Ova tema sadrži 309 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 8 godine ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 310 ukupno)

Kozmetika za decu

• zvjezdica
    Član
    zvjezdica

koju kremu koristiti za suho lice.ajla sad bas ima suhu kozu lica,vjerovatno od hladnoce

Natasa
    Član
    Natasa

Samo i sve chicco!

njamiii
    Član
    njamiii

renatas – 7/12/2009 12:10

Penaten je odlicna kozmetika za bebe i steta je sto nema svih artikala na nasem trzistu. pre neki dan sam bas zvala Alstar, firmu koja uvozi Penaten, i gospodja koja mi se javila rekla mi je da oni smatraju da su sa samponom, sapunom, talkom i kremom za guzu „zaokruzili“liniju za odrzavanje osetljive decije koze. na moju konstataciju da bez vlaznih maramica i kupke nema zaokruzivanja ona mi je odgovorila da u Srbiji nema klijenata koji gore od zelje da nabave kupku 😯 bilo kakav dalji razgovor na tu temu je bio apsurdan pa sam stoga zavrsila pricu Penatena i Srbije. Zato cu nastaviti da kupujem u Hrvatskoj kao sto sam to cinila i do sada

renatas, kazi mi molim te da li si kod nas negde videla njihov shampon? Mi od rodjenja za kupanjac koristimo iskljuchivo njihov sapun, kao i kremu za guzu i hidratantnu kremu za telo. Pokushavali smo da ischeprkamo josh neshto njihovo, ali nigde nismo nashli :neznam:

tijanast
    Član
    tijanast

Mi smo za Emu a i sada za Hanu koristili i koristimo seba med i poneshto chicco, pavlovicevu ne podnosi, masna mi je, ima grozan miris, ne znam nekako mi ne odgovara. Hani za guzu seba med extra soft, seba med za lice i chicco kupku, a Emi uz to ponekad uzmem johnson’s shampon, ali bez chicco balzama shanse nema da je ocheshljam, a od mleka za telo smo probali svashta, i osim seba med dobro je i ono zeleno johnson’s sa listom masline..
    Zvjezdice, seba med za lice je odlichna, ja je Emi stavljam bukvalno od rodjenja i nikada tachkicu nije imala na licu, samo obrati paznju u apoteci ona je oko 1000 din a prodaci uglavnom za lice prodaju onu obichnu koja je oko 300 jer ne prave razliku, a imash i chicco onu bash za zimu, mislim da se zove „protiv vetra“ ili tako neshto, i ok je, mada se malo teze razmazuje jer je dosta gusta.

srecna mama

:beba: Mala Hana tako lici na mog bebca kada je bio mali, istu takvu kosicu i glavicu je imao;)))))))))))))Uvek kad vidim ovu bebicu, setim se mog bebca iz porodilista.Ja mom bebcu moram da kupim nesto protiv vetra, videcu to sto vi preporucujete. :beba:

Srcka
    Član
    Srcka

Zvjezdice, imas dobru protiv vetra i hladnoce Chicco. Mi nju mazemo kada je hladno i kada duva ali samo kada izlazimo.
    Ja sam isprobala i chicco i seba med, u pocetku i johnson. Sada koristimo Seba med kupku i mnogo nam je bolja od chiccove, mleko za telo seba med, seba med extra soft za lice a posto smo izbacili pelene iz upotrebe umesto pavloviceve bas kad guza pocrveni mazem joj Nivea protiv ojeda u metalnoj kutiji a inace pre smo koristili seba med protiv ojeda.
    I da, najbolje maramice su seba med! Bile su mi pre njih extra chiccove ali mlecne, njih vise ne proizvode na zalost, vec samo one sa ruzinom vodicom koje nisu nista posebno.
    Mnogo vodim racuna o kozmetici jer verujem da koza treba da se odrzava od bebecih dana svakodnevno.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Shampon i kupka ujedno,koristim mu od rodjenja-Klorane

Mleko i ulje za telo-Weleda (najprirodnija kozmetika za decu,ima u apotekama i Bio radnjama)

Krema za lice i za hladne uslove-Weleda

Sapun-Pampers tecni

Dorothy
    Član
    Dorothy

I mi koristimo sve proizvode Seba Med i jako sam zadovoljna a preporucila nam ih je i dr, jer Mimi ima kozu koja je sklona pojavi ekcema i jako osetljiva. Znaci, kupka, sapun, krema extra soft sve Seba Med.
    Pre par dana sam kupila da probamo Becutan kremu sa nevenom (upravo zbog nevena i koze skolone ekcemu) i mogu vam reci da je super, samo joj je miris grozan.

T3
    Član
    T3

Iva&Lule – 9/12/2009 11:35 Sapun-Pampers tecni

ivo kakav je to sapun ,jel ga ima kod nas..nisam cula ni videla isti pa zato pitam,a nesumnjam da je dobar..

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Evo ovaj:

I Weledda sve so koristim za njega:

I shampon:

Urban
    Član
    Urban

nadam se da ce se i kod nas pojaviti Pampers sapun,i meni je privukao paznju 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Meni se sve cini da sa letos videla u Srbiji da ima taj tecni deciji sapun,ali sad trenutno ne mogu da se setim :neznam:

macaraca
    Član
    macaraca

Mustela krema za ojed i za neke promene na kozi je odlicnaaaa!!!!

srecna mama

Mom bebcu je za guzu najvise pomogao jekoderm.Ima crvenilo oko guze,mazala sam sebamed.niveu, ali jekoderm je najvise pomogao.Sutra cu mu za lice kupiti kremu bas za lice sebamed.Je li imate nekih iskustava sa istom, znam da ej sebamed odlicna kozmetika, koristimo i kremu za osip i ojed, ali me ovo za lice zanima, posto ide hladni period i trazim nesto bas efikasno za lice.

nina*****
    Član
    nina*****

Iva&Lule – 9/12/2009 15:30 Meni se sve cini da sa letos videla u Srbiji da ima taj tecni deciji sapun,ali sad trenutno ne mogu da se setim :neznam:

Mislim da sam ovaj sapun videla ranije u Merkatoru u Hipermarketu…Videcu ovih dana da ga nadjem i da probamo ako kazes da je dobar!

Mi smo sada presli komplet na Mustelu:klanjam:

Divnooo mirise i sampon i kupka,a tek krema…:klanjam: Za lice kombinujem i SebaMed kremu za lice,a Pavlovicevu smo skoro totalno izbacili samo ponekad guzu mazemo,ja je bas ne volim,toliko je masna i nikada sa njom ne bih mazala lice detetu!

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 310 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.