Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Koliko ste imale godina kada ste se udale?

Ova tema sadrži 295 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jasminče 9 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 296 ukupno)

Koliko ste imale godina kada ste se udale?

• MISEL
    Član
    MISEL

Sa 21

Brandza
    Član
    Brandza

Sa 21 🙂

pregnancy

babies

Mary
    Član
    Mary

20. godinica :bravo: :bravo: :bravo: :ljubav:

ada
    Član
    ada

Sa 23 😆

jelena2007

29 :kadtedovatim:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Pre 2 god sa 23 god:love: :ukrevetu: :trudnica: i sad :beba:

majja
    Član
    majja

Pre dve godine, ja sam imala 32.

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

u aprilu ove godine,imala sam 20 godina i 2 mjeseca

lillyblue
    Član
    lillyblue

proslog septembra, imala sam 27 godina 🙂

PCELICA
    Član
    PCELICA

sa 24 ipo

secer
    Član
    secer

ja se jos nisam udala a imam 27…zivimo zajedno vec 3 ipo godine i ne bih se ne udavala ali mozda kad se bebac rodi da bi olaksala administraciju u ovoj budjavoj zemljici

secer
    Član
    secer

….ako i tada budem:)…lepo mi je ovako…:)

dragana.srb

Bravo Šećeru! Ni ja nisam udata ali nažalost zbog glupe administracije u ovoj budjavoj zemljici ja ću to obaviti pre porodjaja. Naravno, neće biti svadbe već samo registrovanje u Opštini. U životu uopšte nisam planirala da se udajem, ovako mi je prelepo, medjutim kao što znaš sve je ovde komplikovano i suludo.

secer
    Član
    secer

joj dragana znam kako je tamo ali je ovde jos komplikovanije…da li to mozes da zamislis…toliko je kompikovano cak se i udati da zato odlazem posle trudnoce ne bih li se sad nervirala:)…..ali ja ne bih da se udajem…videcemo , ako budem morala….beba ce imati tatino prezime i to je bitno, sta me briga za ostalo…nemam ja zivaca za udavanje, i ako budem to radila tako cu kao0 ti u opstini……uf..:)

Emina
    Član
    Emina

Sa 26god.tj. septembar prosle godine i moram reci da smo dobili najljepsi poklon sada za nasu godisnjicu imalia sam prvi UZ pregled cak neplanirano nismo ni znali da cemo vidjet nasu bebicu kako nam mase…

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 296 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.