ja sam je nazvala, čestitala joj, odmah se spremila sedmicu dvije poslije i otišla joj…svaki put govori ma doći ćemo, baš me zanima kada…i još je takvih dosta…Ja se stvarno volim družit, volim ljude, volim razgovarat…al jednostavno nismo svi isti…mene bi baš ubilo kad bi morala svaki dan da sjedim u kući i ono tv, kafica, muž, ja…lijepo je to ponekad, al ja volim izaći…

kalet
    Član
    kalet

Mnoge stvari se menjaju udajom ili zenidbom. Ponekada smo ljuti na prijatelje kojih niotkuda nema. Ja imam drugaricu koju volim kao rodjenu sestru, pardon imam prijatelja. Ona je bila tu u najtezim trenutcima moga zivota,ja to nikada necu zaboraviti. Znate kako se kaze, kada sam srecan mogu i sam a kada mi je tesko treba mi neko. Ponosna sam sto imam takvog prijatelja.
    Naravno, ima i drugih krajnosti, samo takve ljude mozda i ne treba osudjivati, vec treba sebe grditi sto trosimo vreme, ljubav, zivot na pogresne ljde.

Standzi
    Član
    Standzi

ma necu vise nikog moliti da doje,ako hoce nek dodju,ako nece,nista….
    ma suvise sam dobra prema njima i previse im dozvolim,da me povrede…

raza
    Član
    raza

ja sam sve svoje prijatelje ostavila u sarajevu,ovdje ih nemam puno jer je tesko sklopit prijateljstvo one nemogu stici od djece (ovdje radjaju djecu jedno drugom do uha),i strasno puno gledaju interes,tako da mi je sad najbolji prijatelj moj muz i kompjuter,jedva cekam da se vratim u sarajevo i da ponovo budem sa svojim prijateljima,jer cu ovdje puknut,strasno sam komunikativna i iskrena a njima bas negodi iskrenost,tako da je ovdje prijateljstvo pisi propalo :uzid:

Standzi
    Član
    Standzi

razo agde zivis sada??izvini ako si vec napisala a ja nisam procitala :hmm:

Maki
    Član
    Maki

Pa tako je i kod mene, svi moji da kažem prijatelji, kad sam se preselila u Kragujevac postali su tako daleki kao da sam na kraj sveta, trebalo ih je mate ne moliti da dođu, kao da je 70km na kraj sveta, a tek kad se sve promenilo od kako sam se udala i dobila dete, tako da sad nemam neke prijatelje, ima dosta njih sa kojima se družimo ali ih ne mogu nazvati pravim prijateljima sem dve devojke koje žive pored našeg stana, stvarno su uvek tu kad treba mi nešto zatreba kao i da pričuvaju Martu. :neznam:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Jaaako malo.One koje i imam nisu blizu mene.Mislim na svoju prijateljicu koja je u Becu a ovde mi je najbolji prijatelj moj muz.On i samo on.

bubica
    Član
    bubica

Njih troje, pravih. Jedan muškarac i dve žene. Ali, zaista u milion situacija proverena, i godinama negovana prijateljstva. Znate ono: u pola noći, i ja za njih i oni za mene…I stvarno ih volim, i dozvoljavamo jedni drugima da budemo to što jesmo, sa svim vrlinama i manama.
    Postoji jedna divna kineska izreka:
    AKO VOLIŠ PSA, MORAŠ VOLETI I NJEGOVE BUVE

raza
    Član
    raza

ja sam sad u jerusalemu,i nadam se ne jos dugo :galamdzija: jer mi je zivot uzasno monoton

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ja imam 5 bas BAS dobrih drugarica,a jedna od njih mi je i vencana kuma.
    Jako sam ponosna sto ih poznajem i ne znam sta bih bez njih!!!

ZZ
    Član
    ZZ

imam dva prijatelja-muža i jednu drugaricu..i ne žalim se..

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 169 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.