Ova tema sadrži 309 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 5 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 310 ukupno)

Kozmetika za decu

• Standzi
    Član
    Standzi

Sad mi pade na pamet ova tema kad sam Marku mazala lice…Ja njemu kupujem sve od Bübchen,pokazale su se jako dobre!od rodjenja sam mu kupovala te kremice,prvo sam dobila u porodilistu kao poklon,nesesar pun te kozmetike,pa sam to prvo iskoristila i ujedno da „testiram“ …i jako sam bila zadovoljna pa sam nastavila da kupujem..
    kupovala sam i druge kremice cisto da isprobam,mozda ima boljih,to su bile Penaten,Nivea i Hipp ali od ove Bübchen nema (sto se mene tice) bolje!!! MArku se sija lice i guza…
    Penaten mi je nekako „tvrd“ tesko se razmasuje a Nivea mi je nekako previse masna …
    Cime vi negujete vase bebe i decu???

Mirche
    Član
    Mirche

Mi koristimo Niveu, i ja skoro ceo zivot koristim Niveu (u poslednje vreme ja eksperimentisem). Mislim da je Bubchen dobra ali je Pavlu usla pena od tog sampona pa je bas plakao…ali sve je stvar navike…
    Jos da dodam da sam Pavlu do godinu dana mazala i telo i povremeno lice i guzu i vise ne mazem…osim kada smo na moru jer so mnogo isusi kozu ili kada mu se zimi isusi koza…mislim da ne treba preterivati sa kremicama vec pustiti da koza pokusa sama da proizvede dovoljno zastite…

petra
    Član
    petra

ja takodje koristim Niveu,i Petru odgovara tako da necu menjati

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e ja do toga jos nisam dosla ali ovde ima brdo kozmetike za decu videcemo sta ce nam preporuciti

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Ej Stanislava kod vas u Njemačkoj imaj jako dobra kozmetika (i za velike i za male) zove se VALEDA. Tetka koju imam tu u Njemačkoj donosi mi ih svaki put kad dođe. Moja druga tetka koja ima malu curicu kaže da nikad nije bolje kreme imala. A i ja sam svojom prezadovoljna.

Standzi
    Član
    Standzi

Jeste kozmetika Valeda je super pogotovo za osetljivu kozu!
    ja koristim cak i za mene i muza Ulje za telo,ili masazu,pa se nas dvoje tako masiramo 😆 jako lepo mirise !

katarina
    Član
    katarina

Ja Janu kupam Penaten sampon,krema büpchen za guzu a mazemo se samo posle kupanja Penaten ulje(losion)to je sve koza kod deteta treba da dise pa nema potrebe za kremom svaki dan.. :caos:

Standzi
    Član
    Standzi

da ,ne mazem ni ja svaki put guzu! nego,desi se da moj Marko ponekad „puno kaki“ po vise puta na dan,znaci vise od 5 puta!sto je bio slucaj do pre 2dana,kao proliv pa mu se koza nadrazi i pocrveni od tolikog kakenja 😆 i jedini spas nam je Bübchen za Po!
    a sto ti kazes katarina,koza treba da dise,kad nema problema sa crvenilom manje mu mazem ili ponekad nikako

katarina
    Član
    katarina

nisam ni mislila na guzu naravno posle svakog presvlacenja kad je Jana imala pampers namazala bi!!I sada to radim kad vidim crvenilo…ne ne mislila sam na lice,telo…a guza ok cak i vise puta dnevno ako je potrebno :caos:

ZZ
    Član
    ZZ

glasam za kikovu kozmetiku!!!koristila sam je i za prvo dete,pre 10god i sada za drugo..izuzetno je kvalitetna,blaga i ima divan nežan miris na čisto..

katarina
    Član
    katarina

e ovo me iznenadilo i imam pitanje svi mi kazu da treba sto pre da rodim da ne bi bila velika razlika izmedju dece pa me interesuje posto vidim da je razlika skoro 10 god kako je?Kako reaguje Lazar?Kako je tebi opet sa malom bebom posle toliko vremena…uh sta sve imam da pitam al polako…

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja Tiani od kad se rodila za guzu uvijek koristim pavlovicevu kremu,donesem sebi od kuce vise i snabdijem se tako jer ovde nema.Za lice i tijelo isto nabavljam iz Austrije Bubchen(ne znam kako se pise ono u sa dvije tacke iznad) i koristim joj i za tijelo i sto to mlijeko.Ovdje nisam nasla neki extra izbor ai sto rece neko od vas nekako su kreme potvrde i ne razmazuju se lijepo.Samponi schauma djeciji oni sa balzamom sa mi super i odgovaraju mnogo njenoj kosi.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni svekar ide u januar za Srbiju a meni je termin krajem januara,i planiram kad se on vrati u februaru ima da zavrsi jos neke papire da sredi ovde da narucim da mi donese jedno 10-12 kutija pavloviceve masti od 300gr,meni je pavloviceva stvarno super,i meni odgovara evo mazem se snjom u trudnoci i koza mi je kao saten,cak i kad se izgorim na sporetu ili pegli ja na ranu par puta namazem nju i prodje mi,a sto se tice sampona,losiona,mleka za telo to cu se posavetovati sa pedijatrom a za guzu pavloviceva je zakon 😆

Sneki
    Član
    Sneki

I ja sam koristila Pavlovicevu, za guzu, a po telu ih nisam mazala. Meni se odlicnom pokazala za ojede Penaten pasta (u metalnoj kutijici), posle mazanja, ojed-crvenilo ko rukom odneseno.
    Sto se sampona i kupki tice tu sam koristila razne: kosili, chicco, nivea, bekutan i sve mi je bilo ok, sem johnson sampona, na koji je Nikola bio alergican.

MissGak
    Član
    MissGak

Moj(tacnije Aleksin) pedijatar ovde je insistirao da mu donesem „na uvid“ Pavlovicevu mast…Od rodjenja mu guzu mazem Pavlovicevom(ni jednom drugom) i nikada nije imao nikakvo crvenilo,ojed,nista slicno,sto je nasem pedijatru zapalo za oko(valjda kod drugih beba to nije slucaj).Kada sam mu objasnila da je to mast kojom su nase mame nama mazale guze ;] on je insistrirao da mu donesem kutije da pogleda sastav(cirilicno pismo sam morala da mu prevodim)i bio je odusevljen.Kada je neki proizvod tako dugo na trzistu sigurno i da valja!!!
    Ovde ima da se kupi u Evropskoj prodavnici,sto sam rekla i njemu,tako da ce je on verovatno preporuciti onima kojima je potrebno!!!
    Sneki,kako se ispoljavala alergija na Johnson sampon???

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 310 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.