Ova tema sadrži 70 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 71 ukupno)

Komoda za presvlacenje

• maleenaa
    Član
    maleenaa

Drage moje imam jedno pitanje za vas.Da li su neophodne komode za presvlacenje tj da li su prakticne i sa kojima ste zadovoljne?Ovde ima komoda ali sve u komletu sa kreveticem i ostalom opremom.One koje mogu posebno ili su glomazne ili su nestabilne.Ako mi mozete pomoci bila bih vam zahvalna.Unapred hvala

tijanast
    Član
    tijanast

Maleena meni je ta komoda jako korisna, ima kadicu u kojoj smo je kupali kada prva tri meseca, onaj deo za povijanje koji je zakon jer posle porodjaja necesh bash moci da se saginjesh a ona je bash odgovarajuce visine, nasha ima tri fioke i jedan deo koji se otvara, meni su do skoro (dok nam nije stigao ormar za nju) njene stvari stajale u tim fiokama i stvarno dosta toga moze da stane, ako se lepo upakuje (a ja sam majstor za to)… Moj ti je savet da kupish sve to shto je u kompletu jer mi kada smo kupovali nismo nashli komplet koji nam se svidja pa smo kupili posebno i onda posle dok smo nashli ormaric koji se uklapa proshlo je 3 meseca, na kraju smo ga naruchili iz Paracina, debelo platili i chekali vishe od mesec dana isporuku. Stavicu ti sada sliku, u svakom sluchaju toplo preporuchujem…

Lukina mama

Komoda za presvalacenje ce ti jako dobro doci da sacuvas kicmu, pogotovo u prvim danima nakon porodjaja. Mi je, nazalost, nismo kupili jer nismo imali mjesta u spavacoj sobi, tako da sam Luku presvlacila na krevetu, a mozes zamisliti koliko je taj polozaj nezgodan. Ledja su ti savijena, nagnuta prema dole, nisko… Prosto mi se desavalo da se jedva ispravim, kako je znalo da zaboli. Zato, cisto sa ovog aspekta, obavezno je kupi! ;] ;]

duki_swe
    Član
    duki_swe

Maleena ja ti toplo preporucujem da je kupis …kao sto su ti devojke napisale , jako puno znaci zbog ledja da ne moras da se savijas dok presvlacis i kupas bebu, a u pocetku je to jako cesto i veruj mi ledja to osete. A drugo ona ce ti jako dugo koristiti jer na njoj mozes da presvlacis bebu sve do godinu dana( mi smo je skoro prestali koristiti) a plus i ako ima fiokice super stvar za cuvanje bebine garderobice i stvarcica.

Magija
    Član
    Magija

Potpisujem sve sto su devojke vec gore ispisale!

Fantasticna stvar. Ja u prvoj fijoci drzim sve sto mi je potrebno za presvlacenje bebe, pampers, maramice, pavlovicevu, itd. U drugoj napakujem garderobicu koju najcesce nosi, a u zadnje dve fijoke ono sto redje koristimo tako da ne moram da se saginjem. hehe. lenjivica mama.

Preporucujem da je obavezno kupis.

Mi imamo bambino, skroz belu i komodu i krevetac. Evo ovde mozes pogledati, nasa je sa 4 fijoke!

http://www.bambino-yu.co.yu/

Pozdrav!

tijanast
    Član
    tijanast

Mary
    Član
    Mary

tijana super ti je komoda i ormar isto… bas mi se svidjaju!

maleenaa
    Član
    maleenaa

Drage moje hvala vam puno.Bas ste mi pomogle.Zive bile .

Mary
    Član
    Mary

malena nije mi jasno kako nemozes da kupis komodu posebnu, nego moras komplet. ovdje u lausanne to zaista nigde nemoras-ama bas nigde. sve mozes pojedinacno da kupis, ja sam kupila komodu u conforama a krevetic u toys’r’us.
    meni su sve stvarcice stale u nju, i uopste nije glomazna, onaj dio gore na kome se presvlaci moze da klize i da se skloni iza ako ne treba. meni je komoda bilo zaista br.1 pored krevetca.

nadam se da ces naci nesto prigodno. evo ja sam uslikala svoju, nije nesto lepa ali meni je dobra! samo sam provizorno nabacila i jastucic na nju.
    Photobucket

Mako
    Član
    Mako

Да ли неко има искуства са подлого за повијање што се ставља на креветац. Колико је то практично? Безвезе ми да купим комоду, шта ћу после са њом.

crvena sonja

Mako ja je imam i meni sluzi,
    zadovoljna sam sa njom.
    Mada Aleksa ima sad 5 meseci
    i kako raste za par meseci bice mu mala.

Bambina.
    Član
    Bambina.

Slazem se devojkama. Nama je bas mnogo pomogla, evo ja jos uvek presvlacim Nadju na njoj

ovo je nasa komoda

Photobucket

Julija SG
    Član
    Julija SG

I ja toplo preporucujem komodu za presvlacenje. Super je visina, nema saginjanja i krivljenja kicme. Drugo sve stvarcice koje su ti potrebne za presvlacenje, su pri ruci. Ja Leu uvijek presvlacim na njoj, moja je prilicno velika, tako da cemo je moci koristiti jos par mijeseci. Kad nam vise ne bude koristila za presvlacenje, na nasoj se onaj zadnji dio skida, onda bude obicna komoda. Mi smo nasu kupili u baby-centru i mada smo mi uzeli kompletnu sobu, mozes da kupis i samu komodu.

cicanich
    Član
    cicanich

Ja mislim da je komoda za presvlacenje vrlo prakticna stvar.
    Visina je odlicna za majku, nema saginjanja…
    Cak i kada beba preraste, komoda za presvlacenje moze da se koristi kao obicna komoda.
    Samo treba kupiti onu kojoj se skida ona podloga na koju se stavlja beba…

maleenaa
    Član
    maleenaa

Ma Mary mogu da se kupe komode za presvlacenje posebno ali su dosta skuplje nego u komletu bar ovde kod nas.Inace beba ce biti u nasoj spavacoj sobi koja je dosta velika.A mi imamo neki braon namestaj pa sam htela da priblizno uklopim boje pa mitreba neka od braon drveta.Inace tvoju komodu sam videla u conforami prakticna je jako ali mi se narandzasta boja ne uklapa.Da njegova i nasa sobica bude koliko toliko skladnih boja a opet interesantna za njega onako bebeci:)

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 71 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.