Ova tema sadrži 95 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MissGak 11 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 96 ukupno)

kontracepcija?

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Drage moje interesuje me na koje ste se kontraceptivno sredstvo odlucile posle porodjaja ili da li ga koristite uopste.Sta je bolje,dijafragma,spirala,muski i zenski kondomi,kontraceptivne pilule ,flasteri ,za sta ste se vi odlucile i da li ste se konsultovale sa vasim doktorom,ja cesto razmisljam o tome sta cu kad se porodim(iskreno kondom ne podnosim uzasno mi smeta i svrbi me),kakav je kod vas slucaj? :caos:

Sneki
    Član
    Sneki

Iskreno, i nemam neke vece potrebe, hi hi… Ja sam pitala DR., a ona kaze: Pa zar kondom ne funkcionise?
    Sada sam promenila ginekologa, mozda ce mi reci nesto pametnije, pa cu ti napisati.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja neznam sta cu ali isto sam cula da pilule goje i jos svasta po nesto :neznam:

Sneki
    Član
    Sneki

Dobices savet od svog ginekologa. U svakom slucaju, ono sto ja znam o pilulama, jeste da je ranije tako bilo, ali sada postoje pilulee nove generacije sa sminimalnim dozama hormona koje ne proizvode slicna nezeljena dejstva.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

naravno da cu se posavetovati sa svojim ginekologom,nego me interesuju i vasa iskustva

Sneki
    Član
    Sneki

U zemlji SRbiji je otprilike ovako.

markova mama

Ja cu verovatno koristiti pilule, jer ne podnosim kondome i slicne „sprave“, nekako mi to ubija strast 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma nesto i ja milsim kad me svrbi i peska neka ide dodjavola i ljubav i strast joj sto bilo lepo ovih 18 meseci nismo se cuvali uzivali smo do mile volje,a sta ce posle biti ja neznam :neznam:

Sneki
    Član
    Sneki

Uzivaj! Hi, Hi, Hi! Imas ti jos dosta do kontracepcije 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pa tako nekako manje od 5 meseci

Sneki
    Član
    Sneki

Al si ti pozurila???? 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

zasto sam pozurila to na slici nije tacno ja sam 17 nedelja ustvari sledece sam 18 nedelja ako mislis na to

Sneki
    Član
    Sneki

Da obicno posle porodjaj odmah, to ide malo teze. 😉

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

aha otkud znas mozda ce da ide kao podmazano ha ha ha

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

treba se unapred osigurati da nebude jos jedna :trudnica: jos prvo nije izaslo iz pelena a ono doslo drugo ha haha :beba:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 96 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.