Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  babymama 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Kozmeticki saveti

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Drage moje imam jedan pametan i zdrav savet za sada. Ukoliko mucite muku sa bubuljicama i ne pravilnostima po licu , dekolteo u ledjima evo jedne biljcice koja je sjajna zove se Cajno drvo ( TEA TREE) preporucujem preparate od istog, maske na bazi cajnog drveta, uljane preparate, ekstrate, gelove…. koristim ga vec 2 nedelje i daje fantasticne rezultate. Ja sam sebi uzela preparate iz Oriflame jer za skuplje marke trenutno nemam budzeta, nemam ni za ovo castio me tata 😉

tanja.
    Član
    tanja.

To čajno drvo ja koristim odavno ! Fenomenalno osvežava i čisti kožu.
    Redovno poručujem iz nemačke iz Body Shop-a .

Srcka
    Član
    Srcka

Jao Jeco, secam se toga iz Oriflame, sto se tice koze i ja imam kozu sklonu bubuljicama, odlican mi je ten i u prvoj trudnoci a i sada, trebala bi biti stalno trudna 😛 Ja sam koristila isto to, zelena kolekcija tea tree iz Orifllame-a pre prar godina, secam se da je dobro bilo i pokazivalo rezultate, svasta nesto ima, stik je ja mislim najbolji.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Srcka ja sam u trudnoci sa Matijom imala fantastican ten, za pozavideti al ovo sad normalno nije , uzasna sam ali uzasna !!!!

tanja.
    Član
    tanja.

Nisam znala da oriflame ima preparate od čajnog drveta … to je odlično :bravo:
    Evo šta ja koristim http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/catalog/list.aspx?CategoryCode=C_SkinCare_ForOilyBlemishedSkin&ParentCatCode=C_SkinCare

Srcka
    Član
    Srcka

jelenaorg – 18/12/2009 22:26

Srcka ja sam u trudnoci sa Matijom imala fantastican ten, za pozavideti al ovo sad normalno nije , uzasna sam ali uzasna !!!!

Eto dokaza da nijedna trudnoca nije ista, nosis opet decka a bio ti je bolji ten u prvoj. Hihihi, meni isto lice blista sada, jako sam zadovoljna tako da ocekujem decka ili devojcicu 😛 ko ce ga znati. OT!
    Tanja, super su ovi preparati, ima i maramica. Odlicno.

da2
    Član
    da2

Ja ne jedem vise otpatke od hrane (virsle, pastetu, mesni narezak, cak i salame izbegavam), i lice mi se samo procistilo

Coka78
    Član
    Coka78

Savet za zene koje imaju masnu kozu i osetljive su na razne kozmeticke preparate: pantenol! Ja sam probala stvarno svasta: jeftine i skupe kreme, preparate koji se prave u apotekama, nesto sto spravlja moj dermatolog… i od vecine se odmah ospem. Imam problematicnu T zonu i masnu kozu, desava mi se cak da se zacrveni koza izmedju obrva i oko nosa, i svi preparati to uglavnom pogorsaju. Skoro sam probal da stavljam Teodorov pantenol na lice i odusevljena sam rezultatima.
    Takodje, ako imate problem sa celulitom, savet koji ste sve milion puta cule a retko ko ga se pridrzava (verovatno jer zvuci previse jednostavno) je voda, dve litre dnevno. Ja sam, mislim, jedina koja je u trudnoci izgubila celulit 🙂 Pre toga sam zivela prilicno nezdravo (znala da popijem po koje pivo, pusila, jela cesto brzu hranu, a vodu sam pila kad se setim, na svakih par dana po par gutljaja). Bila sam jako disciplinovana trudnica, izbacila sve lose navike, jela puno voca i zaista SVAKI DAN pila po dve litre obicne vode i celulit je stvarno nestao. Nista nekosta da probate 🙂

T3
    Član
    T3

jedan dobvar savet za mladoliko i lepo lice..naime pantenol kremu koristite kao nocnu i ten i izgled koze lica ce vam biti savrsen.. :smizla:

provereno 😉

Ivina mama

T3 – 6/3/2010 22:28

jedan dobvar savet za mladoliko  i lepo lice..naime pantenol kremu koristite kao nocnu i ten i izgled koze lica ce vam biti savrsen.. :smizla:

provereno 😉

Već sam čula za ovo i od večeras krećem. A čula sam i da se pantenol maže do 40 a onda je odlično mazati jekoderm. Moja mama se pridržava ovoga i gotovo da uopšte nema bore!

T3
    Član
    T3

ja nemam jos ni 30 a eto vec godinu dana sigurno unazad pantenol kremu koristim umesto bilo koje nocne ,super je zamena i sto je jos vaznije rezultati su itekako vidljivi..koza je meka ,glatka,nema bora ,nema suvoce…inace lice mi je bas osetljivo pa moram paziti sta koristim koje preparate i koje marke a.li eto zpronadjoh recept kako za malo para dociv do savrsenog lica..pantenol bas zamenjuje one skupe nocne kreme ja sam doskoro koristila neku avonovu sa krastavcem i alojom ali kako sam potrosila istu presla sam na pantenol i za ciju cenu mogu kupiti 4 pantenola pa sam ga skroz zamenila..
    zasada sam i vise nego zadovoljna i nastavljam koriscenje istog..eto neznadoh da se maze do 40 tako da jos 10 godina ostajem mu vernma..

babymama
    Član
    babymama

Moj najomiljeniji kozmetički savet: JOJOBA ULJE!

Može da se koristi za kosu i za kožu, za skidanje make-up-a … ma za SVAŠTA! Ja sam prezadovoljna.

Vidi ovde: Jojoba oil for hair and acne – http://jojobaoilforhairandacne.com/

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.