Ova tema sadrži 186 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tds 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 187 ukupno)

Koliko ste visoke?

• Ivanela
    Član
    Ivanela

Ja sam visoka 175 cm i bas mi to odgovara.

Jecka
    Član
    Jecka

Ja sam ponosna na svojih 160cm.
    Mala žena od velike sladja.
    Znate da se otrov pakuje u male bočice 😆

Lelejn
    Član
    Lelejn

158! 😆 😆 😆

mayya
    Član
    mayya

170cm.
    Zadovoljna visinom, ali ne i tezinom! :uzid:

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

179 cm, pravi partner za mm-a :> .

Florina
    Član
    Florina

163.cm. :smizla:

Ma-Ja
    Član
    Ma-Ja

Ja sam visoka 183…sto bas i nije idealno, ali sam uspela da nadjem muza koji je malo vislji i izleda dosta krupnije od mene, tako da i nisam lose prosla

„kako sam se nadala , dobro sam se udala“ 😈

lillyblue
    Član
    lillyblue

174cm , mada kad me pitaju ja uvek slazem pa zaokruzim na 175, to mi ostala neostvarena zelja… ali ok je , kad tu dodju stiklice… ma sjuper je

gorana
    Član
    gorana

:ruganje: :ruganje: :ruganje: uopste nisam visoka!
    Moja visina je 163 :hmm: nije strasno!

SanjaOgi
    Član
    SanjaOgi

180cm

Lelejn
    Član
    Lelejn

cini mi se da nema nize od mene na forumu! bar od vas koje ste napisale,u principu tesko je biti nizi od mene,a i ko se nadje koja mora biti iz vojvodine srbijanke,crnogorke ,bosanke nisu uopste niske.
    zimus mi bila u gostima koleginica s faksa inace njena mama je bila novosadjanka,ili ti sosa i bila je niza,a tata joj je srbijanac(soko banja),ona na tatu 175,a sestra na mamu 160.Kad smo izasle ovde u grad ona zvera po kaficu pa kaze ndao mi bog da ovde treba da nadjem decka,jedva ima po nesto musko pored koga bi mogla obuci stikle, i istina je moj muz je 178,prethodni decko s kojim sam se dugo zabavljal 180,svi drugovi su mi do 185,vecina oko 180 koji santimetar gore dole,moj tata je bio 174,a svekar neznam da li ima 170,najbolji drug- e on je vrh vrhova oko 168!a moja rodjena sestra je 168,povukla na maminu liniju oni su jedno 10 kolena u nazad poreklo iz crne gore pa i nisu bas tako niski koliko god da su se pomesali sa lalama i madjarima…a imam cak jednu drugaricu koja je niza od mene 156!

mirjana79
    Član
    mirjana79

184cm .. zadooljna sam svojom visinom al ne i tezinom

Karli
    Član
    Karli

Ja sam 160cm i zadovoljna sam!

ummi-emina

Ja sam visoka 170 cm.zadovoljna sam svojom visinom.

cica-maca
    Član
    cica-maca

ja sam 170 visoka.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 187 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.