Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sneki07 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Koliko su "vezani" vasi blizanci

• Maaarija
    Član
    Maaarija

Drage double mame,

koliko su vase bebe medjusobno emotivno povezane! Moje imaju 18 meseci, i nece da se igraju jedna bez druge, ako place jedna, odmah pocinje i druga! Pre neki dan je Una pala, a Lara je plakala vise, jer se uplasila(Una je ispala iz kreveca)!?

Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker

scingelic
    Član
    scingelic

Super je tema!!!
    Ja sam htela da postavim slicnu.
    Moji su cesto bili razdvajani od rodjenja pa i sada tako da nisu bas nesto preterano vezani,ali naravno uvek pitaju jedan za drugog (i za Minu)
    Cini mi se da su sada vise vezani nego kao „mali“.

sneki07
    Član
    sneki07

moji blizanci imaju 13,5 godina i čini mi se da uopšte nisu vezani jedan za drugog. idu u različita odeljenja u školi (čak su neko vreme išli i u različite smene), treniraju zajedno i upućeni su jedan na drugog jer imaju zajedničko društvo, ali se izbegavaju kad god mogu. kažu „ceo dan ga gledam – ne mogu više“, a i puno se svađaju i večito odmeravaju ko je šta uradio, da ne bi slučajno sklonili tanjir više ili otišli u prodavnicu ako nije po redu. neki put izludim, u stvari dosta često…..ali se još uvek nadam da će to proći i da će jednog dana shvatiti koliko su bogati što imaju jedan drugog.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.