Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Koliko ste imale godina kada ste se udale?

Ova tema sadrži 295 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jasminče 9 godine ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 296 ukupno)

Koliko ste imale godina kada ste se udale?

• srecna mama

Ja sam se udala sa 29, a mm je tada imao 36,sada ja ima m 30, mm ima 37.Porodila sam se dan pre mog 29. rodjendana i rodila malu dusicu SINCICA.

MarijaHelena

dve nedelje pre 31 rodjendana se udala…

T3
    Član
    T3

srecna mama i MH vi ste se bas nauzivale tj izdevojcile pre udaje.. :bravo:

neka mozda je i bolje tako lepo kazu ne zuri nigde,i ni sa cim a posebno ne sa udajom.. nista niste propustile niti zakasnile za bilo sta za razliku od nas rano zavetovanih.. 😛

srecna mama

Ja sam sa sadasnjim suprug bila u vezi 7 godina.

T3
    Član
    T3

srecna mama – 9/12/2009 19:50 Ja sam sa sadasnjim suprug bila u vezi 7 godina.

nisam mislila nista lose ..niti da si /ste menjale momke ko carape..sorry 🙁

sama ili s njim zajedno nesumnjam da si se provodila i nauzivala.. 😆

htela sam samo reci da biti u vezi mesecima ili godinama i slobodan nije ni priblizno isto kao kad se rano udas..

srecna mama

A, neeeeeeee, nisam ja to tako shvatila, ne brini.Nego, kazem onako,nisam ja na to pomislila uopste.Nisam ti ja u tom tripu da cim neko nesto kaze, napise, izvlacim iz konteksta.Opusteno samo.Nego sma htela da pitam Helenamariju, kako si uspela da smrsas 11 kg.Ja imam 15 kg viska, i stvarno ne znam kako to da skinem.Uzas.

T3
    Član
    T3

srecna mama – 9/12/2009 22:01 A, neeeeeeee, nisam ja to tako shvatila, ne brini.Nego, kazem onako,nisam ja na to pomislila uopste.Nisam ti ja u tom tripu da cim neko nesto kaze, napise, izvlacim iz konteksta.Opusteno samo..

nisam ni mislila da si me pogresno shvatila razumemo se mi dobro vec neko vreme jel tako srecna mamo/secer hihihi :lol:,al reko ajde da objasnim..
    :-* :-* :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:
    izvinjenje ostalima za off..

srecna mama

E, t3, ova tvoja bebica na tickeru samo sto ne izleti napolje,ja svaki put kad se ulogujem, gledam gde si, da li te ima ovde, ili je mozda pocelo;))))))))))

fiona29
    Član
    fiona29

Ja sam ko i srecna mama, udala se sa 29, muz tad imao 35 :).

T3
    Član
    T3

srecna mama – 9/12/2009 22:27 E, t3, ova tvoja bebica na tickeru samo sto ne izleti napolje,ja svaki put kad se ulogujem, gledam gde si, da li te ima ovde, ili je mozda pocelo;))))))))))

hihi da malo joj fali da izadje izadje i iz tikera a eto iz stomaka jos nece.. 😆

sad ce ima jos desetak dana tako da cekamo.. :strikam:

hvala ti srecna mama sto me pratis :HAG: kad bude novina saznaces vec na nekoj od tema.. 😉

ljubim i tebe i tvog sincica.. :-* :-*

opet mi odosmo u out ili ti off :doomed:

Micka&Nidza

Ja 19, mm 24 tek napunio…

sneki07
    Član
    sneki07

ja 22, on 29, a poznavali se 7 meseci, čitavu večnost 🙂

[email protected]@

Prosle godine, ja sa nepunih 19, a on 24 :ljubav: Juce je bilo godinu dana od veridbe :ljubav:

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Ja sam imala 19,da mi ne pobegne muz:> ,a MM 27:)

andjela01
    Član
    andjela01

ja sam imala 27 kada sam se udala a doticni 33.a zabavljali smo se 7 godina pre toga.imam osecaj kao da smo citavu vecnost zajedno

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 296 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.