Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Koliko ste imale godina kada ste se udale?

Ova tema sadrži 295 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jasminče 9 godine ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 296 ukupno)

Koliko ste imale godina kada ste se udale?

• Snezana J
    Član
    Snezana J

I ja i mm smo imali 27 godina kada smo se uzeli,a zabavljali smo se 2godine,za koji dan punimo 31.

LetacicaBg

Ako se dovoljno volite,zasto mislite da je regitracija problem?Sta vam tu smeta…?
    Ne razumem one sto se udaju sa 20-23godine,kajace se jednom sigurno..Pre 25-e,nikako..a ni tada..Zivite malo sami,uzivajte, ane sa 20 u brak,pa odmah dete…prebrzo cete se umoriti…

marina
    Učesnik
    marina

udala sam se sa 27 godina

acinica
    Član
    acinica

Nepuna 2 meseca pre mog 21.rođendana….sam se udala…

Coka78
    Član
    Coka78

Joooj, ja sam okruzena takvim ljudima da sam mislila da se niko vise ne udaje tako mlad! A sad ste mi razbile iluziju 🙂 Ja sam se udala sa 28 i bila najmladja „supruga“ u mom okruzenju, a porodila se sa 29, i takodje bila najmladja mama… A ovde ispadoh „matora“ 🙁

LediIv
    Član
    LediIv

coko, isti slucaj :lol:, udala se s 27 (pre skoro 7 godina) i rodila dete s 29. a nase okruzenje tek krenulo tim putem pre jedno godinu-dve, sva deca nasih drugova su uglavnom mladja i od ivana, o leni da ne govorim… ja sam isto mislila da se niko vise tako mlad ne udaje, cak sam mislila kako sam ja bas bila mlada 😆

katarina
    Član
    katarina

I sam za to da je bolje udati se sa 30 nego sa 20 ma nece nam pobeci :beba: :glacanjevesa: :susenjevesa: :vesnapranje: :sudopera: mada sa ove tacke gledista mozes se zeznuti i sa 20 odluciti se za udaju nego kasnije sa 30,sto si stariji drugacija su razmisljanja i prioriteti…Ja sam se udala sa 22 jer je vencanje bila jedina mogucnost da budemo zajedno(birokratija 🙄 ) da se nisam tada udala i dan danas ne bi…jer mi papir apsolutno nista ne znaci.Sto se izbora mm tice i danas bi bila sa njim 😉

nakica
    Član
    nakica

udala sa 26, rodila sa 27 i 34…bolje kasnije nego vrlo rano 🙂

Ksenija 09

Udala se sa 30 god.,prvo dete sa 31,drugo sa 33,treće sa 36 god. 🙂 I ja sam za tu varijantu sa 30.

dunja26
    Član
    dunja26

udala se sa 25, rodila sa 26, meni taman, a bice nadam se jos jedno dok ne napunim 30, a onda nema vise :>

kobrica
    Član
    kobrica

MA NIJE VAZNO KAD SE UDAJETE, VEC ZA KOGA DRAGE MOJE. JA SAM SE UDALA SA 24 I RANIJE BIH DA SAM ZNALA DA JE TAKO SUPER. 8 GODINA U BRAKU:) CMOKS ZA SVE ZMAJICE!!!!!

nakica
    Član
    nakica

Kobrice, onda smo se udale iste godine, i mi smo 8 godina u braku, pre par dana nam je bila godisnjica 🙂

vragana
    Član
    vragana

Ja sa 25; mada verovatno bih i kasnije da su bile druge okolnosti; ali ok je, ne zalim se (jos uvek!)

mrav
    Član
    mrav

27

Praslin
    Član
    Praslin

Ja sam se mlada udala (21) i ne kajem se uopste!! Ne kontam recenicu PROZIVI MALO PA SE ONDA UDAJ… Ne zavrsava se zivot udajom.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 296 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.